Samsung S23 Ultra z MP s vadou

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Andoritek 21. 3. 2023 19:54

Ten prodejce vybalil můj telefon, ano v originální krabici i s neporušeným štítkem, ze žlutého sáčku, který mu poslali asi z Prahy.. Kupoval jsem v MP Ostrava.
Znovu říkám, ani jsem nerozbalil, doplatil (protiúčet) a šel..
Rýhu pošlu zítra, nemám čím teď vyfotit..
A dotaz na reakci mne, jako prodejce..
Pokud něco vznikne při výrobě, když se obchod necítí vinen, vyměnil bych. Předpokládám, že jako velký prodejce Samsungu by měli mít nějaký takový budget.. Vidíš, kdybych byl hajzl, odstoupil bych od smlouvy do 14 dnů a na jejich reakci, že je poškozen, bych se choval přesně, jako oni.. Ale ne, já šel cestou slušnosti a poctivosti. A s tou dojdeš víš kam.
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod tululumko 21. 3. 2023 20:33

Chlapi, s poctivostou daleko nezajdes, povedala Anca, ked s nou dosla len po kraj lesa. :-)
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 21. 3. 2023 21:05

Ach jo.. Ale nebylo toho tolik. Slovo a podaná ruka byla více než smlouva a obchodní podmínky.. Ale vždy a v každé době se Tě snažil někdo oj..ebat..takže pravdu máš předsedo..
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod renek1 22. 3. 2023 05:48

No a třeba seš to zrovna ty, kdo chce ojebávat. Netvrdím, že to tak je, ale kdo z nás to může vědět. Pokud bych se měl nezaujatě přiklonit k jedné ze stran, tak by to byl obchod, jelikož ty sis přebral zboží, doma ho rozbalil a pokud by sis ho prohlédl, tak by si zjistil, že je poškrábany pod tou ochrannou fólií, což by ukazovalo na poškození z výroby jednoznačně.
Bohužel si si toho všiml údajně až když si s telefonem manipuloval a nikdo z nás nemůže a hlavně prodejce vědět jestli sis ho prostě nechtěně neposkrabal sám.
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libb 22. 3. 2023 07:16

Jako sorry, ale být prodejcem, asi si to taky nevezmu na triko a minimálně tě odkážu třeba na Samsung. Což ostatně můžeš udělat, napiš mail na voc@samsungpartner.cz, popiš situaci a požádej je o řešení. Je to taková poslední instance, kam se můžeš odvolat a jsou překvapivě vstřícní k zákazníkům (i když samozřejmě také neuznají všechno).
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 22. 3. 2023 07:57

Asi před třemi lety jsem si koupil Note 20 Ultra v Ostravě v samsungu v Karolíně. Přivezl ho domů. Krabička byla zapečetěna. Rozbalil jsem a fólie na displeji měla taky bublinky. Sundal jsem ji a hele, pod ní rýha v displeji v délce okolo 2,5cm. Masakr. Hned jsem se zhrozil, co s tím, protože tohle nikdy nemá šanci člověk prokázat, že to nezpůsobil sám. Nicméně hned po zjištění jsem psal na podporu samsungu, ale jako fakt hned. Bylo to snad kolem 17h večer. Napsali mi, abych tedy mobil přinesl zpět na prodejnu. Takže jsem zase jel hned zpět a telefon takto vrátil. Pak jsem několik dnů trnul, jestli mi to uznají a vrátí peníze. Ale nakonec to dopladlo (pro mě) dobře, peníze mi vrátili.
Nikdy bych neprokázal opak! Že jsem to nezpůsobil já. A jak asi že? A kdo dneska rozbaluje zcela nový kus mobilu hned na prodejně?

Každopadně to říkám pořád, ať je to Samsung, datart, Alza nebo kdokoli jiný, všichni v nějakém procentu vrácených kusů tyto přebalují a pečetí novými pečetěmi a vydávají je za zcela nové kusy!!! A na tomto tvrzení budu vždy trvat a může mi to tady někdo tisíckrát nakrásně vyvracet. Nakoupit nové krabičky, pečetě nebo fólie na displeje je to nejmenší. Stačí se podívat na YT, jak se znova pečetí rozbalený iPhone i s originálními pečetěmi na krabičce, které pak převzal i samsung.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod renek1 22. 3. 2023 08:03

Domin7 píše:Asi před třemi lety jsem si koupil Note 20 Ultra v Ostravě v samsungu v Karolíně. Přivezl ho domů. Krabička byla zapečetěna. Rozbalil jsem a fólie na displeji měla taky bublinky. Sundal jsem ji a hele, pod ní rýha v displeji v délce okolo 2,5cm.......


Jasně, dá si tu práci s novou krabičkou a přelepením a folii na displej nalepí jako hovado s bublinkama.
V každém případě Člověk by se neměl smířit s tím že je něco.špatně a brát se za svoje práva.
Pokud někdo řekne už to bylo poškrábaný ale já nad tím mávl rukou a pak tady o tom píše tak je to pláč na špatném hrobě a vlastně úplně zbytečný když s tím sám nechce nic dělat to ve mně spíš vyvolává pocit že nemá čisté svědomí
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andoritek 22. 3. 2023 09:38

Takže ten vryp, rýha.. Nikde v okolí rámečku ani škrábaneček. Kdybych ho fakt alespoň klepl, nebo do něj něco zasekl, ale nic. Dokazujte to MP. Seru na ně.. renek1: A pláču jedině nad Tebou, protože přesně jak jsem psal, ty jsi ještě nedozrál.. Mně budeš kritizovat za můj postup. Ty první cenová..
Přílohy
20230322_093405.jpg
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Šichor 22. 3. 2023 09:56

To vypadá hodně škaredě, když to budeš třeba chtít prodat tak z 50% to kupujícího odradí. Tp už si tak koupil nové ? ( Nečetl jsem předchozí příspěvky jestli si to už psal )
Šichor
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 22. 3. 2023 09:56

Andoritek
Jasně, jen proto, že řeknu svůj názor, který nekoresponduje s tvou verzí, tak jsem nedozrál. V tom případě jsem opravdu nedozrál, jelikož nadávat a stěžovat si a vlastně s tím nechtít nic dělat je postoj zralého jedince.
Pak tady ale nebreč, že je ten či onen obchod špatnej.
Jo a nevšimnout si hned na začátku při střežení fólie z rámu tohodle se snad ani nedá.

Jinak pokud někdo používáte Nova Launcher, tak jak vám vše šlape?
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andoritek 22. 3. 2023 10:00

Šichor píše:To vypadá hodně škaredě, když to budeš třeba chtít prodat tak z 50% to kupujícího odradí. Tp už si tak koupil nové ? ( Nečetl jsem předchozí příspěvky jestli si to už psal )


Odlepil jsem ochranný proužek, odpadl kousek hliníku a bylo..
Seru na MP, ať jdou do někam..

-- 22. 3. 2023 10:03 --

renek1: pravdu máš. Jen malý detail. Člověk, který dodnes neumí uznat, že S21, 22,23, a je jedno jestli plus či učko neumí fotit text, protože mu to vlastnosti soustavy nedovolí, a všem bude vykládat, že jeho lidem v okolí to jde, a ostatním se třepou ruce, a jsou chudáci, tak sám, sám jest pomeranč.. A mně bude vykládat, že jsem si něčeho nevšiml.. Se směji..
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod hurec 22. 3. 2023 10:07

Dobrá díra. Tohle bych v bazaru také nechtěl.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Andoritek 22. 3. 2023 10:11

Libb: děkuji za radu, napíšu, pošlu foto a uvidíme..

-- 22. 3. 2023 10:11 --

hurec píše:Dobrá díra. Tohle bych v bazaru také nechtěl.


Umíte potěšit..
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod hurec 22. 3. 2023 10:45

Tak nebudem si nic nalhávat. Je to fakt špatný a díra je velká.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod renek1 22. 3. 2023 11:19

Andoritek píše:
renek1: pravdu máš. Jen malý detail. Člověk, který dodnes neumí uznat, že S21, 22,23, a je jedno jestli plus či učko neumí fotit text, protože mu to vlastnosti soustavy nedovolí, a všem bude vykládat, že jeho lidem v okolí to jde, a ostatním se třepou ruce, a jsou chudáci, tak sám, sám jest pomeranč.. A mně bude vykládat, že jsem si něčeho nevšiml.. Se směji..

Jo, tak teď odvedeš pozornost k nějakýmu focení. Ty seš vážně exot.
Díry jako hrom si údajně nevšimneš, z tvojí výpovědi jak to všechno bylo bych se picnul a jestli komunikuješ s obchodem stejně jako tady, tak se nedivím, že tě poslal k šípku.
Teď už snad ani nepochybuju, že sis to poškodil svou šikovností sám.


Jen pro ostatní: Vám ten jeho příběh sedí?
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků