Samsung S23 Ultra z MP s vadou

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod IMI5 30. 3. 2023 23:11

Andoritek : Já když kupuji nový foun tak si to nahrávám na video jak rozbaluji krabici jak vytahuji telefon prohlédnu ho natočím jak ho zapnu jestli je komplet balení je to cca 15 minut.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andoritek 31. 3. 2023 20:07

A já blbec to neudělal..a řeknu Ti upřímně, jsem na ně tak, ale tak *****ý, že uvažuji o jiné značce..
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod IMI5 31. 3. 2023 23:02

Zatím se mi nic nestalo jen jednou nebylo kompletní balení což už je dnes standard :D
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifReborn 1. 4. 2023 09:56

To jsou zase reci tady. Nemas to jak prokazat, ze jsi to neudelal. Smir se s tim. Je to mechanicky poskozeni a zadne zaruky nyni nemas.
Dej to do pouzdra, zij dlouze a v prosperite a neres to.
Pokud te to hodne stve a nevadi ti vyhodit prachy za novou smr.dlaci desticku, tak si kup novou a ohlidej si to. A nebo si kup telefon s kvalitnejsim materialem ramu.

Tvl jako ztracet cas, jit do prodejny reklamovat tohle, nebo psat na Samsung. To musi bejt nahore v mozkovne uz hodne vymetyno.
Jak myslis, ze to dopadne. Jako ze ti daji novy telefon :D
Tvl. :D

-- 1. 4. 2023 11:32 --

Neudelal - udelal. Neresi to nic. A akorat ztracis cas a energii. Nechapu te.
SerifReborn
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 1. 4. 2023 10:36

Říká se tomu slušnost a pokora..
Asi tak.
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod SerifReborn 1. 4. 2023 13:53

Jaka slusnost a jaka pokora?
Kdybych byl prodejce a kazdej vychcanek mi tam nosil telefon s fyzickym poskozenim, ze to tam uz bylo, tak co bych mel delat?
Verit vsem a menit telefony? Posadit je na detektor lzi?
Jako kdyz zapojis mozek, tak nemusis dale nic resit.
Pokud jsi to tam mel z vyroby, nebo sis to udelal sam je v podstate uplne jedno. A i kdybys to koupil po internetu, nevzal bych ti to zpatky i kdybys delal smutny oci a mistoprisezne prohlasil, ze to tam uz bylo.
Proste smul. Pripominas mi znameho, co koupil auto, nepojistil a pak rozstrelil. Proste jsi hloupy a mas smulu.
SerifReborn
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 1. 4. 2023 15:23

Chtěl jsem být slušný, ale dobře. Ještě jednou tvrdím, že jsem to neudělal, podělal mne buď Samsung, nebo MP. Že Ty mi nevěříš sorry, ale s Tvým vyjadřováním ani prodávat takové zboží nemůžeš, reklamace s takovým uvažováním ani řešit, a prodávat na internetu, tak přesně takový inteligent (chtěl jsem napsat s y), jako Ty tam prodává. A v neposlední řadě, jsem odpovídal úplně někomu jinému, takže úplně slušně, a to ví každé malé dítě, když se Tebe na nic nikdo neptá, zavři hubu. Tvl...co se tady dostaneš na diskuze, tvl...
A ještě to napiš 2x tvl..
Tvl.. Takový crash, a oni mu dovolí vůbec Samsung koupit. Nebo děláš v MP, a pak mi tam přesně odpovědí sedíš.. Tvl..
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod SerifReborn 1. 4. 2023 16:43

A ja ti potreti pisu, ze je uplne jedno, jestli jsi to udelal, nebo ne. Nikoho to tady uprimne nezajima. Muzou ti verit, nemusi. Me je to putna. Jen ti pisu, ze chodit s necim takovym zpatky do shopu “ynteligent” neudela, protoze vi, ze zbytecne ztratil cas, energii atd.. :D
SerifReborn
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 1. 4. 2023 17:17

Přesně jak si psal. Udělám houno..
Andoritek
BAN MM.cz

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků