MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Junior Profil 
8. 6. 2022 14:14 Odeslat příspěvek
@psmikum2 muzes,sam to tak mam…obcas nekde mam ikonu 5G na Motorola G 5G.
Jestli je to prave nebo leve 5G necham na posouzeni jinym :)
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
8. 6. 2022 14:16 Odeslat příspěvek
T-Mobile?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 6. 2022 11:47 Odeslat příspěvek
Dobrý den,
používám tarif Student neomezeně 5G s tříměsíční slevou 50 procent, která teď končí. nechal jsem si zobrazit kod OKU a volali z retenčního že způvodní ceny 850Kč můžou prý dát slevu maximálně na 680kč, čekal jsem, že dají slevu z tarifu aspoň 30procent, ale to prý nejde. Vzal jsem si ještě čas na rozmyšlenou nebo mám zahájit přenos a pak nabídnou větší slevu nebo číslo převést a vrátit se znovu jako nový zákazník s 50 procentní slevou?


Offline - Junior Profil 
9. 6. 2022 12:01 Odeslat příspěvek
Když to nejde tak určitě zahájit přenos. To na 100% prolomí ledy. U mě taky nebylo možné nic jiného než ceníková cena a po zahájení přenosu jsem byl za hodinu s novým paušálem za super cenu.


Offline - Junior Profil 
11. 6. 2022 20:07 Odeslat příspěvek
žena včera vymatovala po telefonu flat + 5 gb za 4 kilo u tmobile, dědek


Offline - Junior Profil 
17. 6. 2022 08:01 Odeslat příspěvek
Domluveno minulý týden, viz příloha

Jen ať víte, jak Vás TM bere na hůl.
Odběratel na 5 neomezených tarifů, IČ ... prostě klasický zákazník

Přílohy

IMG_20220617_085312.jpg
IMG_20220617_085312.jpg
[ 121.26 | Zobrazeno 66 krát ]




Offline - Junior Profil 
17. 6. 2022 08:38 Odeslat příspěvek
Mam 4x čísla na RČ z toho 1x neomezené s SD data, tzn. 20 GB plnou rychlostí, pak 3mbs, za 430,- takže cca na stejno, jako tvůj.. a to nemám IČ. :-) takže možná na IČ to umí ještě lépe.


Offline - Expert na retence Profil 
17. 6. 2022 14:44 Odeslat příspěvek
Při pěti číslech Neomezeně XL se při IČO dá dostat na 410 Kč / číslo vč. DPH. Celkem tedy 2.050 Kč.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 6. 2022 16:57 Odeslat příspěvek
Liuni45 píše
Dobrý den,
používám tarif Student neomezeně 5G s tříměsíční slevou 50 procent, která teď končí. nechal jsem si zobrazit kod OKU a volali z retenčního že způvodní ceny 850Kč můžou prý dát slevu maximálně na 680kč, čekal jsem, že dají slevu z tarifu aspoň 30procent, ale to prý nejde. Vzal jsem si ještě čas na rozmyšlenou nebo mám zahájit přenos a pak nabídnou větší slevu nebo číslo převést a vrátit se znovu jako nový zákazník s 50 procentní slevou?


Dnes jsem mluvil s retenčním, a dostali jsme se u tohoto tarifu na 550Kč. Mám vzít? Vychází mi to jako 35%. Řekl jsem ať zavolá v pondělí


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2022 17:30 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Při pěti číslech Neomezeně XL se při IČO dá dostat na 410 Kč / číslo vč. DPH. Celkem tedy 2.050 Kč.

za 410 mám zbytek čísel, s Neomezeně s SD internetem ... ale to mi tvrdila, že to už aktivovat neumí, ale ten rozdíl jsou už v podstatě drobné.
Vše ještě mínus magenta1


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 6. 2022 08:23 Odeslat příspěvek
Dobry den, po 17letech se vracim se synem z Belgie do Cech a koukam na nesmyslne ceny mobilnich operatoru. Platim za neomezeny tarif u Orange 21€ a rada bych u teto ceny zustala. Co mam udelat abych dostala tech cca 480 kc/os, o ktere se tady pise? Po telefonu mi rekli, ze muzu dostat 2x student za 650,-, ale ne ten 5G. Mam vetsi sanci v lete na prepazce? Nechci platit o 30-50% vic nez jde �.
Dekuji


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2022 08:45 Odeslat příspěvek
No ja nevim, ale belgie neni zrovna levna. Asi mate u orange slevu za vernost + pevny internet, coz v CR pochopitelne mit nemuzete. Cesta vede pres T-Mobile slevu 50% na prvni tri mesice a pak se uvidi.
Ad 5G: S ohledem na mizernou rychlost 3G a 4G ve belgii, bude vam v CR stacit s prehledem tarif bez 5G.


Offline - Administrátor Profil 
20. 6. 2022 09:21 Odeslat příspěvek
Někde jsem tady psal, jak manžel mé nejlepší kamarádky pro ni sháněl mobil Samsung. Jelikož do teď používala Motorolu One Fusion+, nižší modely áčkové řady nepřicházely v úvahu. Já radil A33 nebo A52s. Manžel byl u T-Mobilu, kde platil za neomezenku + 6GB dat 508. Plán byl takový, že by přešel k O2 Family, kde by měl neomezenku + 8GB dat za 499 korun, a k tomu A33 s bonusem 4 000, tedy za 4 999 korun. Asi se shodneme, že A52s je lepší mobil, osvědčenější, ale Téčko vám ho dá za 8 999 korun, a ještě se musíte uvázat tarifem Neomezeně XL za 875 korun. Manželovi šlo primárně o tu slevu na telefon a byl ochotný dát za A52s maximálně 6 000. T-Mobilu řekl konkureční nabídku, A52s dostal z 5 989 a v paušálu má za stejnou částku neomezenku + 9GB dat. Za mě i za něj spokojenost.


Offline - Expert na retence Profil 
20. 6. 2022 19:49 Odeslat příspěvek
zidekadam píše
za 410 mám zbytek čísel, s Neomezeně s SD internetem ... ale to mi tvrdila, že to už aktivovat neumí, ale ten rozdíl jsou už v podstatě drobné.
Vše ještě mínus magenta1

V tom případě je dobré říci dobře, tak pokud to nejde, tak to číslo nebudeme řešit a přenesu si ho jinam. Ona by pak řekla, že ceny na ta ostatní čísla jdou právě kvůli tomuto číslu, které tam musí zůstat. Na to Vy řeknete dobře, v tom případě tedy nemám zájem a přenesu čísla všechna pryč. Ona by se pak na chvilku odmlčela, že se jako zeptá manažera, načež najednou by to šlo. Oni takto lžou, aby získali větší provizi. Je nesmysl, aby všechno šlo a jedno číslo ne. Naopak. Nebojte se klidně i od operátora odejít, vrátit se můžete na 50 % na první tři měsíce vždy a pak to otočit znovu.


Offline - Junior Profil 
20. 6. 2022 20:13 Odeslat příspěvek
Otázka je, jestli retenční stále řeší kolik, kdo provolá mimo síť T-Mobile, sms atd. V tomhle to je celkem vopruz. Už mě s tím štvou… Přitom ty propojovací poplatky jsou opravdu zanedbatelné částky. Co se týká O2, tak se mě zdá, že to teď moc neřeší, ale spíše tlačí zákazníky, kteří chtějí odejít do O2 Family. Ti mají trochu jiný přístup. :-) Většinou všechny ukecaj. :-) Ceny jsou potom při slevě +- na ceně T-Mobile retence.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 400  Další stránka
Stránka 281 z 400 [ Příspěvků: 5994 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies