Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod renek1 17. 2. 2023 06:52

Guiz
No tak to máš smůlu, s tím ti tu asi nikdo nepomůže.
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 17. 2. 2023 06:53

Libb: Díky za upřesnění.
Domin7
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 17. 2. 2023 06:56

guiz píše:Tak pořád čekám na tu zázračnou výdrž S23 Ultry na jedno nabití a pořád nic. Učení používání už skončilo ,výdrž je srovnatelná s S22+ co jsem měl, je tam tak o půl hodiny SOT navíc, toť vše. Ale přes 5 h SOT jsem se ještě nedostal . :hm To že si to sedne a zlepší je asi blbost,po týdnu používání u S22+ už si nesedlo nic. :-))


To je jak specifický trh. Používáš ho až moc specificky. Někteří mají sot 8hodin s dvoudenním používáním. :-D . Někteří skoro až 3 dny. Moc mu dáváš na zadeček.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod guiz 17. 2. 2023 07:05

A nebo spíš někteří mají povypínané co se dá k tomu zapnutý úsporný režim a pak honí brka s extrémní vydrží. :lol:
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB, Samsung Galaxy watch 7 LTE
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tttom 17. 2. 2023 07:10

guiz píše:A nebo spíš někteří mají povypínané co se dá k tomu zapnutý úsporný režim a pak honí brka s extrémní vydrží. :lol:

Anebo to používají tak, jak je v 90% obvyklé. Tj. v práci si s tim nehrajou, pouze pár hovorů a samozřejmě BT hodinky připojené. Vyloženě v ruce to mám jen cestou do práce a navečer. Po 48h obvykle zbývá 20% a nabíjim. Třeba včera jsem k tomu měl ještě 70min navigace v autě.
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 17. 2. 2023 07:31

Tak hlavně jde o to že bych teda čekal oproti S22+ trochu lepší výdrž při stejném způsobu požívání, než jen rozdíl půl hodiny SOT. A to má ještě Ultra o pětikilo větší baterku a žrouta Exynose. No uvidíme, třeba se to ještě fakt srovná. 8-)
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB, Samsung Galaxy watch 7 LTE
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 17. 2. 2023 07:32

Je asi předem zbytečné se tu o tom dohadovat když většina nových uživatelů jsou spokojení a pak se objeví jeden co má údajně problém.
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 17. 2. 2023 07:55

To mas opravdu neco spatne. Vcera sundano z nabijecky v 6:15hod. a ted to vypada takto. Vse zapnuto i pres noc a pripojene Garminy.
Přílohy
Screenshot_20230217_075413_Device care.jpg
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 17. 2. 2023 08:07

Já ti nevím. Za ty 4hod SOT tam máš kulové zapnuté.
Jo, pokud podtaktuji procák, snížím rozlišení a mobil jen chrápe tak to je hned jinde. :-)
Pokud používám mobil i v práci, dex, navigace, geocaching, bluetooth sluchátka, Spotify. Tak to vypadá hned jinak. Procenta umí slušně padat.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 17. 2. 2023 08:28

Pouzivam porad cca stejne a oproti S21U je vydrz tak o 30% lepsi, takze za me spokojenost.
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 17. 2. 2023 09:26

Jen připomínám všem co chtějí origo folii na displej pro S23Ultra a chtějí ušetřit, tak 100% kompatibilní je folie z S22Ultra. Mám vyzkoušeno už na 2 telefonech.
Samsung Galaxy S25 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24/25Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6afHTQWMlnU
Sklo S25Ultra: https://www.youtube.com/shorts/R0CF30CoPr0
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 17. 2. 2023 09:35

Jj take sem nalepil a sedne krasne. Za polovinu super kauf :)
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod formen77 17. 2. 2023 09:46

Fólii na S21U lze nalepit i na S23U,vlastní zkušenost.
formen77
Junior

Odeslat příspěvekod Shorty193 17. 2. 2023 09:49

renek1 píše:Je asi předem zbytečné se tu o tom dohadovat když většina nových uživatelů jsou spokojení a pak se objeví jeden co má údajně problém.


Renku: to tvoje údajne... mi príde smiešne... hlavne ze tu potom o niekom hovoríš ze je paranoidny... vlastne ty celý mi miestami prídeš smiešny.. � ale ako si písal.. aspoň je tu sranda...

na druhu stranu je ale treba povedať ze často krát poradíš a pomôžeš... za to klobúk dole..
Shorty193
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel 71 17. 2. 2023 10:18

Som nový majiteľ s23 ultra a ultra light používateľ. Len telefón,fotoaparat,surf na webe a YouTube,messenger,tws sluchátka tak 1.5h denne.. žiadne hry.na noc lietadlo. Väčšinu času na wifi.

Práve mám 48% baterku a sot 7h40m a idem druhý deň. Pre mna je to s prehľadom 2dnovy telefón.

Podobným užívateľom podobný sot.
Daniel 71
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků