Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirken 30. 5. 2023 15:22

Od MobilPohotovost:
Speciální 30% sleva na Samsung hodinky a navíc sluchátka za 2.990 Kč jako dárek
uQXkxVnV
Jirken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ulrico 30. 5. 2023 15:48

PetrXx2 píše:Jak vyřešit placení při jiném CSC? Nejde platit ani hodinkami a o nahrávání přijít nechci. Máte někdo tip?

Tak ono to tím CSC asi nebude. Mám tam XEZ a stejně to nejde...
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod Almighty 30. 5. 2023 15:50

PetrXx2 píše:Jak vyřešit placení při jiném CSC? Nejde platit ani hodinkami a o nahrávání přijít nechci. Máte někdo tip?

Já bych chvíli počkal, mám z toho pocit takového běžného Android bordelu, třeba to příští aktualizace (ať už čehokoliv) srovná. Ale já teda mezitím můžu alespoň pořád platit (byť nepohodlně) Garminama.
Almighty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod j.ch 30. 5. 2023 16:13

Sleva 1500Kč nad 8000Kč:

3PO-N6BA-6LEE-FLB6
j.ch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MatesGalaxy 30. 5. 2023 17:19

Prosím někdo kód na 4000tis do zprávy
Děkuji
MatesGalaxy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrXx2 30. 5. 2023 19:46

Ulrico píše:
PetrXx2 píše:Jak vyřešit placení při jiném CSC? Nejde platit ani hodinkami a o nahrávání přijít nechci. Máte někdo tip?

Tak ono to tím CSC asi nebude. Mám tam XEZ a stejně to nejde...

Bral jsem to jako fakt, když jsi psal, že po vrácení XEZ to jde. Tak aspoň tak...
PetrXx2
Junior

Odeslat příspěvekod maiky20 30. 5. 2023 19:49

Kód na 2000Kč:
4PO-FR6D-P3FC-BYLR

Jinak mám z akce navíc taky ty buds2 bílé nerozbalené, kdyby měl někdo zájem.
maiky20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ulrico 30. 5. 2023 20:15

PetrXx2 píše:Bral jsem to jako fakt, když jsi psal, že po vrácení XEZ to jde. Tak aspoň tak...

Sice jsem psal, že nemám jak vyzkoušet, ale i tak sorry. Už nevyskakovalo hlášení, tak jsem si myslel, že to bude OK. Ale druhý den už okno s varováním opět vyskočilo. Posléze jsem zjistil, že ta hláška je i v Menu - Nastavení bezkontaktního placení.
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod Almighty 31. 5. 2023 06:22

PetrXx2 píše:Bral jsem to jako fakt, když jsi psal, že po vrácení XEZ to jde. Tak aspoň tak...

Pravděpodobně bude asi problematický samotný fakt, že vůbec proběhla ta změna CSC, než jaké je aktuální CSC. Ale to by nám musel potvrdit nebo vyvrátit někdo, kdo CSC vůbec neměnil.
Almighty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daniel 71 31. 5. 2023 06:59

Pre sk:
Zľava 60€ za nákup nad 350€

8PO-XPSB-7W2P-ANAD

Platné do 4.6.23

Príjemný deň
Daniel 71
Junior

Odeslat příspěvekod damca1 31. 5. 2023 07:38

Ulrico píše:
PetrXx2 píše:Bral jsem to jako fakt, když jsi psal, že po vrácení XEZ to jde. Tak aspoň tak...

Sice jsem psal, že nemám jak vyzkoušet, ale i tak sorry. Už nevyskakovalo hlášení, tak jsem si myslel, že to bude OK. Ale druhý den už okno s varováním opět vyskočilo. Posléze jsem zjistil, že ta hláška je i v Menu - Nastavení bezkontaktního placení.

Jde to vidět v Obchodu Play/Nastavení/Informace. Pokud je u certifkace Play Protect zařízení není certifikováno, tak Google Pay fungovat nebude.
Tak nepomohlo ani vrácení CSC ze SEK na původní EUX.
Přílohy
Screenshot_20230531_083146_Google Play Store.png
damca1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod passé 31. 5. 2023 10:17

Ja mam na Flip3 CSC XID (puvodne bylo EUX) a GooglePay funguje, nahravani hovoru funguje. To je problem jen S23 a ne vsech Samsungu?
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riki 31. 5. 2023 10:51

Almighty píše:
PetrXx2 píše:Bral jsem to jako fakt, když jsi psal, že po vrácení XEZ to jde. Tak aspoň tak...

Pravděpodobně bude asi problematický samotný fakt, že vůbec proběhla ta změna CSC, než jaké je aktuální CSC. Ale to by nám musel potvrdit nebo vyvrátit někdo, kdo CSC vůbec neměnil.


Už jsem to tu psal, nic jsem neměnil a placení funguje normálně...
v Google play je psáno zařízení certifikováno...
S23U
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MatesGalaxy 31. 5. 2023 11:51

Má prosím někdo kód ještě na 4tis z rulety xo nepotřebuje n nákup nad 20�
Prosím do soukromé zprávy.
MatesGalaxy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Almighty 31. 5. 2023 15:11

Nějaké podrobnější info na XDA. Asi bude stačit počkat.
Do no update to S91*BXXS2AWEA
The firmware is not signed by Google Play Protect - so phone become UNCERTIFIED and Google Pay stops, other SafetyNet dependent also.

At the moment only THL CSC is pushed to ...WEA. Others (at the moment) are on WD1.

TThe is nonoption to downgrade because this is first firmware with new 2 bootloader.

Deleting, Unistalling, Clearing data, even Factory reset do NOT avoid uncertified status.

(There is a chance for updating Play Protect but it's less likely before Samsung new firmware.)

Current option for already updated to WEA:
Just wait for new WEx (after A) or WFx firmware.
Almighty
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků