MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2022 06:30 Odeslat příspěvek
Hm, zvláštní, u toho Twistu Online není v samošce vůbec napsaná platnost těch dat, jak je to u každého jiného balíčku. Že by se to řídilo platností kreditu? A dokoupit tam jde jenom roční net 1 GB měsíčně.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2022 06:53 Odeslat příspěvek
POZOR! U Twistu online mi loni nešel roční balíček koupit. Byl v nabídce, ale nešel aktivovat. Tak pozor, ať zbytečně nevyhodíte peníze za kredit. T-Mobile následně reklamaci a pokus o navrácení kreditu neuznal... Ale nevím, jestli se něco nezměnilo...


Offline - Pokročilý Profil 
8. 7. 2022 08:35 Odeslat příspěvek
Twist online NENÍ HLASOVÁ KARTA! Je určená jen pro data a to s cenou 0,4Kč/MB proto na další dobíjení se nevyplatí a po projetí letí do koše. Při aktivaci SIM je tam úvodní datový balíček platný rok. Nabízí jí pár obchodů za docela směšnou cenu. Zúčtovací jednotka je CELÝ 1 MB. Jinak s delší platností je roční balíček na Twistu, 12x1GB měsíčně za litr, v akci byl do konce června za 499. Ale pokud se nechce každý měsíc dobíjet pak celkem zajímavě vychází Kaktus. Koupit SIM, do měsíce od aktivace vychytat dobíječku, dobít 500 a je k dispozici 1000 Kč s platností rok, aktivovat si třeba nejlevnější datový balíček (součástí placené SIM je rovnou 1GB za 100 měsíčně) a je to. Na rok pokryto a narozdíl od Twistu Kaktus převádí vše nespotřebované do dalších měsíců (lze syslit).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 7. 2022 10:29 Odeslat příspěvek
Díky moc za rady, ten kaktus vypadá slibně, ikdyž jsem úplně nepochopil platnost těch balíčků. Když si koupím za 150 třeba ty 3G, platí to měsíc nebo rok? Koupil jsem si tu kartu za 100, která platí 12 m...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2022 12:18 Odeslat příspěvek
Koukam, ze ti to radeji zvyraznim...
Citace
Jedina datova karta s 'neomezenou' casovou platnosti je Twist Online. Tam mas na vyplacani 500MB cely rok. Jinak je vse mesicni balicek.


Takze na mesic.


Offline - Junior Profil 
8. 7. 2022 14:59 Odeslat příspěvek
Pokud si nevite rady s vyberem vhodneho tarifu, tak telekomunikacni urad spustil web https://srovnavac.ctu.cz/
Pro zakladni orientaci na trhu je dobry.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2022 15:16 Odeslat příspěvek
linecur píše
Díky moc za rady, ten kaktus vypadá slibně, ikdyž jsem úplně nepochopil platnost těch balíčků. Když si koupím za 150 třeba ty 3G, platí to měsíc nebo rok? Koupil jsem si tu kartu za 100, která platí 12 m...


U Kakatusu je to trošku složitější. Na spotřebování máš neomezenou dobu, ale musíš si ten balíček každý měsíc platit. Jakmile si přestaneš platit libovolný datový balíček, o nespotřebovaná data přijdeš. Pokud ti stačí 3 GB na rok, je ideální roční Twist, bohužel jsi ho prošvihl za půlku, takže teď za 1000,-, pokud nemáš šuplíkovou simku s dvoukilem bonusu, to bys měl jen za 800,-.


Offline - Pokročilý Profil 
8. 7. 2022 15:24 Odeslat příspěvek
Jenže u Kaktusu ho to vyjde na 600 za celý rok a má k dispozici 1GB měsíčně s tím že mu vše nevyužité převádí. Psal že nechce každý měsíc dobíjet tak jsem poradil jak se dá u Kaktusu dát nejlevněji první rok. Ten bonus je na placené SIM totiž ideální s tím že platí rok. Tak stačí dobít jen jednou na ten první rok v dobíječce. Lepší je(pokud chce jen internet a je mu jedno jaké je tam číslo- což u Twist online stejně nemá) po roce koupit novou SIM a zopakovat. Další bonus (minimum pro dvojnásobek v dobíječce je 200) by už platil jen měsíc a propadal by a provoz by se prodražil. Navíc ten roční Twist nepřevádí nevyčerpaná data a ta vždy po 30 dnech propadnou.

-- 8. 7. 2022 16:34 --

U Kaktusu jsou všechny balíčky měsíční, s tím, že vše nespotřebované (ať už data nebo minuty nebo SMS) převádí neustále dál, ale musí je mít kam převést tj. další balíček. U dat jak jsem popsal je to jednoduché - součástí aktivace je rovnou ten 1GB balíček tak se nemusí zapínat a vždy po 30 dnech se sám obnoví z kreditu. Pozor musí se do měsíce dobít a to pohlídat si dobíječku a vrznout tam těch 500 jinak se další měsíc strhne 100 za další měsíc 1GB internetu a bez úvodního bonusu bude nový mít už jen 30 dní platnost. (Bonus je těch 100% kreditu navíc při dobití 200-500 v dobíječce).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 7. 2022 16:34 Odeslat příspěvek
"Uvítací kredit na SIM zdarma má platnost 2 měsíce, na SIM za 100 12 měsíců. Pokud máš v momentě získání bonusového kreditu na SIMce ještě nějaký uvítací kredit, bonusový kredit přebírá jeho platnost (pokud je delší)."

tohle je složité jak návod na jadernou ponorku:) - bonusový kredit přebírá platnost? to je přece 12 měsíců ne?

-- 8. 7. 2022 17:36 --

Z toho mi plyne že pokud má uvítací kredit 12 měsíců a stihnu tam hodit co já vím 3 G, tak ty 3 g mají platnost 12-doba používání... ne?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2022 17:31 Odeslat příspěvek
NE, ty si kupujes balicek na mesic s tim, ze ho muzes za stejne penize prodlouzit, jinak propadne.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 7. 2022 18:38 Odeslat příspěvek
OK, díky za vysvětlení...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 8. 2022 09:25 Odeslat příspěvek
Ahoj, poradíte mi nejlepší tarif na následující:
1x vše neomezeno
2x neomezené volání+sms+3 GB dat
1x TV tarif
1x pevný internet.

Momentálně za toto všechno platím necelých 1600 Kč. Vše mám u Tmobile. Vyšlo by to někde levněji?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 8. 2022 11:21 Odeslat příspěvek
Já mám neomezené SMS, volání a 12+3+10gb dat pod 300kč. Stačilo jen smlouvat plus přechod k jinému operátorovi a po podpisu smlouvy jsem od nich dostal tohle pod 300kč

-- 9. 8. 2022 12:24 --

jenik3 píše
Pokud si nevite rady s vyberem vhodneho tarifu, tak telekomunikacni urad spustil web https://srovnavac.ctu.cz/
Pro zakladni orientaci na trhu je dobry.

Nikdy se nedivejte na srovnávače z vlastní zkušenosti vím že nejlepší je osobní kontakt a smlouvat. Po roce zkusit slevu atd. Až se dostanete klidně na poloviční cenu


-
9. 8. 2022 12:30 Odeslat příspěvek
Zdeněk L:
neodpovídáš na dotaz, jen se chlubíš, ale my tady víme, co jsou retence a dobře to ví i Radeon504.
Když spočítám tvojí útratu s TV a pevným internetem, tak jseš taky na 1600 +-
A druhá tvoje odpověď na dotaz starý měsíc už vůbec nedává smysl.

Radeon504:
mě ta cena připadá OK.
Chápu že po roce je dobré se porozhlédnout, ale myslím, že bez omezení (=méně minut, méně GB, nižší rychlost) se o moc níže nedostaneš.
Leda že bys nějaké služby oželel. Jen můj názor.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 8. 2022 12:44 Odeslat příspěvek
Nejde o vychloubání, jen že když zajde za svým operátorem tak určitě jde vysmlouvat neomezený z 10+ gyga dat za tři stovky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 184  Další stránka
Stránka 174 z 184 [ Příspěvků: 2756 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies