MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Pokročilý Profil 
8. 12. 2021 11:12 Odeslat příspěvek
VDSL jedině pohrozit odchodem, TV je sleva na první 3 -6 měsíců
Poslední příspěvek


-
8. 12. 2021 13:00 Odeslat příspěvek
retron píše
Lze získat lepší nabídku i na T-Mobile TV, případně na VDSL, když mám aktuálně retenci 60% na třech číslech?

Po vypovězení TV Tarif M v současné akci za 299 na 2 měsíce mi to nabídli za 420 Kč, tedy sleva nějakých 15 procent :oops:
V akci, která probíhala před tím a bylo to za 249 mi po vypovědi nenabídli nic.


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2021 08:18 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Dovoluji si prozradit, že se již dá u 8 GB tarifu s neomezeným voláním, sms a službou Pořád online dostat na cenu 293 Kč měsíčně a u neomezeného volání, sms a internetu rychlostí 10 Mb/s s prvními 15 GB neomezovaně na cenu 399 Kč. Ceny na 5 let včetně DPH. Dnes dva tyto tarify nezávisle na sobě dvěma klientům zařízeny.


Dobrý den, těch 8GB s neomezeným voláním za 293 Kč se dá získat za jakých podmínek? Platí to pro přenos od jiného operátora, nebo zadáním OKU u T-M? Díky za info


Offline - Expert na retence Profil 
10. 12. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
Hezký den. Tarif Student Plus, což odpovídá 8GB s neomezeným voláním a SMS, se dá získat pouze v retenci - při odchodu od T-Mobile s požadavkem OKÚ. Stejně tak 15GB neomezenka Student Neomezeně za 399 Kč.


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2021 14:51 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Hezký den. Tarif Student Plus, což odpovídá 8GB s neomezeným voláním a SMS, se dá získat pouze v retenci - při odchodu od T-Mobile s požadavkem OKÚ. Stejně tak 15GB neomezenka Student Neomezeně za 399 Kč.


Díky za odpověď, nevěděl jsem, že se jedná o studentské tarify… Pokud bych chtěl tuhle možnost využít, musím být student, nebo si sehnat někoho, kdo je student a na koho ten tarif můžu napsat, je to tak? Mně se to zdálo nějak moc levné, aby to nemělo nějaký zásadní háček.


Offline - Expert na retence Profil 
10. 12. 2021 17:20 Odeslat příspěvek
Jedná se tarify, které slovo student nesou pouze v názvech a tedy je lze bez problémů sjednat i pro dospělého člověka. Pokud pouze tedy víte jak, umíte si to správně vyargumentovat. Nikde jsem neuvedl, že pokud tuto možnost chcete využít, musíte být student a pokud vím, neuvádí to ani nikde operátor T-Mobile. Nemá to vůbec žádný háček.


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2021 18:01 Odeslat příspěvek
Na stránkách T-M je uvedeno, že podmínkou je věk do 27 let. Máte pravdu, že o statusu studenta se nikde nepíše.

Přílohy

CC668E9F-17B3-4E94-BD61-3618D50E5981.jpeg
CC668E9F-17B3-4E94-BD61-3618D50E5981.jpeg
[ 198.17 | Zobrazeno 33 krát ]




Offline - Expert na retence Profil 
10. 12. 2021 19:10 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
...je lze bez problémů sjednat i pro dospělého člověka. Pokud pouze tedy víte jak, umíte si to správně vyargumentovat.


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2021 18:20 Odeslat příspěvek
Ta rychlost 256 kbit/s po přečerpání FUP je opravdu na dnešní dobu tragikomická. Tohle mělo O2 před XY lety a jsem rád, že k tomuto v nových tarifech nepřistoupili. ČTÚ k tomuto mělo nějaké připomínky a ta rychlost je na web prakticky nepoužitelná. Pamatuji si, že i některé mobilní weby a bankovní aplikace se nechtěly regulérně načítat. Všiml jsem si také, že v ČR, zvláště v Praze zmizely jejich reklamy a billboardy na “neomezené” tarify Pořád.


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2021 18:48 Odeslat příspěvek
Já svého času na firemním čísle jsem to po překročení FUP měl omezené na 256 Kbit/s. A můžu říct, že s načtením stránek nebo bankovních app (používám několik) jsem nikdy neměl sebemenší problém. Sice je to pomalejší co se týče načítání webu, ale dalo se a načetlo se vždy vše.


Offline - osobne Profil 
11. 12. 2021 19:10 Odeslat příspěvek
Doba ale pokročila, webové stránky i mobilní aplikace jsou dnes datově náročnější.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 12. 2021 23:49 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Hezký den. Ano, je to reálné. Pokud tedy ke sjednání poslední slevy nedošlo dříve jak před 6 měsíci.


Dobrý den, pokud je to méně jak 6 měsíců, tak je problém ? Mam 100 minut a sms, 15 gb dat za 303 Kč -55% retence a 5 zaplacených vyúčtování a kladu si otázku, jestli tarif sjednat do konce roku - teď okolo Vánoc jsou všichni uvolnění a snaží se dohnat do konce roku poslední obchody, nebo až v novém roce. Co myslíte, že je lepší možnost?

Jedna se mi o ten studentský tarif za 399 Kč.


Offline - Expert na retence Profil 
12. 12. 2021 10:30 Odeslat příspěvek
@jakubatd: Hezký den, dříve než za 6 měsíců od poslední retence další retenci sjednat nelze.


Offline - Junior Profil 
24. 12. 2021 16:49 Odeslat příspěvek
Mám tam 6 čísel, nabídli po 3 měsících slevu jen 30%, když jsem vygeneroval OKU, což je pro mě málo. Chytl jsem asi špatnou paní z retenčního, byla arogantní, měla nemístné poznámky atd. Takže odcházím zpět k vodafone a už mě ani nepřesvědčí sleva 50%, kdyby náhodou volali, ať zruším přesun. Jedině 60% sleva mě udrží :D


Offline - Expert na retence Profil 
25. 12. 2021 18:51 Odeslat příspěvek
60% slevy se na PLUS tarify v případě fyzické osoby stále ještě nedávají, maximum je 50 %.

Pro získání konkrétní slevy je nutné dodržet určité konkrétní podmínky a dostat operátora do určité konkrétní pozice. To vždy v závislosti na individuálním nastavení služeb klienta, platební morálky klienta a výsledku posledního eventuálního jednání klienta s retenčním odd. Vyhrožování a/nebo jakákoli forma nátlaku je snad to jediné, co funguje nejméně. Tím akorát zbytečně nakrknete psychicky méně odolné zaměstnance, kteří pak do Vaší zákaznické karty akorát uvedou k Vám negativní poznámku, na základě které nemusíte vyjednat s operátorem už nikdy nic. Věřte mi, získat retenci opravdu zdaleka není tak automatické, natož ještě pak tu nejvyšší možnou.

Když už píši, podám ještě jednu aktuální informaci.
Raziel-CZ píše
Dovoluji si prozradit, že se již dá u 8 GB tarifu s neomezeným voláním, sms a službou Pořád online dostat na cenu 293 Kč měsíčně...
Již lze získat za 255 Kč měsíčně na 5 let.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 400  Další stránka
Stránka 263 z 400 [ Příspěvků: 5994 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies