MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Moderátor Profil 
13. 12. 2020 12:14 Odeslat příspěvek
Jen doplním, že v případě koupě SIMky s Božím balíčkem je její expirace k 2. listopadu 2023, takže času na aktivaci budeš mít případně habaděj ;)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2020 11:23 Odeslat příspěvek
Zdravím v lednu mi končí tříměsíční 50 procentní sleva a chtěl bych docílit tarifů na dvě čisla
Neomezené volání neomezené SMSky a jeden giga za 190 Kč na jedno číslo poradíte mi jak to nejlépe vykomunikovat Děkuji


Offline - Junior Profil 
15. 12. 2020 09:56 Odeslat příspěvek
Zdravotní jsem od října klient té mobile a v lednu mi končí 50 procentní sleva Na dvě číslaMůj svobodný tarif chtěl bych jeden tarifAbych plotu 190 Kč za neomezené volání za neomezené SMSky a jeden Gb dát
Chtěl bych neomezené volání neomezené SMSky a neomezený internet za 375 nebo něco takového to by vycházelo na nějakou šedesátiprocentní slevu


Offline - Junior Profil 
15. 12. 2020 10:46 Odeslat příspěvek
gotzinger píše
peter23p píše
gotzinger píše
Mně bude v březnu končit retenční TMobile neomezené volání všude, 100 SMS, 4.5 GB dat za 299 měsíčně.
mám to stejné jen mi to bude končit už za měsíc a pokud z nich nedostanu lepší nabídku tak nechám současnou automaticky převést na tarif bez závazku

Za tarif bez závazku chtějí měsíčně o 150 Kč víc než se závazkem. V den doběhnutí závazku automaticky skončí ty 40-procentní slevy na tarif a balíčky zdarma, takže jediná možnost je na něčem se s nima dopředu domluvit.
Jestli to máte už za měsíc, tak bych už začal a neodkládal to.
Napište pak sem, co jste z nich dostal.
Tak povedlo se mi jen 50min+50sms+5GB za 315Kč takže taky nic moc ale nakonec sem to vzal :-l


Offline - Pokročilý Profil 
15. 12. 2020 13:00 Odeslat příspěvek
hubajdo 60% sleva je 330 neomezenka s 15 GB (z toho 3GB v apce) a za 440 neomezenka + neomezená data SD. Jenže jednotlivec se k 60% slevě už většinou nedostane. Buď si zavolat o kód pro přenos, tam podle mého názoru moc slevu nenabídnou, jestli to tu trochu čteš příspěvky alespoň od srpna, tak lidi jsou rádi za pokračování 50% slevy. Případně přejít a hned zase zpět na kód do emailu na 50% na 3 měsíce. Když si chtějí hrát...

-- 15. 12. 2020 13:04 --

Řekl bych že základ je mít co nejnižší tarif na té 50% slevě pak chtít mnohem víc služeb aby i to pokračování se 60% slevou co chcete jim udělalo vyšší příjem.


Offline - Junior Profil 
18. 12. 2020 19:56 Odeslat příspěvek
hubajda píše
Chtěl bych neomezené volání neomezené SMSky a neomezený internet za 375 nebo něco takového to by vycházelo na nějakou šedesátiprocentní slevu


Mám u T-Mobile 6 čísel a útratu přes 2500 měsíčně a dostal jsem se na 460 Kč za 1 číslo( neomezené volání a sms, 10GB dat). Asi dělám něco špatně.... Když jsem poptával lepší ceny, tak mi bylo obchodníkem řečeno, že nejsem pro ně moc zajímavý. Hrát na odchod a příchod se mi nechce, ale jak vidím, tak na to operátor reaguje. :hm


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 12. 2020 23:08 Odeslat příspěvek
Tam je ani nezajímá že si generujes oku kód. Napoprvé ti nabídnou 40 procent slevu, přitom nový zákazník má na 3 měsíce 50 procent. Až když je poslední den tak se rozhoupou a videj že to myslíš smrtelné vážně tak ti daj aspoň 55 procent.
Mám 15 GB sdílených a 20 GB z SD tarifu a spotřeba první měsíc asi 48 GB dat. A to jsem měl v březnu nebo kdy dávali neomezené zdarma asi 12 GB průměrně. No teď jsem každéj den pryč a bez WiFi, takže spotřeba trošku vzrostla.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 12. 2020 09:37 Odeslat příspěvek
Přešel jsem se svým číslem k T-M na 3 měsíce s 50%. T-M mi to dal na 3,5 měsíce a po třech měsících jsem volal na 4603 a přepojili mě na ,,retenci,, paní mi nechtěla dát víc než 40%, tak zkusím přechod a uvidíme jestli mi dají aspoň aktuálních 50%.


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2020 15:43 Odeslat příspěvek
Zdravím, pokud zadám převod k T-Mobile na Twist a tvrdím O2 operátorovi, že mi T-Mobile nabídl super levný tarif, může O2 zjistit, že kecám? Že jsem zadal převod na dobíjecí kartu, nikoliv na paušál? Díky


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2020 16:16 Odeslat příspěvek
Ne.


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2020 22:24 Odeslat příspěvek
Až na detail, že u O2 ví, že žádný super tarif jako nový zákazník nemáš šanci získat ;-)


Offline - Junior Profil 
23. 12. 2020 23:07 Odeslat příspěvek
O2 neví kdo je u T-mobilu nový zákazník a kdo třeba jenom přistoupil ke "starému" zákazníkovi T-mobilu s nějakými supertarify.


Offline - Pokročilý Profil 
23. 12. 2020 23:14 Odeslat příspěvek
A u O2 ví že nemá u T-mobile třeba firemní tarif? Zjistí jenom operátora ke kterému jsi zadal přenos. Ono ani ty 3 měsíce za půlku nejsou úplně k zahození zvlášť pokud se to porovná s ceníkem O2... https://t-mobile.cz/prejdete... A sakra koukám že z přetahovací stránky zmizela sleva 50% na 3 měsíce ale je tam limitovaná nabídka... uff tak 50% je tam pořád jen se objeví po odeslání emailové adresy.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 1. 2021 09:50 Odeslat příspěvek
Zahájil jsem přechod a nikdo se mi už neozval, tak že jsem už u nového operátora. Nevím jestli to nebylo tím, že jsem přešel jen ke Kaktusů. Z mojí zkušenosti můžu říct, že hodně záleží na koho narazíte. Na 6 číslech se mi to podařilo a na vlastním ne.


Offline - Junior Profil 
1. 1. 2021 10:03 Odeslat příspěvek
Mě spíše přijde, že už to mají totálně v zadeli. Moc dobře vědí, že není kam jít, protože konkurence žádná, taky se nekoná žádná revoluce v podobě příchodu 4. operátora, takže úplně v klidu si mohou držet své předražené ceny. No ještě že jsem stihl asi jednu z posledních retencí + ještě na data jsem stihl datamánii 100GB od O2, jinak by to bylo v háji.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 399  Další stránka
Stránka 219 z 399 [ Příspěvků: 5979 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies