Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod renek1 21. 3. 2023 06:23

Jo za tuhle cenu asi koupíš EU distribuci, jinak na tom není nic moc k zasmání
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dwxx 21. 3. 2023 06:33

rado1423 píše:Já se vždy musim smát tomu, když někdo čeká měsíc na nějaký rádoby bonus 3000. Vždyť za ten měsíc ten nový mobil o trojku slevní. Aktuálně S23 za 19200 )))

A já se zase směju, když někdo neumí napsat ani čísla 1234 ve správném pořadí. To je zase rada rado...
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod rado1423 21. 3. 2023 07:02

1423 je záměr...

-- 21. 3. 2023 07:03 --

renek1 píše:Jo za tuhle cenu asi koupíš EU distribuci, jinak na tom není nic moc k zasmání
no a co, že se jedná o EU distribuci? Telefon je identický s rádoby CZ distribucí. Důležité je, že kupuješ v Česku, takže podle českých spotřebitelských zákonů. Na distribuci vůbec nezáleží
rado1423
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 21. 3. 2023 07:50

:D na distribuci záleží, protože pokud je to šedivka, musíš reklamovat u prodejce a ten s tebou může víš co..
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 21. 3. 2023 08:11

rado1423 píše:1423 je záměr...

-- 21. 3. 2023 07:03 --

renek1 píše:Jo za tuhle cenu asi koupíš EU distribuci, jinak na tom není nic moc k zasmání
no a co, že se jedná o EU distribuci? Telefon je identický s rádoby CZ distribucí. Důležité je, že kupuješ v Česku, takže podle českých spotřebitelských zákonů. Na distribuci vůbec nezáleží

Hodně záleží v jakém obchodu koupíš a taky ti to může být jedno, dokud nereklamuješ.
k smíchu jsou tyhle keci o tom, že po měsíci je to levnější. To za další měsíce ještě víc a akce jsou každou chvilku. Nepřišel jsi na nic závratnýho. Tady šlo o to, že někdo nechce čekat rok na to, až to bude levnější, ale předobjedná novinku a má k tomu pár bonusů. Jak už jsem psal několikrát, tak letos mám díky bonusum a odprodeji starého telefonu S23U v hodnotě 39500,- jen za 8500,-
No a to se zasměju i já.
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yetti.1 21. 3. 2023 09:44

Za sebe musím mobilpohotovost pochválit, 15.2. jsem se rozhodl, že vyměním S22U za S23U, objednal a 16.2. jsem si zajel na prodejnu, kde proběhl odkup starého a rovnou nákup nového i s odečtením bonusu, takže za mně velká spokojenost. Během dvou dnů hotovo.
yetti.1
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 22. 3. 2023 07:47

Starý telefon odeslán 13.2. , email o vyplacení za starý telefon 7.3. (platba na účtě myslím druhý den) a dnes v Samsung Members potvrzení na 3000,-
Mám hotovo, jestli to teda přijde :-D
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tade2 22. 3. 2023 12:33

Zrovna mně přišel email o tom, že bude bonus 3000 do 3 dnů vyplacen. Tak jen info pro ostatní, že budou informováni předem.
Tade2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EviatorCZ 22. 3. 2023 14:09

JJ :-) 40dní po výkupu přiznány 3000Kč :-D To asi dělají v dávce ;-)

Jinak od 6.2. to za chvíli budou dva měsíce a jsem naprosto spokojen, u S23+ rozmaz textu je, ale není to nic, co by mi vadilo a to občas do práce nějaké účtenky místo skenování fotím...
Co mi spíše vadí, že při vodorovnu dost často telefon špatně sejme orientaci fotografie. (Buď je to moc citlivé a nebo málo...)

Jinak v mém případě se jedná o pohodlně dvoudenní telefon, nehřeje ani při vyšší zátěži... Ale k mé škodě už mám jeden lehký škrábaneček na okraji displaye... (Mám náháče bez skla a obalu a pokládám dost často sklem dolů na stůl)
Můj dlouhodobý wov efekt jsou stále repráčky a rychlost aktualizací applikací (UFS4 se Snapíkem) všechno je téměř bez čekání.

Buds2 Pro funguje i s 360°nahráváním i když je to původně určené jen pro kombinaci s Z-řadou.
EviatorCZ
Junior

Odeslat příspěvekod vuLva 22. 3. 2023 14:35

Funguje vám Android Auto?

Kabelem se mi to nechce vůbec připojit. Neví někdo kde je zakopanej pes?
vuLva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EviatorCZ 22. 3. 2023 14:54

Android Auto jede... užívám denně. Nejprve bych zkusil troubleshooting fyzické vrstvy ;-)
Jiný USB port v autě, jiný kabel (pokud je bezdrát, tak zkusit i bezdrát) a až pak zkusit smazat zapamatované připojení a připojit znovu ;-)
EviatorCZ
Junior

Odeslat příspěvekod tululumko 22. 3. 2023 15:13

Z S7 som bol zvyknuty pri presune suborov do PC len oznacit subory, vybrat bluetooth a ked nebol zapnuty tak sa zapol . . . . . . teraz ked nieje bluetooth zapnuty, ani sa neponukne v zdielani . . .
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod Libb 22. 3. 2023 15:31

renek1 píše:Jinak pokud někdo používáte Nova Launcher, tak jak vám vše šlape?


Šlape jak má, všechno naprosto v pohodě.
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yetti.1 22. 3. 2023 16:05

Používám Novu, jsem docela spokojen, ale někdy se mi zdá, že se někdy aplikacím na ploše nechce reagovat na dotek a musím na ně poklepat víckrát.
yetti.1
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 22. 3. 2023 16:39

Libb píše:
renek1 píše:Jinak pokud někdo používáte Nova Launcher, tak jak vám vše šlape?


Šlape jak má, všechno naprosto v pohodě.

Já používám Novu už spoustu let a k velký spokojenosti. Říkal jsem si, jak je na tom nové One UI a tak jsem teď na něm asi druhý den. Nastavil jsem si takřka stejně vše jako v Nova a musím říct, že je to už použitelné i když pár drobností mi ještě chybí ke spokojenosti.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků