MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Moje O2 (internetová samoobsluha), elektronické výpisy

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 3. 2013 17:51 Odeslat příspěvek
Dnes publikována nová aplikace Moje O2 pro Android
https://play.google.com/store/apps/deta ... cz.o2.moje
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2013 08:24 Odeslat příspěvek
O2 má v Moje O2 nějaký chaos... Včera jsem se tam koukal, prý mám nezaplacenou fakturu, ovšem bylo tam "stav k 22.2.2013"... Se jim to jaxi neaktualizuje...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 3. 2013 08:41 Odeslat příspěvek
O2 provádí docela velké úpravy portálu Moje O2, měly být dokončeny 6.3., ale zatím to tak nevypadá.


Offline - Junior Profil 
18. 3. 2014 17:52 Odeslat příspěvek
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli vám sedí informace na moje.o2.cz s tím, co byste doopravdy měli mít? Já mám nový tarif (už 2 týdny) a moje O2 mi ukazuje úplně jiné informace o volných jednotkách, než které by k tarifu měly být. Upřímně mi tedy přidalo 150SMS do cizích sítí, o kterých jsem s operátorem vyjednával a nakonec je nedostal. Tak jsem radši nikam nevolal, aby mi to ještě nesebrali, uvidím na první faktuře.

Chci se vás ale zeptat, jestli vidíte v moje O2 opravdu to, co v tarifu máte, nebo tam jsou nějaké chyby.

Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 3. 2014 02:00 Odeslat příspěvek
Taky zdravím,

tak o2 je o2, takže trochu chaos :-D Já mám u nich jenom internet a pevnou linku, do listopadu minulého roku jsem u nich měl vyhádanou cenu 505,- Kč za měsíc a pak, když se blížil konec tohoto úvazku na 12 měsíců mě zavolala jedna o2 odbornice a "utáhla mě na nudli" :-\ , protože jsem byl v tu dobu pracovně v jednom kole a paušál stoupnul na 581,-Kč - prostě standardní nabídka internet optimal+ za 505 a k tomu pevná linka 50 volných minut po slevě za 76 - a v aplikaci moje.o2 se mně správně nastavil tenhle datum ze začátku listopadu.

Teď v zimě, když mám víc času, jsem objevil díky tomuto foru jejich nabídku na sníženou cenu internet optimal+ za 404,-, tak jsem tam na začátku února volal a bez potíží mně to aktivovali s tím, že ten 12 měsíční úvazek s autoprolongací začně platit nově od toho začátku února.

Zatím jsem platil jednu sníženou cenu na faktuře a teď bych měl co nejdřív dostat fakturu na 480,- kč za měsíc - jenže v aplikaci moje.o2 stále svítí datum ze začátku listopadu :hm , takže počkám na tu fakturu a když bude v pořádku, tak asi zkusím napsat do o2 mail, aby to opravili - opravdu nejsem zvědav, abych si musel zařizovat sníženou cenu už na podzim, kdy jsem pravidelně v pracovním stresu :/


Offline - Junior Profil 
18. 6. 2021 09:25 Odeslat příspěvek
Jak dočasně odpojit službu (internet)? Mělo by to jít údajně v samoobsluze, ale nikde to tam nemůžu najít.

https://www.o2.cz/firmy-a-organizace/po ... jit-sluzbu


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 6. 2021 20:38 Odeslat příspěvek
My jsme dneska zkoušeli odpojit pevný net přes simku, ale je tam měsíční výpovědní lhůta (prý), zmetci, :), tak na to kašlem. Chybama se člověk učí. Ale je to net na IČO, jestli to máš na RČ, tam by to mohlo být jinak. Zavolej si na 800 02 02 02.


Offline - Junior Profil 
24. 6. 2021 16:37 Odeslat příspěvek
Tak u fixních služeb to nejde, z ceníku volitelných služeb:

Vaše služby mobilní volání a mobilní internet můžete nechat dočasně odpojit. Odpojení na vlastní žádost nelze uplatnit u služeb v pevném místě. Využíváte-li služby alespoň jeden měsíc, služby můžete nechat dočasně přerušit, a to až na dobu 12 měsíců. Před každým přerušením služby musíte služby vždy využívat minimálně 1 měsíc.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 7. 2021 09:34 Odeslat příspěvek
Jsem sám komu nejede Moje O2? Od pátku 2.7.2021 se nemohu přihlásit do Moje O2 jak na webu tak i do mobilní aplikace.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
U mne funguje.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 7. 2021 15:44 Odeslat příspěvek
Mě MOjeO2 od začátku července taky nejede, přes PC a web, napříč prohlížeči.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2021 16:33 Odeslat příspěvek
Tady bez problémů.


Offline - Junior Profil 
7. 7. 2021 17:51 Odeslat příspěvek
Mně taky nejede Moje O2 na PC, už taky asi týden, končí to na přesměrováním na
https://pwsc-a-moje.o2.cz/dashboard ,
kde to nic nezobrazí.

Appka Moje O2 na iOS 14.6 funguje normálně.

Jsem připojen přes router Huawei B535-232 se sim s Datamánií od O2.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 7. 2021 08:42 Odeslat příspěvek
Stejny problem...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 7. 2021 09:51 Odeslat příspěvek
Taky nejde na pc
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 7 z 8 [ Příspěvků: 115 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies