MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

- Junior Profil 
4. 9. 2012 18:36 Odeslat příspěvek
marynek píše
ptáš se na dotovaný mobil nebo na ČD slevu? Dotovaný mobil závazek vyžaduje, ČD tarif ne.

Telefon. Už jsem ho měl i zaplacený a v tu chvíli jsem dostal pod ruku papír a NAŠTĚSTÍ jsem si všimnul toho závazku do "září 2014". Takže jsem ihned řekl, že tohle nepodepíšu a teď řeším, jestli rovnou neodejdu, jak jsem naštvaný.
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
4. 9. 2012 19:12 Odeslat příspěvek
Flat od VF, neomezené volání do všech sítí, neomezené sms do všech sítí a data 3GB FUP za 1200Kč i s DPH.

- Mírně pokročilý Profil 
4. 9. 2012 22:48 Odeslat příspěvek
marynek píše
ptáš se na dotovaný mobil nebo na ČD slevu? Dotovaný mobil závazek vyžaduje, ČD tarif ne.

Od toho se to jmenuje Flat. Ano.

-- 4. 9. 2012 23:49 --

LadislavM píše
Flat od VF, neomezené volání do všech sítí, neomezené sms do všech sítí a data 3GB FUP za 1200Kč i s DPH.

V případě dvou čísel mám nabídku téhož za 1155,- Kč vč. DPH.

- Pokročilý Profil 
5. 9. 2012 12:07 Odeslat příspěvek
No tak já jsem horko-těžko vymohl:
1.číslo: 580min + 100 SMS + 3GB net za 1.275
2.číslo: 125min + 200SMS + 600Mb net za 607
3.číslo: 50min. + 300Mb data za 312 Kč.
Celkem 2.194.

- Mírně pokročilý Profil 
6. 9. 2012 08:22 Odeslat příspěvek
To se mi moc nezdá, s tím doplácením zpětně do plné částky při odchodu. Já mám třeba z retenčního navždy za 438,- 185min, 250sms, 150MB. Jakmile se objeví 4.operator, tak už z principu mažu o dům dál a nevěřím, že bych musel něco doplácet.

- Kolemjdoucí Profil 
6. 9. 2012 12:54 Odeslat příspěvek
Tak jen ve zkratce. V podstatě na vše z tarifů na míru 50% v různých kombinacích. No a z principu jsem poděkoval a odmítl. Využiju jinou nabídku. Na "failové" tarify, respektive připravené balíčky sleva žádná. Jinak slečna (mladá paní) na retenčním milá a ochotná.

- Kolemjdoucí Profil 
6. 9. 2012 17:34 Odeslat příspěvek
1. zari mne vyprselo studentske volani - 50min/150,- Na infolince mne rekli ze prodlouzit to uz nejde a musim prejit na ty jejich "Ferovy tarify", pro studenty s 25% slevou... Tim bych si ale dost pohorsil... Ted mam jeste internet s 300 MB za 130kc. Je nejaka sance na retencnim uhadat neco jinyho nez ty ferovy tarify? Pokud mozno znovu to studentsky volani - i kdyz ho v nabidce uz nemaji? U VF jsem rok, mesicni utraty do 300kc, vzdy zaplaceny vcas... K jinymu operatorovi se mne nechce, kombinace co jsem mel do ted mne ve vsech smerech vyhovovala, ale 6.50/min co mam ted je moc... Diky za radu:)

- Junior Profil 
6. 9. 2012 18:38 Odeslat příspěvek
Mám retenční nabídku na 2 roky u Vodafone na internet v mobilu s 50% slevou. Nabídka mi bude končit, jak v tomto připadě postupovat? Říci rovnou, že ji chci prodloužit, nebo nějak jinak zkusit získat i třeba něco navíc?

- Junior Profil 
6. 9. 2012 19:51 Odeslat příspěvek
Tak mě končí sleva na tarif 250 min 50% sleva na začátku řijjna a malej končí student tarif teď v půlce září... Tak to budou muset něco vymyslet, když jsem koukala na studenské tarifi, tak ten 50 min + internet+ sms by šel, ale ty sms bych chtěla do všech sítí.Zkoušel jste to někdo ujednávat??
A co se mnou fakt nevím provolám tam těch 200 až 250 min a platím si internet za plno. Poradte jak na ně jít, mám si vymyslet že mi někde nabízí úplně boží tarif a takže obě tel čísla pápá nebo na rovinu, co s tím udělají...?
Když na to tak koukám tak nejlevější tarif mají za 599 to se asi hromadě lidem nebude líbit, na co jim bude internet, když ho ještě spousta lidí v tel. nevyužívá, ale je to jejich taktika... sice na ní nic nevidím. Tak třeba pro dítě kterému ještě není 15 let bych musela vzít kartu na dobíjení a ne jako měla malá tarif 119...

- Junior Profil 
6. 9. 2012 22:20 Odeslat příspěvek
MrHakl píše
1. zari mne vyprselo studentske volani - 50min/150,- Na infolince mne rekli ze prodlouzit to uz nejde a musim prejit na ty jejich "Ferovy tarify", pro studenty s 25% slevou... Tim bych si ale dost pohorsil... Ted mam jeste internet s 300 MB za 130kc. Je nejaka sance na retencnim uhadat neco jinyho nez ty ferovy tarify? Pokud mozno znovu to studentsky volani - i kdyz ho v nabidce uz nemaji? U VF jsem rok, mesicni utraty do 300kc, vzdy zaplaceny vcas... K jinymu operatorovi se mne nechce, kombinace co jsem mel do ted mne ve vsech smerech vyhovovala, ale 6.50/min co mam ted je moc... Diky za radu:)

V tvém případě vidím šanci na přechod k ČD tarifům (nabito 120 a 350 s 75%). K nim jde vyjednat i nějaký internetem s FUPem 300 MB a slevou 50%. Po ní přijde na nějakých 120 Kč. Tyto zvýhodnění poskytovali na dobu 3 let.

Zkoušeno si vyjednat přechod na férový tarif a údajně na něj nedávají slevy (a ano, mluvil jsem přímo s retenčním).

jezevcik1 píše
Mám retenční nabídku na 2 roky u Vodafone na internet v mobilu s 50% slevou. Nabídka mi bude končit, jak v tomto připadě postupovat? Říci rovnou, že ji chci prodloužit, nebo nějak jinak zkusit získat i třeba něco navíc?

Na tvém místě bych jim zavolal, že za plnou cenu si IvM neponecháš a budeš raději pouze na wifi nebo přejdeš k jinému opovi. Plus se zeptej, jak se to dělá. To vždy funguje.

POZOR: Nyní se mi 2x v tomto týdnu stalo, že je na VF lince velmi dlouhé čekání na spojení a k retenčnímu oddělení vás operátorka nepřepojí, ale oni budou (možná) volat zpátky.

- Mírně pokročilý Profil 
6. 9. 2012 22:25 Odeslat příspěvek
Citace
K nim jde vyjednat i nějaký internetem s FUPem 300 MB a slevou 50%.

Jen upřesním, internet je s 25% slevou.

Citace
Zkoušeno si vyjednat přechod na férový tarif a údajně na něj nedávají slevy (a ano, mluvil jsem přímo s retenčním).

Jako obvykle lžou. :-)

- Junior Profil 
6. 9. 2012 22:30 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Jen upřesním, internet je s 25% slevou.
Já tě opravím. Díval jsem se do samoobslouhy a je to internet SUPER se slevou 50% na 36 měsíců.

- Mírně pokročilý Profil 
6. 9. 2012 22:50 Odeslat příspěvek
Tak leda, že by něco změnili. Naposledy jsem měl možnost pro ČD získat internet s 25% slevou.

- Junior Profil 
7. 9. 2012 07:41 Odeslat příspěvek
jezevcik1 píše

Byl jsem ve stejné situaci v červenci a operátorovi na lince jsem rovnou bez okolků řekl, že pokud mi to neprodlouží, tak odcházím. Přepojil mě na retenční a ochotná slečna mi to prodloužila bez jakýchkoliv okolků na další dva roky.

- Mírně pokročilý Profil 
7. 9. 2012 09:57 Odeslat příspěvek
Dolík píše
Tak mě končí sleva na tarif 250 min 50% sleva na začátku řijjna a malej končí student tarif teď v půlce září... Tak to budou muset něco vymyslet, když jsem koukala na studenské tarifi, tak ten 50 min + internet+ sms by šel, ale ty sms bych chtěla do všech sítí.Zkoušel jste to někdo ujednávat??
A co se mnou fakt nevím provolám tam těch 200 až 250 min a platím si internet za plno. Poradte jak na ně jít, mám si vymyslet že mi někde nabízí úplně boží tarif a takže obě tel čísla pápá nebo na rovinu, co s tím udělají...?
Když na to tak koukám tak nejlevější tarif mají za 599 to se asi hromadě lidem nebude líbit, na co jim bude internet, když ho ještě spousta lidí v tel. nevyužívá, ale je to jejich taktika... sice na ní nic nevidím. Tak třeba pro dítě kterému ještě není 15 let bych musela vzít kartu na dobíjení a ne jako měla malá tarif 119...

Ahoj, já jsem na to šel vždy tak, že jsem si na netu vypsal nabídku nějakého šediváka, co by mi vyhovovala, trochu vylepšil a pak jsem zavolal na Vodafone, že mi kamarád, obchodní zástupce konkurence nabízí to a to. Na retenčním se to vždy snaží nějak dorovnat. Ale jako smlouvání, jak někde v Egyptě na tržnici. Je to marné u nás. 8-)

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 350  Další stránka
Stránka 55 z 350 [ Příspěvků: 5237 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies