Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gogoov 7. 2. 2023 23:12

Ahoj, nedaří se mi nikde najít info ohledně ochranné fólie displeje. Na S20+ byla z výroby. Kupuji S23+ a nevím zda koupit i folii rovnou, anebo tam už také je z výroby. Děkuji za odpověď.
gogoov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hardy. 7. 2. 2023 23:18

Poslední folie byly tuším na S21. Od S22 nejsou. Bohatě stačí ta origo od Samsungu. V balení jsou 2 kusy a rámeček, který ti pomůže při instalaci.
Hardy.
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 7. 2. 2023 23:52

Vavca a Renku @ ja viem ze ste sa bavili o prednej folii, ale ja píšem ze ak by niekoho zaujímalo tak zadná folia nepasuje. Dufal ze bude lebo mam zasoby :D
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod sova.m 7. 2. 2023 23:58

Nejdrive jsem byl k S23 serii velice skepticky hned po uvedeni, ale ta vydrz u S23+ vypada neskutecne ve srovnani s predchozimi generacemi podle prvnich reportu. Sam jeste mam S20+ SD verzi ale tohle je uplne nekde jinde. Dnes jsem se jeste byl na vsechny tri osobne podivat. Ultra vypada fakt dobre, ale na 6.8" bych si asi uz nezvykl, dost casto se nekde toulam po kopcich a tohle je uz pro mne za hranici unosnosti. S20+ je uz pro mne jen tak tak. S23 sedne do ruky jako ulita, ma takovy iPhone "feel". Fakt se mi libi. Tedy se jeste musim rozhodnout mezi S23 a S23+. Tedy kompaktnost a nizsi cena vs. vetsi displej a lepsi vydrz na baterii. Decisions, decisions...

Btw. Cirou nahodou nema nekdo zkusenosti s vykupem zarizeni, ktere bylo porizeno mimo EU a neni vubec zalistovano v te nabidce na vykup (tedy nejde ocenit)? Moje S20+ 5G se Snapdragonem pochazi z Taiwanu...
sova.m
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 8. 2. 2023 00:03

Umí S23 Ultra zapnout naráz více než jednu eSIM? Předchozí S21 to neuměla...
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lC 8. 2. 2023 00:15

S23, na první dojem neuveritelny rozdil repro. S23 hraje oproti 22 o řád jinde. Predni kamera je super, az mozna trochu hodne vyhlazena a barevna. Problem s rozmazanym textem u fotek se mi zda byt pryc. A hlavne system jede plynule i pri napr. video konferenci na google meet muze bez nejakeho zasekavani pouzivat telefon, coz s exynosem byl horor... bohuzel. Zbyzek bude v pohode. Jedine co me neuveritrlne vadi je original folie s tim zubem na predni kameru. Opravdu jsou neschopni v samsungu udelat plnou folii? Nebo to ma "technicky" duvod.?
lC
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 8. 2. 2023 00:22

Aky davate datum nakupu pre registraciu vykupneho bonusu ? Datum predobjednavky ci odoslania alebo dodania telefonu ? Aj ked si myslim ze je to jedno, tak sa pytam pre istotu.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Lukasou 8. 2. 2023 00:52

Tak jsem dnes zašel do pobočky Samsungu, zda nemají volnou S23 a měli. Co zatím můžu pochválit, tak znatelně lepší plynulost systému, telefon se prakticky nezahřívá a repro je konečně obstojné. Pořád nedosahuje kvalit třeba i starších iPhoneů, ale v porovnání s loňským modelem je to krok vpřed.

Mimochodem, pokud telefon objednáte/koupíte přímo na pobočce Samsungu, zkuste na prodejce trochu „přitlačit“. Aby dokázali konkurovat oficiálnímu Samsung eshopu, dokážou vám nabídnout i extra slevu k dorovnání těch 10% v Samsung Rewards.
Lukasou
Junior

Odeslat příspěvekod lC 8. 2. 2023 01:33

Jedno zjištění, ale nevim jestli to není náhoda. Pri porovnáni hlavniho fotaku S22 a S23 má za horšího světla S22 lepší fotky. V pro režimu a stejných parametrů je u S22 více světla. Může někdo testnout taky?
Přílohy
Screenshot_20230208_013012_Camera.jpg
Screenshot_20230208_013019_Camera.jpg
lC
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 8. 2. 2023 05:46

automatika ponukla ine vyvazenie bielej 2600k vs 2700k, to moze byt aj odtienom. idealne by bolo nastavit vsetko na manual a rovnako, dat si pozor a fotit presne rovnaku oblast ( nastelovat si mobil napevno) a az tak porovnat.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michalisko66 8. 2. 2023 07:26

IC: ale to přece nejsou fotky, ale to co ukazuje appka před vyfocením, ne? To není úplně směrodatné
Michalisko66
Junior

Odeslat příspěvekod lC 8. 2. 2023 07:36

Poslal jsem pro predstavu. Vysledek v galerii vypada stejně. A nastaveni teploty vliv taky nemel. :)
lC
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Richter 8. 2. 2023 08:09

xzeit píše:Před 10 dni jsem koupil přítelkyni S22ULTRA,ta je teda tedkom doma,ale i tak,večer prostě měla zhruba 5 až 10% a někdy už dávala na nabíječku dříve,než před spaním. Oproti předchozíimu Huawei Mate 20 pro to bylo prostě trochu horší. Samá rikala. Tak jsem se rozhodl,že to vrátím a objednáme S23ULTRA. No a zítra už jdu snad vyzvednout její Cream variantu:-). Na svou zelenou Ultru budu muset bohužel ještě počkat,Alza je totálně neschopná. Ani neví,kdy vůbec budou naskladněny. Neví někdo,kde ještě lze využít slevu 7% na ISICy kromě mobil pohotovost? Nemám na to nervy,udělám objednávku ještě někde jinde. Díky.


Zdá se mě že na oficiálním eshopu Samsungu ta extra sleva šla uplatnit.
Tomáš Richter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 8. 2. 2023 08:14

Michalisko66 píše:IC: ale to přece nejsou fotky, ale to co ukazuje appka před vyfocením, ne? To není úplně směrodatné


Zavřu oči a budu brát, že tato odpověď není myslena vážně.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod xmickey 8. 2. 2023 08:15

2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků