EviatorCZ > já odeslal telefon 13.2. a zatím nemám žádné echo

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz
Zvlastne, mail mi neprisiel ale v Samsung Members uz mam voucher na bonus k vykupu.
miromen4 píše:Tak vydrž na 2 kusech 23U neni problem a hned od prvniho nabiti oba daji s přehledem 8h+ SOT při jednodennim zapřahu.
Ale u jedne 23U řešim problem s Quick Share. Zatim co na jedne neni problem soubory jak odesilat tak přijimat tak u te druhe neni problem soubory přijimat, ale neni schopna je odesilat. Prostě nenajde zařizeni ať už z kontaktu nebo v okoli. Prolezl jsem veškera nastaveni, vymazal data aplikace a pořad nic. Doma je ještě S22+ a u te taky vše korektně funguje.
Nenapada vas čim by to mohlo byt, že ta jedna 23U neni schopna nalezt zařizeni v okoli ?
dwxx píše:tululumko -> při výkupu to bylo pod značka ostatní. Ke kuponu v Samsung Members jsem to ještě nezadával, ale snad by tam zase mělo být ostatní.
sova.m píše:Zdravim, v posledni dobe si pripadam jako BFU. Mam S23+. Ale potykam se s par problemy, ktere jsem na S20+ nemel:
1) Notifikace, obcas se proste telefon rozhodne, ze me neupozorni na notifikace jako zpravy z messengeru, signalu atd. nebo dorazi az o dost pozdeji. Usporny rezim atd. vyple, notifikace povoleny atd. Nejaky napad co s tim?
2) Wireless sluchatka. Mam Linkbuds S a obcas se stane, ze kdyz nasadim sluchatka, normalne se pripoji, ale hrajou jakoby v "mono" modu. Musim je sundat z usi, dat je zpatky do pouzdra a znovu nasadit. Pak uz hraji normalne. Toto se mi na S20+ proste nedelo.
Nejake napady co s tim?
Trochu mi prijde, ze nebyl uplne dobry napad prenest vsechna nastaveni, aplikace atd., ze jsem mel mozna radeji zacit s novym telefonem s cistym stitem. A hlavne jsem mel jit asi rovnou do te Ultra
xzeit píše:matthew7745: jestli někomu Ultra vydrží 3 až 4 dny,tak nemůže plně využívat její potenciál. To jsou takové zkreslené informace. Pak přijde někdo,komu vydrží den a je naštvaný, protože ostatní tady mávají 3 denní výdrži.
Realita je taková,že pokud člověk ten telefon fakt využívá,nijak se neomezuje,má zapla data,WiFi, AOD, má nejlepší nastavení displeje a s telefonem opravdu pracuje,vydrží celkem bezpečně i s rezervou do večera. SOT je taky dost ne úplně relevantní údaj, záleží na tom,kde a jak člověk ten telefon používá. Je rozdíl jet s displejem na MAX jas,třeba venku anebo v prosvětlené místnosti,anebo být s jasem na nižších úrovních (což mimochodem například doma anebo v kanceláři mám tak do 20% jasu). Celkově je ta výdrž skvělá,ale nepočítejte s tím,že když s tím telefonem děláte,že ho budete nabíjet každé dva anebo tři dny.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků