Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Libowaz 22. 3. 2023 18:01

vuLva píše:Funguje vám Android Auto?

Kabelem se mi to nechce vůbec připojit. Neví někdo kde je zakopanej pes?


Mně to můj Kamiq kabelem s android auto taky nespojí. Na starší služební Octávce, ale nemám problém s připojením. Psal jsem do škodovky, chtěli zaslat VIN vozidla a verzi androidu, pak odepsali toto:

Omlouváme se Vám za dočasnou nemožnost propojení Vašeho telefonu s infotainmentem ve Vašem voze.
Ve spolupráci se společností Samsung pracujeme na opravném balíčku pro aktualizaci softwaru infotainmentu. Jakmile bude tento vývoj ukončen, sdělíme Vám, jakým způsobem budete moci software aktualizovat.
Děkujeme vám za pochopení
Libowaz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vuLva 22. 3. 2023 18:18

EviatorCZ: To jsem samozřejmě všechno zkoušel. :-)

Libowaz: Díky za info! Mám taky Kamiq. Tak snad to brzy vyřeší.
vuLva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ALDA._ 22. 3. 2023 22:18

Novu jsem take pouzival spousty let a az na S23 jsem zkusil OneUI. Asi jedine, co mi na OneUI chybi je, ze jako notifikace na ikonach je bud tecka nebo cislo. Nova ukazuje fotku kontaktu...
A ted jsem si jeste vzpomnel, ze Nova mi ukazuje na ikone Samsung kalendare stale datum 28, neprisel jsem na to, proc nefunguje adaptivni ikona (vymazal jsem data Novy, pak ji i preinstaloval, zkusil jsem i ruzne icon packy...)
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod yetti.1 22. 3. 2023 22:55

Mně na OnUI chybi jemnější mřížka hlavní plochy, 5x6 je pro mně zoufale málo.
yetti.1
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 23. 3. 2023 05:26

yetti.1 píše:Mně na OnUI chybi jemnější mřížka hlavní plochy, 5x6 je pro mně zoufale málo.

Změnit velikost mřížky můžeš díky Good lock a v ní Home UP a dá se nastavit až 7x7
Tyhle nástroje pro Samsung jsou perfektní. Jdou měnit i jiné věci a díky tomu je one ui intuitivnější
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 23. 3. 2023 07:04

Bonus potvrzený 7.3. v Members dnes přišel na účet...
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andrejo777 23. 3. 2023 10:34

Tiez vam u S23U nefunguje editovanie dualneho videa, nahrateho cez "pohlad rezisera" ?

-- 23. 3. 2023 10:46 --

Co mi u S23U vadi, chyba...

- nemoznost pocas zaznamu 4K 60fps menit objektivy
- nemoznost menit objektivy pocas zaznamu u portretneho videa
- nemoznost menit objektivy u rezimu PRO VIDEO
- nemoznost nahrat 4k v 120fps - aj ked to procesor zvlada
- aj ked telefon dokaze nahravat 8K video nedokaze bez straty zoomovat u 4K, alebo FHD.
- aj ked hlavny objektiv ma 200MPX, zoom z tohoto objektivu je digitalny a na kvalite to poznat aj u 2x.
- vysledne fotografie u 16:9 - 9mpx - to je na hranici 4k - ked si fotku orezem ma este menej, casto 6 alebo len
4mpx

Vsetko obmedzene iba softverovo...

- kvalita fotografii pri "vylepsenom zaostreni" - ked sa vysledna fotka nazoomuje, cele je to take rosypane... - je to digitalne nazoomovany sirokac.
- rozmazane fotky za pohybu, bohuzial aj vonku - staci ked je pod mrakom...
- sum vo fotkach a u hlavneho take zvlastne preostrenie
Naposledy upravil andrejo777 dne 23. 3. 2023 13:37, celkově upraveno 2
andrejo777
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel 71 23. 3. 2023 12:29

Poprosil by som starších skúsenejších...
V Samsung internet prehliadači je doplnok prekladač.
Ide vám korektne na s23 ultra? Na bývalom telefóne som dokázal prekladať celé weby a teraz mi ponúkne len niečo napísať a preložiť.
Chcel by som aby fungoval korektne,ale neviem ako...

Dik za dobré nápady.
Daniel 71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hufnagll 23. 3. 2023 12:41

Funguje perfektně, přeloží celé stránky.rozkliknout překladač, nastavení, přeložit do ang.jazyka
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod andrejo777 23. 3. 2023 12:54

Nefunguje vzdy dobre.

Casto kvoli prekladu komentarov na YT si z YT dam video zdielat do samsung internetoveho prehliadaca, a nie vzdy sa mi komentare prekladaju. Musim laborovat sposobom: Kliknem v prehliadaci na doplnky, prekladac a tam ho deaktivujem a potom zase aktivujem. Tento sposob obcas pomoze, ale vela krat nie...

Tlacitko na preklad sa mi nezobrazi.

Co ta editacia dualneho videa? Neskusal niekto? Ci len u mna, alebo bug?
andrejo777
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 23. 3. 2023 13:03

Daniel 71 píše:Poprosil by som starších skúsenejších...
V Samsung internet prehliadači je doplnok prekladač.
Ide vám korektne na s23 ultra? Na bývalom telefóne som dokázal prekladať celé weby a teraz mi ponúkne len niečo napísať a preložiť.
Chcel by som aby fungoval korektne,ale neviem ako...

Dik za dobré nápady.

Už používám sice Firefox, ale dokud jsem ho používal tak překládal tak nějak všelijak.
Jelikož hodně používám Spen, tak si většinou předkládám přes něj. Tam mi překlad přijde korektnější
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel 71 23. 3. 2023 13:08

andrejo777 píše:Nefunguje vzdy dobre.

Casto kvoli prekladu komentarov na YT si z YT dam video zdielat do samsung internetoveho prehliadaca, a nie vzdy sa mi komentare prekladaju. Musim laborovat sposobom: Kliknem v prehliadaci na doplnky, prekladac a tam ho deaktivujem a potom zase aktivujem. Tento sposob obcas pomoze, ale vela krat nie...

Tlacitko na preklad sa mi nezobrazi.

Co ta editacia dualneho videa? Neskusal niekto? Ci len u mna, alebo bug?


Tiež sa mi tlačítko nezobrazuje. Aj keď je v menu nastavené...�
Daniel 71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hufnagll 23. 3. 2023 13:11

Komentáře na YT si překládam přímo tam,nevím proč to ještě navíc sdílet do samsungu prohlížeče
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod tululumko 23. 3. 2023 13:14

Bohuzial, aj na S23 je to nepouzitelne, mam Doplnky, Translator zapnute, aj Show translation buttons on webpages zapnute . . . translate webpages to Czech . . . a nielenze nepreklada ale nezobrazi ani tlacitko . . . Tym neratam tlacitko Translator v nastevniech ci rychlom pristupe kde si mozem napisat text na prelozenie . . . :-(
Naposledy upravil tululumko dne 23. 3. 2023 13:19, celkově upraveno 1
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod hufnagll 23. 3. 2023 13:16

Teď jsem zkoušel přeložit the sun a jde to perfektně celé stránky mám ultru
hufnagll
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků