MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Expert na retence Profil 
25. 7. 2022 16:35 Odeslat příspěvek
@bodyczech: Je to možné i pro pouze jediné číslo na RČ bez dalších služeb, akorát patrně nejde o úplně standardní nabídku. Já osobně to využívám při přesunech některých lidí, kteří se u T-M z nějakého důvodu nedostanou na tarif Neomezeně XL s cenou 438 Kč, kde se T-Mobile rozhodne snížit si zisk... Běžnější nabídka je u Vodafonu spíše 495 Kč.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 8. 2022 21:40 Odeslat příspěvek
Minuly tyden jsem si zobrazil cislo pro prevod (muj-tmobile -> prehled smluv -> OKU). Po nekolika dnech mi volali z retencniho. Vysvetlil jsem pani ze mam lepsi nabidku od konkurence a ze jsem s nimi resil nejake problemy coz zpusobilo mou nespokojenost. Dostal jsem 50% slevu a jsem zas spokojeny zakaznik. Doporucuji, za zkousku clovek nic neda .-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 8. 2022 07:14 Odeslat příspěvek
Klientem asi 4 roky, cca poslední dva roky jsem měl jsem jeden ze starších tarifů za 430 Kč (neomezeně + 20GB dat a následně 3 Mbit/s v ČR A 30GB V EU).

Přechod na Neomezeně 5G XL s 50% slevou trval suma sumárum 2 minuty, další 2 minuty vyřízení TV. Žádné doprošování a smlouvání, jen jsem sdělil co od tarifu a TV očekávám.

Stačilo zavolat na infolinku, zmínit se o tom, že bych rád OKU z důvodu přechodu a rád se ujistil, že nemám žádné pohledávky vůči TMobile. To mi osoba na druhém konci potvrdila a sdělila mi, že OKU má na starosti jiná kolegyně, na kterou mě přepojí (jinak řečeno - přepojím vás na retenci, která, když se na ní ptáte a potřebujete s ní spojit neexistuje).

Na druhém konci ochotná paní/slečna co by ráda vyřešila důvody odchodu, nabídla mi neomezené tarify s 50% slevou. Co se TV týče na ostatní balíčky jsem se ani neptal dostačuje TMobile TV M, kterou nahradím stávající Sledování TV. Do 15min byl tarif i TV aktivní a já mám na pár let opět pokoj.

-- 11. 8. 2022 08:17 --

p0l0uss píše
Minuly tyden jsem si zobrazil cislo pro prevod (muj-tmobile -> prehled smluv -> OKU). Po nekolika dnech mi volali z retencniho. Vysvetlil jsem pani ze mam lepsi nabidku od konkurence a ze jsem s nimi resil nejake problemy coz zpusobilo mou nespokojenost. Dostal jsem 50% slevu a jsem zas spokojeny zakaznik. Doporucuji, za zkousku clovek nic neda .-)


Minulý týden jsem si pár krát OKU zobrazil, nic to nicméně v mém případě nespustilo. Musel jsem si zavolat na infolinku sám. Asi je to o náhodě.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 8. 2022 07:40 Odeslat příspěvek
@w00t: Na tu TV M ti taky poskytli nějakou slevu?


-
11. 8. 2022 13:35 Odeslat příspěvek
To by mě také zajímalo, na TV M se mi nepodařilo získat více než 15%, takže jsem to zrušil..


Offline - Junior Profil 
11. 8. 2022 13:57 Odeslat příspěvek
TVM mám jako jedinou službu od T-Mobile za 349 na 2 roky….to jsem ochotný ještě platit


Offline - Pokročilý Profil 
11. 8. 2022 15:17 Odeslat příspěvek
V rámci konkurenčního boje s firmou Dragon Internet jsem od T-Mobile získal optický internet a digitální TV se slevou 50% na 2 roky. Za TV M tedy platím 250Kč, plnou cenu 499Kč bych jim za to nedal.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 8. 2022 04:56 Odeslat příspěvek
Milos píše
@w00t: Na tu TV M ti taky poskytli nějakou slevu?


Rovnou mi nabidla TV M za 299,- na 5 let s cimz jsem souhlasil, setopbox jsem nepozadoval. Dobre vedet, ze by se dalo sjednat i 50% slevu, ale i tak jsem spokojen.

-- 16. 8. 2022 05:59 --

nnnokiaE52 píše
To by mě také zajímalo, na TV M se mi nepodařilo získat více než 15%, takže jsem to zrušil..



Byl jsem ochoten akceptovat 299,- za TV M a to mi bylo nabidnuto na 5 let cili spokojenost.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 8. 2022 23:13 Odeslat příspěvek
Zdravím
2 otázky
1) Je možné přenést čísla na firmu a zanechat nasmlouvané/retenční ceny(i když mnohdy jen 40%, apod.)? Funguje s tím Magenta Business?
2) Je možné získat 50% slevu na nové zákazníky pro nové čísla psané na firmu?

Hezký den


Offline - Junior Profil 
18. 8. 2022 06:24 Odeslat příspěvek
@hanspieterspak: Ano, Magenta B2B a retenční slevy jsou kombinovatelné. Tedy např. 45 % retence + 30 % M1 B2B (dle výše útraty). Pokud je retence dohodnutá na RČ, převodem na ičo sleva zaniká. Je to jiný segment.
Pokud B2B slevy nedají při převodu smluv, dávají posléze po zobrazení OKU.
V podmínkách přetahovací slevy 50% na 3 měsíce je jen to, že Zájemce musí být z jiné sítě. Jinak tam zákazník není rozlišený (jestli RČ či IČO). Jinak platí to, co jsem psal výše. Kdyby něco, rád pomůžu v SZ.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 8. 2022 08:35 Odeslat příspěvek
Takže jen pro rekapitulaci, při převodu sleva zanikne, ale zpravidla dávají nějákou obdobnou? Má s tím někdo zkušenost, přijít i o těch 40% by byla dcl škoda.
Potom stále platí, že se musí vyčkat 2 měsíce, nebo můžu v pondělí přejít na ičo/firmu a ve středu již volat, že jsem silně nespokojen?


Offline - Junior Profil 
18. 8. 2022 09:01 Odeslat příspěvek
@hanspieterspak: Pro IČO jsou o něco lepší podmínky než pro RČ. U všech převodů (co jsem zatím dělal) z Rč na ičo mi dávali vyšší slevu než nabízeli pro RČ. V kombinaci s M1B2B až 65% slevu na tarif. atd.
U jednoho převodu bylo i to, že nabízeli retenci po pár dnech po Rč>IČO. Ale ono stačí i zobrazit OKU a volají třeba druhý den co se děje. :)


Offline - Expert na retence Profil 
18. 8. 2022 11:27 Odeslat příspěvek
Pozor pozor, na vědomost se dává, že sjednané garance u T-Mobile nemusí platit.

Již jsem řešil dva případy, kde se klient (RČ) domluvil s T-Mobilem na retenční slevě po dobu 5 let, načež T-Mobile mu tuto po roce shodil s argumentem, že původní tarif zcela zanikl (Můj svobodný tarif M a 11 GB). Nastavil tarif nový prý adekvátní tarifu předchozího ovšem se zvýšením ceny. Přitom podle zákona na toto právo nemá, musí vždy buď zachovat podmínky i cenu, anebo podmínky za zachování ceny zlepšit, případně stávající podmínky zlevnit. To se však neděje. Na druhou stranu je toto řešitelné formou stížnosti a dalšího zájmu o OKU, resp. portaci. Toto je ještě relativně dobré, nicméně musí si tím takto podvedený klient projít. T-Mobile porušuje platné dodatky ke smlouvám uzavírané hlasem.

Co už ale je velmi špatně, je fakt, že na Business retenční lince, kde když se domluvíte pro např. střední firmu na slevě retenční 45 % + Magenta 1 Business 30 % (celkem po posčítání 61,5 %), tuto v průběhu trvání slíbeného období Vám si dovolí T-Mobile jen tak zrušit. Dejme tomu máte třeba 50 čísel s útratou 7.000 Kč, postupně přidáváte další, která vždy oznámíte a dostanete na ně slevu, neboť ta se vztahuje na celý zákaznický účet, najednou Vám po přidání dalších služeb při komunikaci operátor oznámí, že jako dohoda padá, že se vedení rozhodlo retenční slevu 45 % na další přidávaná čísla neposkytnout. Argument je skutečně rozhodnutí nadřízených, důvody žádné samozřejmě nedodané. Toto se může stát po tom, co se s T-Mobile Business domluvíte na konkrétních podmínkách platných 5 let, máte vše potvrzené, uložené. T-Mobile ani ne po půl roce dohodu jednostranně změní a tím firmu podrazí. Jen informuji o tomto chování.

Setkali jste se s některým z těchto případů také?


Offline - Junior Profil 
18. 8. 2022 12:02 Odeslat příspěvek
@Raziel-CZ: Nesetkali a to máme na různých IČO různé tarify.. Jinak B2B retence dávají různé slevy. Třeba 5GXXL za 550 Kč vč DPH, což je 65% vč. M1B2B. :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 8. 2022 12:50 Odeslat příspěvek
Velanor píše
@hanspieterspak: Pro IČO jsou o něco lepší podmínky než pro RČ. U všech převodů (co jsem zatím dělal) z Rč na ičo mi dávali vyšší slevu než nabízeli pro RČ. V kombinaci s M1B2B až 65% slevu na tarif. atd.
U jednoho převodu bylo i to, že nabízeli retenci po pár dnech po Rč>IČO. Ale ono stačí i zobrazit OKU a volají třeba druhý den co se děje. :)

A s převodem volám na infolinku nebo jdu do prodejny? jak dlouho proces většinou trvá? Jednatel bude muset nejspíš něco podškrábnout ne? Nebo už to dneska umí digitálně?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 400  Další stránka
Stránka 284 z 400 [ Příspěvků: 5987 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies