MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Jak utratit kredit na nepoužívaném čísle? (+ Přehled)

Offline - Junior Profil 
9. 2. 2021 14:52 Odeslat příspěvek
Díky za info,
a co vše v té písemné smlouvě musí být?
a nejde to poslat třeba e-mailem?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 2. 2021 16:26 Odeslat příspěvek
Ze ti je lito 47Kc za doporuceny dopis? Tak to posli do datove schranky.


Offline - Junior Profil 
9. 2. 2021 16:37 Odeslat příspěvek
Díky za tip,
datovou schránku nemám....


Offline - Pokročilý Profil 
9. 2. 2021 19:22 Odeslat příspěvek
A co zkusit 4603 z Twistu a bombardovat je těmito otázkami? A ano jejich infolinka je zdarma!


Offline - Junior Profil 
9. 2. 2021 19:54 Odeslat příspěvek
Volal jsem několikrát i na 4603 a tam mi tvrdili, že se nespotřebovaný kredit nevrací, že přenosem propadá...


Offline - Pokročilý Profil 
9. 2. 2021 20:44 Odeslat příspěvek
Ve VOP z https://www.t-mobile.cz/podpora/ke-stazeni je ustanovení " O proplacení nevyčerpaného kreditu můžete požádat do 1 měsíce ode dne ukončení Smlouvy, jinak toto právo zaniká. Proplacení je zpoplatněno dle Ceníku. Operátor může odmítnout kredit proplatit v případě podezření na zneužití tohoto procesu." konkrétně bod 3.3. Příště hovor s infolinkou nahrávat a argumentovat tím že pošlu podnět na ČTÚ nebude li mi vyhověno. Někdy se nedá jinak než udělat bububu. Možná by stačilo to donést na značkovou prodejnu (sim+žádost o vrácení nevyužitého kreditu). Ale až po přenosu čísla pochopitelně. Jinak zaslat na sídlo společnosti.


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2021 09:14 Odeslat příspěvek
Ja mam trosku jiny dotaz. Mam Twista a na nem kredit plus bonus za dobiti. A chtel bych aby vyslo nasledujici. Presel bych s jinou simkou na pausal pod Tecko s tim, ze bych jim zavolal,ze mam jeste Twista a na nem kredit k nicemu, tak jestli mi jsou schopni prevest tento kredit na Twistu na uhradu vyuctovani za sluzby na te pausalni sim,kdyz budu pak po prenosu u nich. Hmm slo by co si myslite ?-))


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 2. 2021 09:56 Odeslat příspěvek
Slo, ale pokud bys prechazel s tou SIM s kreditem. Na bonus rovnou zapomen.


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2021 10:41 Odeslat příspěvek
Nešlo. Nepřevedou přece kredit z jedné SIM na paušál na jiné SIM.


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2021 11:01 Odeslat příspěvek
Kdyby se chtelo tak by to urcite slo-) No takto, ja myslim, ze treba pri vystavene fakture by si to mohli proste strhnout tu nebonusovou castku a priradit administrativne k te fakture toho pausalniho cisla. Mozna by mi poradili na znackovce. Stejne by bylo nejednodusi mi to vratit na ucet, samozrejme bez bonusove casti.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 2. 2021 14:28 Odeslat příspěvek
Prevod te stavajici Twist na pausal ma jeste jeden prijemny bonus - neomezena data na mesic. Pak muzes zpet na predplacenku. Nebo tam mas vice kreditu, nez je zamysleny pausal?


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2021 16:13 Odeslat příspěvek
Tech 50 procent slevy na pausal plati i z prechodu z Twist karty?.-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 2. 2021 21:41 Odeslat příspěvek
Co bys rekl, kdyz ta stranka ma v adresu 'prejdete', je na ni zvyrazneno 'OKU kod' a dole jsou 'Obchodní podmínky slevy při přenesení čísla'?


Offline - Junior Profil 
10. 2. 2021 23:02 Odeslat příspěvek
Nevim. Ja koukal na telefenu a zbezne.Stejne chci zachovat cislo a nechci nove.Ja to vim, ze tam je zadani OKU kodu.


Offline - Junior Profil 
11. 2. 2021 07:56 Odeslat příspěvek
Já mám nastaveny mPlatby, když potřebuju nějaký kredit utratit, koupím si aplikaci, nebo hru z Google Play, není nic jednoduššího. Případně můžeš někoho podpořit DMSkou, furt lepší jak to nechávat operátorům.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další stránka
Stránka 18 z 21 [ Příspěvků: 303 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies