MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky T-Mobile

Offline - Junior Profil 
25. 9. 2021 07:35 Odeslat příspěvek
Jen pro info Vyjednal jsem si retence na nové 5G tarify 55%. �. Hezký den...

-- 25. 9. 2021 08:35 --

Jen pro info Vyjednal jsem si retence na nové 5G tarify 55%. �. Hezký den...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 9. 2021 07:40 Odeslat příspěvek
Kolik?


Offline - Junior Profil 
29. 9. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
Dnes voláno na T-M se žádostí o OKU ,nabídnuta sleva 30% , větší slevu dát nemůže, požádá věrnostní oddělení aby se mě ozvalo. Za cca hodinu volala panička, že mě může nabídnout slevu max. 20% na nové tarify 4G a 25% na tarify 5G. Upozornil jsem ji, že v apce mám slevu 30%. Tu že prý nemůže dát, vyhovět. Byla naooko velice překvapena že ta sleva v apce 30% je k dispozici. Lžou, nic než jiného, než lžou. Nevadí, udělám si kolečko pro radost se dvěma čísly.


Offline - Moderátor Profil 
29. 9. 2021 17:56 Odeslat příspěvek
Ještě dotaz, tu slevu 30% v apce mám také na 3 tarify. U dalších 3 to píše slevu 25% v magentě. Znamená to že u té slevy 30% se dá ještě uplatnit + sleva 25% s magenty co mám,takže dohromady 55%?

Přílohy

Screenshot_20210929-185947_Mj T-Mobile.jpg
Screenshot_20210929-185947_Mj T-Mobile.jpg
[ 316.58 | Zobrazeno 90 krát ]




Offline - Expert na retence Profil 
29. 9. 2021 19:32 Odeslat příspěvek
@guiz: Ne. Buď jedno, nebo druhé. Tedy cenově. Z magenty u obou případů jde čerpat jen sdílená data.

Jinak bozanov nepíše pravdu, taková sleva vyjednat ještě nejde. Jde o provokaci.


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 13:36 Odeslat příspěvek
Prý už nejde dát 50% přetahovací slevu na studentské tarify, nezkoušel někdo ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2021 15:31 Odeslat příspěvek
Dobý den. Končí mi sleva u T-Mobile kde jsem měl 50% slevu na tarif Můj svobodný tarif M a 15 GB po dobu tří měsíců . Zažádal jsem jsem si OKU , hned mi volali z retenčního proč odcházím. Řekl jsem že můžu mít ten samej tarif se stejnýma podmínkama u Vodafone ( musel jsem si vymyslet) . Pán z retenčního mi nabídl 12GB dat a neomezené sms a volani za 650 kč( tendle tarif by mi vyhovoval). Slušně jsem odmítl stím že nechci dávat vetší částku než 500 Kč s minimalni kapacitou dat aspon 10gb a neomezene volani a sms . Po tomdle mi nabídl tarif neomezene sms a volani s 8gb dat za 525 kč. Domluvil jsem se s pánem ze se mi na druhý den ozve jak jsem se rozhodl. Je reálná šance získat větší slevu na ten tarif neomezené volání sms a 12gb dat za 650 Kč ze by mi ho dali za 500 i méně když stále budu trvat na odchodu ke konkurenci? Nebo má tu někdo možnost nabidnout tarif? Děkuji


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 15:55 Odeslat příspěvek
To je drahé. Ještě jedna věc, v apce T-M nebo na webu Můj T-M se mrkněte, zda nemáte nějakou slevu, která by Vám případně vyhovovala na některý s tarifů v nabídce. Jinak jedině opravdu zahájit přenos, zadat OKU a čekat, zda se ozvou se zajímavější nabídkou.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2021 16:04 Odeslat příspěvek
Bohužel nemám tam nic . OKU kod mam vygenerový , pokud mě odmítnou jak to probíhá dále když nemám jiného operátora ke kterému bych přešel? Stane se z mojí sim karty normální předplacenka? Nebo se oplatí jít ke konkurenci vzit tam tarif drazší než chci treba na měsíc a pak opět přejít k T-Mobile a mit nějakou slevu pro nového zákazníka? A dělat to tak pořád dokola , ikdyž to bude hodně otravné.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2021 16:13 Odeslat příspěvek
Můžeš přejít k jinému operátorovi třeba na prepaid SIM a hned zažadat o prenos zpět k T-M, není nutno čekat měsíc.
Od nového roku má být údajně regulace velkoobchodních cen dat ze strany ČTU, takže pak možná lepší nabídky budou.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2021 16:24 Odeslat příspěvek
Super děkuji . Takze kdyz pak zase budu chtit jit k T mobile tak me budou brat jako noveho zakaznika jo?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2021 16:47 Odeslat příspěvek
Logicky ano, když budeš přenášet číslo odjinud.


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2021 20:57 Odeslat příspěvek
Doporučuji zahájit přenos čísla k jinému operátorovi, vyjednavači pozice je silnější a zkusit se vždy zeptat na ještě lepší cenu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 10. 2021 18:57 Odeslat příspěvek
Odcházím od TM s 55 procetnimi slevami k O2 profi na IČO. 20 GB a pidi rychlost 300 kb za secundu mi fakt už leze krkem.od o2 jsem dostal nabídku na neomezenéj net 10 mbits, stejně to ve městě a za městem větší rychlosti neleze. Mám stáhnuto v září 20 GB plus 20 GB presvihnuto, v srpnu tak 50 GB. Ještě dostanu 6k slevu na telefon což se mi zrovna po 2 letech hodí vzít si xiaomi Mi 11.nakou 256 gb verzi. A za stejnou cenu i vyšší tarif na TV, sice na ligu Mistrů nekoukam, ani na fotbaly o víkendu, nemám čas, tak možná teď to využiji i v mobilu když nejsem u TV.celkem odcházím s 4 čísly který jdou na paušál a TV plus net. Včera večer jsem zadával s obchodakem objednávku a dneska ráno mi někdo z TM volal jestli je vše oka? Tak jsem paní řekl že není. No nevím co by mě měli nabídnout. Ale tak klient s 1800 Kč za měsíc bude holt platit jinde.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 19:21 Odeslat příspěvek
Já teď od TM odcházel a také telefon, zda je vše ok ... pak mi nabídli dost chabé tarify - tuším flat+30GB za cca 900 Kč atd, to jsem odmítl a další den mi volali opět, ale jel jsem v autě a poprosil je, ať zavolají za hodinu ... to už ale nikdo nezavolal a já tak přešel k VDF.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 400  Další stránka
Stránka 257 z 400 [ Příspěvků: 5990 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies