Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Karel2 8. 6. 2023 10:50

pokud bezdrat, tak ten se v nastaveni AA musi povolit, jinak po drate bez problemu, ale FORD ;-)
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod Jirken 8. 6. 2023 13:29

Karel2: když tu zazněl Ford... Mám ve Fordu Sync III rádio a AA jede dobře, přes kabel i bezdrátově přes AAWireless adaptér. Pocitově i všechny aplikace jedou správně.
Jen ve Waze to nějak drhne s rychlostí, cca 2x do minuty probleskne na půl vteřiny aktuální rychlost 0 km a díky tomu se zvětší a hned zase zmenší mapa. Působí to velmi rušivě. Stará Xperia mi to nedělá, Waze na iPhone jede taky v pohodě. Takže jen na mém S23.
Waze jsem zkusil přeinstalovat, nepomohlo, možná to ale nedělá tak často. Sync III mám asi aktuální. Asi tedy nějaká anomálie, rychlost a kompas by si mělo AA vyčítat od auta.
Takže spíš sonduju, jestli to někdo nemá podobně (Sync III + Waze), ať nejsem sám. Avšak za rady díky :-)
Jirken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karel2 9. 6. 2023 05:28

Zakaz v nastaveni AA umisteni(GPS), hada se to mezi sebou, neukazuje treba v navigaci Mapy.cz aktualni rychlost, delal to i Waze.
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod MatesGalaxy 9. 6. 2023 09:18

Android auto nefunguje na celé řadě S23..škodě Kamiq,Scala je to známý problém ještě doteď nerozchodili S22..bezdrát nemám a po kabelu to nejde pořád hláška nelze spojit i když telefon se tváří připojeně . Funguje pouze s Doungle bezdrátovým přenosem třeba Motorola Ma1,Ramay wireless adaptér, AA wireless atd.Psal jsem do Škody...o problému ví a intenzivně pracují se Samsungem na aktualizaci infotainmentu.
MatesGalaxy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Domin7 9. 6. 2023 21:40

Takže A54 je vlastně taková levná Ultra...to je hezké zjištění :D Snad z toho zde někteří nedostanou mrtvici.

https://www.youtube.com/watch?v=cTxJ5oLuxkM
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod hurec 10. 6. 2023 13:23

Takže všichni prodáme Sko a přejdeme na Áčko.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hardy. 10. 6. 2023 13:43

MatesGalaxy: Nesmysl. Máme v rodině Scalu i novou Octavii a infotainment funguje jak drátově, tak bezdrátově. Telefony S21 FE, S22 a S23.
Hardy.
Junior

Odeslat příspěvekod Sterbitch 10. 6. 2023 14:14

MatesGalaxy píše:Telefon je za mě super po Note 10 výrazná změna, ale co mě štve, že nefunguje na něm android auto v mém Kamiqu. Bohužel aktualizace v nedohlednu.


Mě to taky v seatu nefunguje, ale v bmw bezdrátově to fici bez problémů (s23u) ... Údajně, dle vyjádření vw je ti problém Google, ne auta... Note10+ mi fungoval v obojím (jen v tom koncernu bohužel kabelem)
Sterbitch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shelby_Encore 10. 6. 2023 14:37

Renault Megane Grandtour IV jede aa jen kabelem
Shelby_Encore
Junior

Odeslat příspěvekod MatesGalaxy 10. 6. 2023 14:41

Hardy. píše:MatesGalaxy: Nesmysl. Máme v rodině Scalu i novou Octavii a infotainment funguje jak drátově, tak bezdrátově. Telefony S21 FE, S22 a S23.

Tak asi nemáte Bolero opravdu to nejde potvrzeno i Škodou
MatesGalaxy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shelby_Encore 10. 6. 2023 21:36

Dnes se mi stalo, že jsem vytáhl spen z S23U a chtěl s ním něco dělat a reagoval tak 1 z 10 pokusů. Podíval jsem se do nastavení a píše mi odpojeno. Dal jsem připojit a nic, až na 5 pokus se připojilo a začalo nabíjet z 1%. Při 10% se zase odpojilo. Restart telefonu a opět 1%, odpojení, 10%, 20%, odpojení, 1%, odpojení, 10%, 20%, 30%, odpojení, 1%, atd. Restart do servisního modu a to samé. Asi reklamace, co?
Shelby_Encore
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej.n 10. 6. 2023 22:44

A dals obnovit pero s pen?
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod Shelby_Encore 11. 6. 2023 06:08

Jasne, nekolikrat. Dokonce se uz nabilo na 80% a pak se najednou misto nabijeni vybijelo, tzn. pise nabijeni a z 80% to pada na 70%, 60% a pak zase odpojeno. Kdyz uz se milostive pripoji, vzdy ma 1% a je jedno jestli jsem ho vytahl nebo je celou dobu zasunute.
Shelby_Encore
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej.n 11. 6. 2023 08:38

Tak to je na reklamačku jasně.
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 11. 6. 2023 09:09

Asi umřelo. Reklamace.
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků