MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 13:22 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Gomez.Milan píše
To bohužel máte pravdu, že je to oligopol, což je na nic. A jak teda vůbec zařídit ty 60% slevy na starší tarify? To bych musel nějak přes vás, ptám se pro informaci.

Záleží na tom, zda máte alespoň čtyři čísla, pak by to mělo jít jednodušeji než při méně. Postup je víceméně stejný jako při 55 procentech. Je potřeba, aby od posledního sjednání uplynulo alespoň půl roku, jinak Vás na retenční nepřepojí.

@kouzelnik3: Za kolik máte toho aktuálního 22GB studenta?




Jo tak, dvě čísla už tam mám rok a další dvě od května, tak po půl roce automaticky přepojují nebo si musím říct, že chci přepojit nebo musím přímo říct, že končím?
Poslední příspěvek


Offline - Expert na retence Profil 
1. 9. 2021 13:27 Odeslat příspěvek
Na dvě čísla těch 55 % není vůbec špatných. O přepojování určitě nikdy nic neříkat. Je nutné vyznívat nekompromisně. Prostě chci OKÚ, neboť mám jinde o trošičku lepší nabídku. Zvážil bych ale, zda to vůbec řešit. Těch 55 % je fakt pěkných a tady bude nutné skutečně zahájit přenos, který nemusí jít zastavit.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 13:30 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Na dvě čísla těch 55 % není vůbec špatných. O přepojování určitě nikdy nic neříkat. Je nutné vyznívat nekompromisně. Prostě chci OKÚ, neboť mám jinde o trošičku lepší nabídku. Zvážil bych ale, zda to vůbec řešit. Těch 55 % je fakt pěkných a tady bude nutné skutečně zahájit přenos, který nemusí jít zastavit.



Jo chápu, akorát co když nemám připravenou jinou nabídku, předtím mi to nabídli, protože už jsem měl konkrétní nabídku od O2 a od nich SIM karty.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 13:50 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
@kouzelnik3: Za kolik máte toho aktuálního 22GB studenta?


Je tam nějaká možnost viz. můj příspěvek? Popř. na kolik se dá dostat?


Offline - Expert na retence Profil 
1. 9. 2021 14:15 Odeslat příspěvek
@Gomez.Milan: Tu nabídku je potřeba si připravit. Jak ale říkám, při 55 % bych to neriskoval.

@kouzelnik3: SD student za 538 Kč. Můj svobodný tarif M a 15 GB Student za 413 Kč.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 14:19 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
@kouzelnik3: SD student za 538 Kč. Můj svobodný tarif M a 15 GB Student za 413 Kč.

SD student je mimochodem v rámci minut a zpráv na tom jak na retenci? A jak moc se o to musím snažit (OKU apod. nebo přijít jen s typickou "lepší nabídkou jinde podobné téhle" - čistě orientačně)?


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 14:23 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
@Gomez.Milan: Tu nabídku je potřeba si připravit. Jak ale říkám, při 55 % bych to neriskoval.

@kouzelnik3: SD student za 538 Kč. Můj svobodný tarif M a 15 GB Student za 413 Kč.


Jo tak je lepší teď nějaký čas vyčkat a třeba to zkusit před Vánocema? Jo ta nabídka jde, akorát by samozřejmě vyšly lépe nové tarify s tou samou slevou


Offline - Expert na retence Profil 
1. 9. 2021 15:22 Odeslat příspěvek
Je to klasický FLAT s 20 GB a poté 3 Mbps internetem neomezeně. Určitě rovněž chtít OKÚ a mít připravené rodné číslo, viz generátor - https://webdev.zaujimave.info/generator-rodneho-cisla/ (doporučuji 15 - 22 let). Tento studentský dávali hned na první dobrou, netřeba zadávat přenos jinam, stačilo požádat o OKÚ. Akorát nevím, jak to je dnes při uvedení nových tarifů. Při dalších pracech mi starší nestudentské tarify už nenabídli a ty nové jsou teď drahé. Dva své klienty jsem kvůli tomu dnes nechal přejít k Vodafonu. Zkrátka dnes je nejhorší doba.

Teď budeme muset asi nějakou dobu vyčkat, až si to "sedne". Uvidím, co se dozvím příští týden na jednání.

@Gomez.Milan: Určitě. Teď je na sjednávání retence nejhorší doba. A dnes tuplem.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 15:33 Odeslat příspěvek
Děkuju. Chvilku eventuálně počkám a pak to zkusím. Přeci jen dneska nové tarify mohou třeba za pár dní promíchat vody.


Offline - Expert na retence Profil 
1. 9. 2021 15:48 Odeslat příspěvek
Zatím tedy retence na ty nové tarify nic moc. T-Mobile se možná rozhodl pro vyšší odliv klientů. Retenční tarify Vodafonu jsou teď pro něj více konkurenceschopné a co se kvality signálu a rychlosti sítě týče, u Vodafonu jsem se cítil v této souvislosti lépe a to jsem převážně v Praze.

Retence na první dobrou:

4 GB s always on = 431 Kč
3 GB s always on = 413 Kč
1 GB s always on = 375 Kč


Naposledy upravil Raziel-CZ dne 1. 9. 2021 15:58, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 15:50 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Je to klasický FLAT s 20 GB a poté 3 Mbps internetem neomezeně. Určitě rovněž chtít OKÚ a mít připravené rodné číslo, viz generátor - https://webdev.zaujimave.info/generator-rodneho-cisla/ (doporučuji 15 - 22 let). Tento studentský dávali hned na první dobrou, netřeba zadávat přenos jinam, stačilo požádat o OKÚ. Akorát nevím, jak to je dnes při uvedení nových tarifů. Při dalších pracech mi starší nestudentské tarify už nenabídli a ty nové jsou teď drahé. Dva své klienty jsem kvůli tomu dnes nechal přejít k Vodafonu. Zkrátka dnes je nejhorší doba.

Teď budeme muset asi nějakou dobu vyčkat, až si to "sedne". Uvidím, co se dozvím příští týden na jednání.

@Gomez.Milan: Určitě. Teď je na sjednávání retence nejhorší doba. A dnes tuplem.


Díky moc, tak počkám s čím přijdete v dalších týdnech a měsících a potom se uvidí. Stejně je zvláštní, že O2 nepřišlo s ničím novým na dorovnání T Mobilu

-- 1. 9. 2021 16:53 --

Raziel-CZ píše
Zatím tedy retence na ty nové tarify nic moc. T-Mobile se možná rozhodl pro vyšší odliv klientů. Retenční tarify Vodafonu jsou teď pro něj více konkurenceschopné a co se kvality signálu a rychlosti sítě týče, u Vodafonu jsem se cítil v této souvislosti lépe a to jsem převážně v Praze.


Ani nevím co za retence nabizi Vodafone, myslím, že i tak by to moji slevu 55 % u T Mobilu nedorovnalo.


Offline - Expert na retence Profil 
1. 9. 2021 16:00 Odeslat příspěvek
O2 bych nebral ani zadarmo. To si lépe už připlatit. Mám s O2 jen ty nejhorší zkušenosti. Jak se službami, tak s jejich kvalitou i těžce prolhanými operátory.

Ne, momentálně to vypadá, že se lépe, než jste, zatím asi nedostanete.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 19:21 Odeslat příspěvek
No vidíte, já si nemohu na O2 stěžovat. Mám tam 3 čísla, na každém neomezenku a 4GB, každé za 280,-, TV za 100,-. Pokrytí se nedá vůbec s TM srovnat - bydlím v příhraničí a TM je zde tragédie. Při sjednávání retence jsem, po pohrožení odchodem, vždy uspěl. Ale je mi jasné, že koho chleba jíš, ......


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 19:42 Odeslat příspěvek
Dohny69 - Kolemjdoucí-zajímá mě ta lokalita toho pokryti O2.


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2021 19:46 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
O2 bych nebral ani zadarmo. To si lépe už připlatit. Mám s O2 jen ty nejhorší zkušenosti. Jak se službami, tak s jejich kvalitou i těžce prolhanými operátory.

Ne, momentálně to vypadá, že se lépe, než jste, zatím asi nedostanete.



Díky moc zatím, tak doufejme, že časem to půjde ta sleva i na nové tarify
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 399  Další stránka
Stránka 252 z 399 [ Příspěvků: 5979 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies