MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Junior Profil 
7. 1. 2022 08:29 Odeslat příspěvek
Právě jsem provedl převod ke Kaktusu, žádná retence od T-Mobile nebyla. Ani po vygenerování OKU, ani po zahájení přenosu. Těžko říct, jestli je to tím, že je to jejich virtuál či jsem pro ně malá ryba...
Poslední příspěvek


Offline - Expert na retence Profil 
7. 1. 2022 09:13 Odeslat příspěvek
Je to tím, že je to T-Mobile virtuál. Nikdy nemigrujte do žádného virtuála v síti T-Mobile.


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2022 09:17 Odeslat příspěvek
Také si to myslím, díky za reakci. Švagr migroval stejně před pár měsíci a retence mu volala, nicméně s hodně mizernou nabídkou (snad -30 %?). A mně nevolal nikdo. Nevadí, zatím Kaktus vyhovuje a změna může být kdykoliv :-).


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2022 10:42 Odeslat příspěvek
Pokud vím, tak lze na infolince nechat vygenerovat OKU kód a zatím nikam neodcházet. I tak se mi ozvali z retenčního.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 1. 2022 12:15 Odeslat příspěvek
S tím kaktusem to není pravidlo. Ja zahájil přenos ke Kaktusu a do tří hodin mi volala retence a dala 45 % slevu na komplet neomezený tarif s internetem XL. Teď na konci prosince. Tak asi záleží, jak se tam vyspí. A nebo dotahovali KPI ke konci roku a tahali každého :)


Offline - Pokročilý Profil 
7. 1. 2022 17:04 Odeslat příspěvek
Tak není problém zase z Kaktusu na 3 měsíce zpátky k téčku za 50%. A pak udělat přenos na SIM zdarma třeba od O2.


Offline - Administrátor Profil 
7. 1. 2022 17:51 Odeslat příspěvek
Myslím, že málokomu se bude chtít takhle šachovat..


Offline - Pokročilý Profil 
7. 1. 2022 18:13 Odeslat příspěvek
Samozřejmě většinu to odradí. Jen je to možnost pozice k vyjednávání při odchodu za 3 měsíce. Určitě bych nikomu nedoporučil každé 3 měsíce 2xpřecházet to fakt ne.


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2022 19:25 Odeslat příspěvek
A nehraje v těch retencích roli i platební morálka? Když někdo ćasto platí pozdě, tak mu asi nic moc nenabídnou. Migrovat od TM k virtuálovi TM je špatně. Psalo se to dávno že o nikoho nepřijmou. Kdo uspěl musel být dlouholetý klient, nebo provolá málo a taková předplacenka by generovala nižší zisky.


Offline - Junior Profil 
7. 1. 2022 20:48 Odeslat příspěvek
Já byl u TM přes 20 let, díky služebnímu telefonu jsem posledních pár let dobíjel 300 Kč tak max. jednou za 3/4 roku (takže predplacenka, žádný problém s platební morálkou). Říkal jsem si, že i v případě přechodu ke Kaktusu mi TM zavolá, že cca. 200-300 Kč měsíčně za nějaký "super tarif" by pro ně mohlo být lepší než ta drobotina, co jsem dával doposud. Mýlil jsem se, nezajímalo je to. Takže teď sice Kaktus, ale za stále "pár" Kč.


Offline - Pokročilý Profil 
7. 1. 2022 21:16 Odeslat příspěvek
Tak oproti Twistu se dá Kaktus provozovat za zlomek ceny u T-MOBILE. A na předplacenky s malými útratami retence prdí úplně.


Offline - Expert na retence Profil 
11. 1. 2022 14:34 Odeslat příspěvek
Dejte si pozor na "podvodníky". Volají z čísla 736 408 448, tváří se jako T-Mobile (je to externí firma, se kterou T-Mobile nicméně "tajně" spolupracuje) a lžou, že starší tarify budou končit a tak převádějí na tarify nové, kdy jim pro změnu stačí jen toto vzít na vědomí a v podstatě nic neodsouhlasit (např. Můj svobodný tarif M a neomezená SD data za 645 Kč => NEOMEZENĚ XXL za 682,50 Kč). Nahraný hovor s pouhým vzetím na vědomí se považuje za souhlas a protože oni volají vám, i bez hesla tarif změní. A protože starší tarify už sjednat nejdou, nebude vám fungovat ani reklamace. Volající se zaměřují na lidi se sjednanou retencí na předchozí generace tarifů a sjednávají tarify nové se slevou jen max. 30 %. Číslo si vygooglete, je to známá firma. Na číslo se nelze dovolat zpět - hovory vytípávají.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 1. 2022 20:31 Odeslat příspěvek
to, že starší tarify budou rušit jsem slyšel i ve značkové prodejně od prodejců minulý týden, ale jelikož to jsou také externí firmy, tak je možné, že to byla stejná snaha


Offline - Expert na retence Profil 
12. 1. 2022 19:45 Odeslat příspěvek
Tak to vypadá, že je T-Mobile s podvodníky spřízněn. Až klienta dořeším a změníme hesla, napíši o tom samostatný článek včetně zveřejnění hovorů s operátory T-Mobile i klientem (odsouhlasené). Operátor T-Mobile vysloveně lže, každý zaměstnanec tvrdí něco jiného, mám o tom přímé důkazy. Podrobnosti v článku později.

Mimochodem starší tarify Můj svobodný tarif nebo Můj tarif se NERUŠÍ a NEPLÁNUJÍ RUŠIT, lidem setrvávají v platnosti. Pokud Vám někdo zavolá informaci jinou a pak Vám tarif změní, je to podvod; prosím, v SZ mne o tom informujte, rád Vás při řešení tohoto podvodu a reklamaci bezplatně zastoupím.


Offline - Junior Profil 
14. 1. 2022 19:46 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Tak oproti Twistu se dá Kaktus provozovat za zlomek ceny u T-MOBILE. A na předplacenky s malými útratami retence prdí úplně.


Pokud T-MOBILE "prdí" na předplacenky a nechá si je utécz než by jim fal třeba neomezenku + 1GB do 190 Kč tak jde právě pro troti sobě protože si neumí ani spočítat kolik je 1+1!!!

Co je lepší, mít za celý rok teba jen tech minimálních 200 Kč (které ještě může majitel minout na platby třetí straně) a nebo mit každý měsíc pravidelně 190 Kč namísto minimálních 16,66 Kč měsíčně pokud ale nejsou žádné platby třetí straně!!! Tady pak opravdu platí to přísloví kdo se nespokojí s málem tak většinou pak nemá nic. z2 50 Kč

Konkurence nespí a např. u Moraviatelu je za 179 Kč měsíčně 300 volných + 100 SMS co že pro dost lidí vlastně skoro to samé jako neomezňák. k těm 179 Kč je možné ještě dokoupit za 50 Kč data 750 MB. Některý opravdu stačí jen to volání a vůbec nepořebují žádné data a ani ty SMSky. A kydyž potřebuje aj ten minimum dat tak to má pak u MoraviaTelu celkově za 229 Kč. Pokud takovému zákazníkovi T:mobile nenabídne bez dlouhého handrkování tu nomezenku za 190 Kž tak se mu kehko může stát že utře nos.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 399  Další stránka
Stránka 266 z 399 [ Příspěvků: 5979 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies