MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

Offline - Moderátor Profil 
29. 3. 2022 10:16 Odeslat příspěvek
Kapr99:

Flat a 1,5Gb za 298 je u VF do konce měsíce. Pak akce (prý) skončí. Doporučuji si pospíšit.
U tohoto tarifu se dají dokoupit nějaké balíčky dat, ale už to pak nebude tak výhodné (zde se nabízí opakované dokupy 250 MB za 49 Kč).
Ono najít cenově výhodný tarif, kde by byla štědrá data i neomezené volání... není jen tak.

Nicméně - pro ty, co mají u VF pevný internet je stálá, standardní nabídka: mobilní neomezené volání i objem dat (s omezenou rychlostí 2 Mb) za 499 Kč. 599 Kč bez domácího internetu. Lepší než drátem do oka nebo předražené O2. 8-)

Internet 150 Mb kabelem je podle standardního ceníku exUPC za 529 Kč (i s pronájmem modemu). 679 Kč s TV Klasik+ a pronájmem mediaboxu. Mrkněte na svůj účet u UPC/Vodafone, třeba tam budete mít nabídku za lepší cenu, jako jsem měl já. Jinak nezbývá než volat na zákaznickou linku a zkusit si něco "vydržkovat" (hrozba odchodem většinou zafunguje, jen je dobré říct, kam a za kolik můžete odejít... u O2 to takhle fungovalo na pevném internetu - prostě dorovnají cenu jiného poskytovatele).
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
29. 3. 2022 18:44 Odeslat příspěvek
No to neni vlastne nic co bych nevedel na jejich ofiko strankach :-D

Jde mi o to jestli na ne ma cenu tlacit a co mi nabidnou kdyz k nim prejdu od O2 a zaroven bych u nich zustal i s pevnym internetem a televizi.
Oboje se da necekane sehnat jinde a levneji.

EDIT: tak uz vyreseno ale i tak diky za odpoved :-)

Offline - Junior Profil 
29. 3. 2022 20:59 Odeslat příspěvek
Kapr99: Bylo by fajn uvest jak a co se podarilo. Od toho tu je toto tema.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 3. 2022 21:49 Odeslat příspěvek
Zjistil ceny u O2 a vzal cenikovku VF ;)

Offline - Junior Profil 
8. 4. 2022 00:03 Odeslat příspěvek
Ja jsem taky ExUPC zakaznik Vodafonu a v soucasne dobe mam TV Komfort, internet 500/30 Mbs a Red Basic 4GB a k tomu 1 modem a 1 CI modul, a platim 900Kč dohromady za vsechno. Tedy jeste ne, bude mi teprve koncit 3 mesicni obdobi internetu zdarma. bez telefonu jsem platil 300 a s telefonem 580. A nestezuju si, prave naopak. Cenu jsem si ale musel vystekat s operatorem/kou a to i bez retencniho oddeleni. Jak uz jsem psal vyse, jsou na Vodafone celkem vstricni k zakaznikum a pokud je vase stiznost na jejich sluzby opravnena, vetsinou ani nemusite dojit az na retencni oddeleni a bude vam nabidnuta, v ramci kompenzace, treba sleva. Jen je treba nehazet flintu do zita a nebat se projit tou jejich "plechovou hubou", dal uz to zalezi jen na vasi vymluvnosti.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 4. 2022 15:35 Odeslat příspěvek
Ahoj,
má tu někdo dohodnutou nějakou pěknou nabídku jen na data?
V podstatě nevolám ani neposílám SMS.
Rychlost minimálně těch 10Mbit + to co náhodou provolám.

Offline - Junior Profil 
12. 4. 2022 15:39 Odeslat příspěvek
Dnes mi nabízely Neomezený Super za 498kč tak jen informuji.

Offline - Pokročilý Profil 
12. 4. 2022 15:49 Odeslat příspěvek
Samostatně nebo k pevnýmu exUPC?

Offline - Junior Profil 
12. 4. 2022 15:57 Odeslat příspěvek
A to bylo v rámci retence? Rád bych se na takovou cenu dostal a o2 mi nabízí velké kulové. A to u nich mám internet, TV... Takže bych klidně se vším přešel i jinam...

Offline - Junior Profil 
12. 4. 2022 18:06 Odeslat příspěvek
Teď mám Neomezený Premium u Vodafone a prechazím k Tmobile na 5GXL takže to bylo v rámci retence a nevyužívám žádné jiné služby.

13. 4. 2022 19:45 Odeslat příspěvek
Dnes mi volali z Vodafonu, že mám u nich tv a internet (exUPC, nyní už Vodafone), jestli nechci přejít k nim i s mobilním číslem, že mi nabízí 50% slevu na jejich tarify. Tak jsem jim poděkoval a dál se o to nezajímal, protože již využívám 50% slevu u T-mobile.

Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 10:27 Odeslat příspěvek
Hmm, obohacující příspěvek...

22. 4. 2022 12:09 Odeslat příspěvek
Je nejaka sance dostat se k tomuto VF tarifu?

Tarif pro dítě
1 GB datový limit, neomezené volání a SMS v síti Vodafone, minuta do ostatních sítí za 1,19 Kč, SMS do ostatních sítí za 1,51 Kč
99 Kč

Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 12:28 Odeslat příspěvek
Zkuste T-mobile - nechte si spíš zavolat - vyplnte tel. číslo na webu.. dostala jsem pro děti tenkrát 150+150 + 7GB za 250,- ale třeba dokážou i něco jiného.

Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 14:27 Odeslat příspěvek
Kde jste k takovemu tarifu prisli?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 364  Další stránka
Stránka 356 z 364 [ Příspěvků: 5450 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies