MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 9. 2021 09:56 Odeslat příspěvek
PierreUSA87 píše
https://www.t-mobile.cz/prejdete

a na strance bud nechat telefonni cislo, nebo zadat uplne dole email. Pak prijde slevovy kod.


Díky, škoda, že touhle cestou se člověk dostane jen k tarifům s oficiálními cenami.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
Zkusil jsem poslat přes email. Přišel kód na slevu 50% na tři měsíce


Offline - Pokročilý Profil 
2. 9. 2021 12:15 Odeslat příspěvek
Ale někdo tu tvrdí pár stránek zpět že kódy to nebralo že nejsou platné. Tak sem pak dejte vědět jestli prošel. Jinak na značkovce pokud si o to člověk řekne tak mu tu 50% slevu na 3 měsíce za příchod čísla prý dají.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 13:42 Odeslat příspěvek
Tak tak mne to šlo až osobně na pobočce TM. I zaměstnankyně mi řekla, že ty on-line kódy nefungují… ale možná se pletla.


Offline - Moderátor Profil 
2. 9. 2021 16:32 Odeslat příspěvek
Nefungují, mohu potvrdit.


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 00:09 Odeslat příspěvek
Michal Po píše
Dnes chycena speciální akce. Plný tarif za 389.

Takový tarif bych taky bral.


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 08:07 Odeslat příspěvek
no, to by brali všichni, ale kde tu slevu vzal už nepíše, takže se sem akorát tak přišel pochlubit

-- 3. 9. 2021 09:19 --

Raziel-CZ píše
50 % za přechod funguje zatím nadále.


ano funguje, potvrzeno na infolince, měl jsem zájem o ten 2x studentský - neomezené volání a data za 650,- kč, dají to za půlku na tři měsíce a jde ty tarify dát ještě do magenty, takže dalších 10% dolů. Co bude po třech měsících, se uvidí :tleskani

A pak jsem volal na Vodafone, protože mají stejný tarif za 600,-Kč, zda dorovnají nabídku T-Mobile a nedokázali nabídnout žádnou slevu, i když mám od nich televizi a net za 1100,-


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 09:06 Odeslat příspěvek
Vždyť to tam vidíte "Akce Selba -70%", ale nikde jsem to nevygooglil


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 09:57 Odeslat příspěvek
Ano,tu slevu tam vidíme všichni, ale taky jsem nic nevygooglil�


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
že by zaměstnanecká sleva? ;)


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 10:19 Odeslat příspěvek
Zaměstnanci tuto slevu mají... Spíš určitě všechny nás více nyní zajímá, jaké možnosti budou v rámci retence nabídnuty na nové tarify :-)


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Moderátor Profil 
3. 9. 2021 19:15 Odeslat příspěvek
retron píše
Vždyť to tam vidíte "Akce Selba -70%", ale nikde jsem to nevygooglil

A nebo je to jen nepovedená "fotomontáž".


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 22:12 Odeslat příspěvek
Je to jen klasický HOAX, FEAK nebo ať se k tomu vyjádří... Zaměstnanci, pokud vím měli pár roků zpět slevu 50%, později asi 70%. Takže tady kolega dělá zbytečný rozruch. Další možnost je ta, že T-Mobile testuje web a připravují se na 5G revoluci a příchod nových subjektů na trh a dostal se k tomu čistě náhodou.


Offline - Junior Profil 
4. 9. 2021 08:17 Odeslat příspěvek
iguka píše
ano funguje, potvrzeno na infolince, měl jsem zájem o ten 2x studentský - neomezené volání a data za 650,- kč, dají to za půlku na tři měsíce a jde ty tarify dát ještě do magenty, takže dalších 10% dolů. Co bude po třech měsících, se uvidí :tleskani


Tak to vypadá, že jsem si to špatně vyložil, sice tarify půjdou dát do magenty, ale další 10% sleva z ní nebude. Protože podle podmínek magenty, je-li na tarifu vyšší sleva, což v tomhle případě je 50%, tak se počítá ta. Má někdo vyzkoušeno?

Přílohy

magenta.png
magenta.png
[ 23.28 | Zobrazeno 2679 krát ]


Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 400  Další stránka
Stránka 254 z 400 [ Příspěvků: 5987 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies