MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

- Junior Profil 
3. 2. 2012 08:37 Odeslat příspěvek
je to tam

Přílohy

retence.jpg
retence.jpg
[ 151.77 | Zobrazeno 400 krát ]

Naposledy upravil bufalobil dne 3. 2. 2012 12:33, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek

- Mírně pokročilý Profil 
3. 2. 2012 10:37 Odeslat příspěvek
bufalobil:
Trochu offtopic, ale na screenu vidím otevřený Viphone. Vyplatí se přes něj volat? Je spousta levnějších VOIPů :roll:

- Junior Profil 
3. 2. 2012 11:04 Odeslat příspěvek
Mě dali 50% slevu na nabito 350 hned napoprve navždy. Navic mi k ni ještě přidali dalši minuty takže misto 70min. mam 105min. za 176kč.

- Junior Profil 
3. 2. 2012 12:34 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
bufalobil:
Trochu offtopic, ale na screenu vidím otevřený Viphone. Vyplatí se přes něj volat? Je spousta levnějších VOIPů :roll:

mám to naistalované ještě z doby kdy dávali kredit zadarmo. A pak už jsem to neodinstaloval :D

- VIP uživatel Profil 
3. 2. 2012 13:24 Odeslat příspěvek
miromen4 - a máš k tomu nějaký internet a za kolik? Dík za odpověď.

- Junior Profil 
4. 2. 2012 01:21 Odeslat příspěvek
miromen4: a kolik platíš za 106 a každou další minutu navždy :?:

- Junior Profil 
4. 2. 2012 02:42 Odeslat příspěvek
Internet mam standardni fup 150 za 176kč. Byl jsem v domněni že mam fup 300 ale jak se ukazalo byla to pouze akce ktera se tykala každeho. Takže se chystam opět volat s tim že buď mi sniži cenu na polovinu jinak ho deaktivuji přes samoobsluhu.Myslim si že budou radi když dostanou alespoň polovinu než nic. Stejně ho nevyuživam protože jsem skoro pořad na wifi.
Jinak po provolane častce mam běžnou cenu za minutu jako je u Nabito 350 tzn. 5.04kč.

- Junior Profil 
4. 2. 2012 06:13 Odeslat příspěvek
oni ti spíše přidají data než by slevili plnění, ty data je nic nestojí

..je průměrný člověk schopen zjistit, kolik přesněprovolal minut (první minuta se zaokrouhluje vždy na celou?) a spočítat si skutečnou zaplacenou cenu za minutu, protože přece se nikdy netrefíš přesně na 105 minut /měs ..

nebo nuluješ každý měsíc counter mobilu?

A pokud jsi "pořád na wifi", tak co se naučit voip :-)

Kolik by jsi zaplatil vstupní poplatek, abys mohl volat za 0 v síti, 1 v operátorovi a 1,10 kamkoliv?

a něco k tématu: http://www.mobilmania.cz/bleskovky/coli ... fault.aspx

- VIP uživatel Profil 
4. 2. 2012 07:07 Odeslat příspěvek
Tak po volání či sms se ukáže zbyte kreditu, takže je vždy plná kontrola. To samé po provolání kreditu - ukáze se, kolik stála sms či hovor ....
Jinak ten internet za polovic ti určitě dají, to není problém. Mám s tím zkušenost.

- Junior Profil 
4. 2. 2012 08:08 Odeslat příspěvek
jak zbytek kreditu? jaká kontrola, pošli screenshot, co máš za aplikaci :-)

- VIP uživatel Profil 
4. 2. 2012 09:44 Odeslat příspěvek
Po každém hovoru či sms se zobrazí - přijde od Vodafone na telefon - zůstatek.
Příklad - kredit 120 korun, pošlu sms o délce jedné sms a po odeslání se mi ukáže zpráva se 118,80 korunami ... atd ...
Co na tom není jasné ?

-- 4. 2. 2012 09:46 --

Na sms PREHLED TARIF HESLO odeslanou kdykolu zdarma na 7700 ti přijde zpráva o zůstatku kreditu u Nabitých tarifů. I na nových tarifech je to podobné...

- Junior Profil 
5. 2. 2012 11:05 Odeslat příspěvek
To zobrazovani zustatku kreditu se nastavuje v samoobsluze (informace o uctu-informacni sms-informace po kazde aktivaci)

- Missák MobilMania Profil 
6. 2. 2012 11:12 Odeslat příspěvek
ahoj, v nejbližších dnech čekám na to, až mi zavolají z retencí. chci se zeptat, nyní mám za 477,- 50 minut, 200 sms a IVM 150 MB s tím, že pravidelně platím cca 750-800,-.

Co bych mohl získat, když řeknu že jsem ochotný platit max. 500,- (nejlépe aby v tom bylo jedno číslo do O2, kam bych mohl komunikovat neomezeně)?

Děkuji :)

- Mírně pokročilý Profil 
8. 2. 2012 15:41 Odeslat příspěvek
Zdravím, dneska jsem se přihlásil do samoobsluhy a vidím, že mi na další období účtují plnou cenu 552,- Kč za velikonoční balíček, jenž jsem měl se slevou z retence od prosince za 457,- To mě rozohnilo, tak jsem okamžitě zavolal na Vodafone, co že to má jako být. První borec mě po chvilce přepojil na retenci a tam to klasicky zkoušeli, že to jako byla chyba zadání a že tak ta sleva postavená být nemůže. Že je jediná možnost si to nechat za 552,- že je to velice výhodné. Tak jsem řekl, že za takových podmínek koukám mazat ke konkurenci a už to jelo. nakonec nemám velikonoční balíček, ale mám klasický poskládaný a to 125min+60min extra+250sms+net za 438,50 Kč. mám sice jen 185min místo 250, ale já jsem potřeboval spíš trochu víc sms. Tak jsem spokojený. Jen bych se chtěl zeptat zkušených na jednu věc. Tím, že mi změnili balíček pár dní po zahájení nového období si celkem připlatím tento měsíc. měl jsem tam útratu 552,- a teď po změně mi to ukazuje dosavadní útratu 638,- Hned jsem tam volal zpět a slečna říkala, že s tím už nic neudělám, že došlo k nějakému proúčtování a že tam platím za ty sms navíc tento měsíc a že tu cenu 438,50 budu mít od dalšího období. To mě celkem vytočilo. Myslel jsem, že teď zaplatím poměrnou část z 552,- a ode dneška poměrnou z nové ceny. Má to cenu ještě nějak řešit tento měsíc? díky z radu

- Mírně pokročilý Profil 
8. 2. 2012 16:12 Odeslat příspěvek
Nejdriv jsi mel pocitat do deseti a pak teprve nekoho servat :D Pomerne uctovani pausalu se tu jiz resilo, maji to v VOP.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 350  Další stránka
Stránka 38 z 350 [ Příspěvků: 5237 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies