MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

Offline - Pokročilý Profil 
25. 5. 2022 07:47 Odeslat příspěvek
Pro manželku s potřebou neomezenky bych zkusil přechod k T-mobile na 3 měsíce za půlku, s tím, že před ukončením slevy bych zavolal na infolinku a vyžádal si OKU, při troše štěstí a umění vyjednávat není výjimka trvání slevy na 4 roky. Zbytek bez potřeby neomezenky bych dal ke Kaktusu. Ten má bezkonkurenční ceny za minutu i data, navíc jako snad jediný přenáší nevyužité jednotky do dalších balíčků, a nerovnoměrnou spotřebu krásně dokáže pokrýt. Jediné stěžejní je hlídat dobíječku, pak ceny všeho jsou za půlku. Pro potřebu dat je nejlepší se poohlédnout po SIM 6GB třeba na Aukru, ta má při využití dobíječek náklady 100Kč/měsíc je tam 6GB dat + neomezenka na socky.
Poslední příspěvek


Offline - VIP uživatel Profil 
28. 5. 2022 14:55 Odeslat příspěvek
Čauvec ve spolek. Dlóuho jsem tu nebyl a nemám teď žádný přehled ani čas dlouze načítat info. Potřeboval bych co nejlevnější volání pro holku, aby se jednalo o paušál, jako doplněk ke 100 GB kartě od O2. Tedy paušál, data být vůbec nemusí, volné SMS také ne, volných minut stačí poskrovnu, když další placené nebudou stát 5 Kč. Co je dnes takového v nabídce? Díky za tipy. Opas


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 5. 2022 15:26 Odeslat příspěvek
Na spotrebu 'poskrovnu' bych to videl spis na predplacenku, nez na pausal. Ono i virtualove jedou tak od 50 minut vys.


Offline - Junior Profil 
28. 5. 2022 15:46 Odeslat příspěvek
Emtecko nejmensi za 30kc bez volnych jednotek nebo za 80kc se 70 min.
www.emtecko.cz a podivat se do ceniku, pac ten nejlevnejsi nemaji na webu.


-
28. 5. 2022 15:58 Odeslat příspěvek
opasino:
co je "poskrovnu minut"? 5 nebo 50 ?
Pokud do 50, tak Bleskmobil Balíček 50 minut za 50 Kč.


Offline - Moderátor Profil 
28. 5. 2022 20:12 Odeslat příspěvek
opasino píše
Potřeboval bych co nejlevnější volání pro holku, ... jako doplněk ke 100 GB kartě od O2. Tedy paušál, data být vůbec nemusí, volné SMS také ne, volných minut stačí poskrovnu, když další placené nebudou stát 5 Kč.


Nic moc. Paušály s volnými minutami začínají na 300 Kč s řádově 2 hodinami volání (Vodafone)... to vychází minuta na cca 2.50 Kč. A O2 nic takového nedá, pokud nejde o retenci. Tam chtějí, aby zákazník nešel na nic menšího než neomezené volání za 550 Kč. Paušály bez volných minut mají cenu volání 6 Kč/min a ještě o ně musí člověk škemrat.

Na lepší cenu minuty se člověk dostane s předplacenkami virtuálů. Pokud si správně pamatuji, nejlevnější okolo 1.50 Kč/min, Kaktus s využtím dobíjecích akcí ještě levněji.

Zajímavý tip je předplacenka Vodafonu s měsíčním balíčkem neomezeného volání do vlastní sítě za 99 Kč - ideální pro volání v rámci rodiny nebo "harému", kde jsou všichni u VF.

No a pokud má někdo 100 GB dat, dalo by se uvažovat i o pořízení účtu u Odorika a rozchození VoIP aplikace na telefonu: nulový paušál, minuta volání podle směru 0.00 - 0.59 Kč/min. Ale zase to má charakter předplacenky.

U lidí s malou spotřebou mi předplacenka přijde vhodnější - člověk zaplatí jen skutečně využité služby. Paušál znamená obvykle zbytečné přeplácení (nespotřebované jednotky propadají, resp. proč si kupovat něčeho neomezeně, když mi stačí málo). Operátoři milují balíčky, ale pro zákazníka je to dáreček od ďábla.


Offline - osobne Profil 
29. 5. 2022 04:47 Odeslat příspěvek
Já mám na volání a SMS Kaktus, na data O2 Datamánia, asi nejvýhodnější kombinace, když člověk spíš datuje a volání nebo SMS používá minimálně.


Offline - Pokročilý Profil 
30. 5. 2022 19:05 Odeslat příspěvek
Přesně tak předplacenku od Kaktusu - placená SIM, dobít jí na první dobíječku za 500, bude 500 kredit+500 bonus obojí ke spotřebování na rok, a bude volat bez balíčků za 1,25/minutu se vteřinovou tarifikací (1+1). Klasický kredit se pak dá prodloužit už za 50Kč/rok. Jinak nejlevnější neomezenka je ofiko za cca 300Kč (Emtéčko, ČEZ, Laudatio...)


Offline - VIP uživatel Profil 
31. 5. 2022 09:25 Odeslat příspěvek
Hmm, díky za tipy. Je pravda, že v dnešní době lpít na paušálu je zbytečné, když je druhá sim s datama a dá se volat přes různé app. Musím se tím prohrabat, ale třeba ten kaktus by nebyl marný.


Offline - VIP uživatel Profil 
31. 5. 2022 20:57 Odeslat příspěvek
Teď mě ještě napadá. Lze přejít z paušálu u O2 třeba na ten Kaktus, když potřebuji zachovat číslo?


Offline - Moderátor Profil 
31. 5. 2022 21:05 Odeslat příspěvek
A proč by to nešlo? Požádám o kód pro přenos čísla a zahájím přenos a je to B)


Offline - Pokročilý Profil 
1. 6. 2022 00:17 Odeslat příspěvek
Navíc jako bonus se u přenosu čísla z paušálu zaplatí u stávajícího operátora poměrná část využití ve zúčtovacím období.


Offline - Administrátor Profil 
16. 6. 2022 12:27 Odeslat příspěvek
Ahojte,

jaké jsou aktuálně nejlevnější tarify které mají tuto konfiguraci: FLAT, min. 10 GB dat (bez omezení rychlosti, případně 10 Mb/s) a hlavně - 1000 minut volání do zahraničí?

Protože aktuálně má daný člověk RED LTE Super (FLAT + 4 GB + 1000 minut do zahr.) za retenční cenu 449 Kč.

Není k sehnání něco lepšího? Jde primárně o navýšení datového balíčku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 7. 2022 20:42 Odeslat příspěvek
Existuje ještě nějaká kreditní datová karta, která se nemusí dobíjet každý měsíc, resp. platí dellší dobu? Měl jsem před časem od TM, ale už to je nejspíš nepoužitelná, víc než rok jsem jí nenabil.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 7. 2022 22:05 Odeslat příspěvek
Jedina datova karta s 'neomezenou' casovou platnosti je Twist Online. Tam mas na vyplacani 500MB cely rok. Jinak je vse mesicni balicek.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 184  Další stránka
Stránka 173 z 184 [ Příspěvků: 2756 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies