MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

- Junior Profil 
9. 9. 2012 02:31 Odeslat příspěvek
Jasně, že měl tarifikaci 60+1. Ať se vyjádří ostatní kolik procent hovorů mají do minuty. Takové hovory jsou většinou typu - přijedu v tolik a tolik, stojím v koloně proto se opozdím atd. Prostě né běžné hovory. A v žádném případě jich není 25% jak píše dejvídek. A u takových sdělení se často používají místo volání sms. Prostě vodník to měl hooodně dobře vypočteno než spustil ty jeho "férovky". I to prodloužení ze 6 měsíců na 24 měsíců u dotovaných mobilů je přeci řádná "férovka". Vždy jsem Oskar a poté sice už méně Vodafone považoval za výjimku z dua O2 a T-Mobile. Tím co zavedl od 25.8. klesl vodník pod jejich úroveň. A nabídky retenčního začínají být k spíše k smíchu než k pláči. Tím nemyslím nabídky firmám s x desítkami sim. Tam se vodník snaží. A víte kde to dožene ? Na normálních zákaznících. Pokuste se někdo dnes soukromě dostat z retenčního to co se psalo několik stránek zpět. Asi maximum co retenční nabídlo na jednu nebo několik sim. Např. 337,50 Kč - 370 volných minut. Nebo z nich někdo dostal např. ještě víc v této cenové hladině ? Myslím, že po zavedení "férovek" nemáte šanci. Všude v Evropě ceny mobilních služeb jdou dolů vyjma České republiky.

A sdělení pro dejva - nevím co je k ohromení na tom, že hodně volám, když je to součástí práce. Nemám hovory typu "a co je u Vás ještě nového" a podobné bláboly díky nimž někdo volá někdo sice hodně, ale vlastně zbytečně.

Všichni operátoři jak vodník, kyslík i téčko se v zahraničí chovají k zákazníkům úplně jinak. Stačí se podívat jen vedle na Slovensko ani nemusíte do Polska. U nás se budou chovat stejně do té doby dokud si to necháme líbit. Copak je dnes normální platit na předplacenkách 6,50 za minutu do cizí sítě ? A co na to regulátor - nic ? A občasní zákazníci si říkají OK ? To je levné ? U všech opu bych předplacenky přejmenoval na "zlodějky". To je oligopol jako kráva jen ti co to mají vidět nevidí nic. A proč asi že ? Víc to nemá smysl komentovat.
Poslední příspěvek

- Mírně pokročilý Profil 
9. 9. 2012 05:33 Odeslat příspěvek
Tak ja mam stoprocentne ctvrtinu hovoru pod minutu.Tim ovsem neobhajuju failove tarify,ale maly krucek v tom smradlavem rybniku to je. Nebo krucek,co je vsude jinde bezne se u nas oslavuje,jako ohromna novinka.

- Junior Profil 
9. 9. 2012 06:01 Odeslat příspěvek
Těch 6,50 je i do vlastní sítě!
A minulej měsíc jsem měl 4% hovorů pod 1 minutu, většinou to buď vypadlo anebo mi to někdo típnul...

- Junior Profil 
9. 9. 2012 14:16 Odeslat příspěvek
Nikde jsem se tady nedočetl, jak je to s retenčními nabídkami pro předplacené karty ? V rodině máme Kartu na míru a chceme ji přenést k T-Mobile na Twist. Dá se na předplacence vůbec očekávat nějaká retence ? Případně jaká by asi tak mohla být ? Osobně pochybuji, že by něco nabídli...

- VIP uživatel Profil 
9. 9. 2012 14:59 Odeslat příspěvek
charman píše
Jasně, že měl tarifikaci 60+1. Ať se vyjádří ostatní kolik procent hovorů mají do minuty. Takové hovory jsou většinou typu - přijedu v tolik a tolik, stojím v koloně proto se opozdím atd. Prostě né běžné hovory. A v žádném případě jich není 25% jak píše dejvídek.

Pravděpodobně si děláš srandu a nebo nevíš.... Nikde sem nenapsal, že 25% hovorů je do jedné minuty, hovořil sem o tom, že je možné ušetřit např. 25% nákladů (minut) ne ale hovorů!!! A to je rozdíl, uvedu imaginární případ.
Člověk provolá za měsíc 300 minut.
80% minut je nad 1 minutu, tedy u Vodoucha platí to co provolá, nebudu teď řešit konkurenci, kde účtování ještě horší.
20% minut je do 1 minuty. Budu brát, že každý hovor bude trvat 30s.
Za 80% = 240min je mu účtováno přesně.
Za 20% = 60min ovšem zaplatí 2x tolik = 120min.
Pokud tedy vezmu tento modelový případ, tak za nových podmínek zákazník ušetří 20%. Zde se tedy množství minut s úsporou kryje, ale to jen proto, že sem vzal jednoduchou variantu ve formě 30s hovorů...

charman píše
A sdělení pro dejva - nevím co je k ohromení na tom, že hodně volám, když je to součástí práce. Nemám hovory typu "a co je u Vás ještě nového" a podobné bláboly díky nimž někdo volá někdo sice hodně, ale vlastně zbytečně.

To musíš vědět ty proč nás chceš asi ohromit množstvím prožvaněných minut za měsíc, souvislost s touto debatou to totiž vůbec nemá - úspora je v nákladech v procentech a nemá na to vliv počet minut za měsíc.

charman píše
Všichni operátoři jak vodník, kyslík i téčko se v zahraničí chovají k zákazníkům úplně jinak. Stačí se podívat jen vedle na Slovensko ani nemusíte do Polska. U nás se budou chovat stejně do té doby dokud si to necháme líbit.

Opět nepochopeno, nikde netvrdím, že jsou mi Vodafone nové tarify sympatické, nebo že je dokonce používám - nepoužívám a ani nehodlám, díky renenční nabídce se mi nevyplatí. Argumentuji pro ty, co jen alibisticky přepočítají cenu za minutu a tvrdí, že je to všechno špatně. Ostatní země vůbec neřeším z toho pohledu, že bych musel každej den hulákat na obsluhu na benzíně, že sem v Bělorusku tankoval za 16Kč/ litr a tady o 24Kč dráž.....a ropa to byla stejná z Ruska....
Také hledám cesty jak ušetřit, za posledních několik měsíců se mi podařilo snížit náklady na volání o cca 50-60%, ano díky retenci a na volání čím dál častěji používám data, nikoliv dražší minuty. Rozhodně to ale neřeším tak, že budu argumentovat naprosto mimo cenou někde v zahraničí a podobně.
dejv

- Mírně pokročilý Profil 
9. 9. 2012 16:07 Odeslat příspěvek
Na retenci k predplacence zapomen. To ti nikdo neda.oni potrebujou mit jiste penize z pausalu a ne predplacenkare.

- Kolemjdoucí Profil 
9. 9. 2012 17:43 Odeslat příspěvek
Tak sem tam taky zavolal ze chci odejit protoze kamarad u O2 vyhadal 6000 slevu na telefon 200 min a internet na pul roku zdarma za 250k, tak sem očekával podobnou nabidku jelikož platím 700 každý měsíc za 70 volných minut a 250 sms zdarma plus na dalším číslo kde je tarif za 10 kč a kde nevolám mám internet ze 150 fup, tak sem si myslel že když su u vodníka 11 let tak mi to musí dat ale

1 pokus mě přepojila hned na retenční, ale nenabídla mi nic kromě standardních tarifů na míru, tak sem znechuceně řek že si to rozmyslím,

2 pokus kdy sem volal znovu mi řekli že se to už řeší a že mám počkat až me zavolá stejná paní a to sem byl přepojenej na retenční, tak sem to položil a ten den mi volala ta stejná baba tak sem ze zase pokusil vyjednat 6000 slevu na mob a 200 volnych minut , dopadl jsem tak že mi nabídly 200 volných min za 375kc plus za 30 kc navic 50 volnych sms a 50% slena na ten net takze za 75 kc..
Osobně myslím že pořád nic moc ale rekl sem ze se rozmyslím, a ona že mi zase zavolá jen ona nikdo jinej proste.. Myslím že ta nabídka teda není nic moc na to že jim 11 let sypu tolik peněz a jeste k tomu bez slevy na mob platit 475 kc za 200 min 50 sms a internet ze 150 fup

Co si o tom myslite vy jak mam dokazat to abych mluvil uz s nekym jinym ? Mam generovat cislo ?

- Junior Profil 
9. 9. 2012 21:26 Odeslat příspěvek
lukas1107 píše
michalkopecky2: A o tu slevu si zadal, kde na infolince vodafonu nebo infolince pro tarif CD?

A je zajimave, ze ti tam nastavili 36mesicu normalne davaji 12
O slevu jsem nežádal. Já ho konfrontoval s tím, že současný FUP je tak nízký, že raději budu pouze na wifi, nebo přejdu k jinýmu opovi za lepší nabídkou. Jinak to byla klasická infolinka. Asi umím být dost přesvědčivý :D

- Junior Profil 
9. 9. 2012 22:21 Odeslat příspěvek
dejvidek píše
Ostatní země vůbec neřeším z toho pohledu, že bych musel každej den hulákat na obsluhu na benzíně, že sem v Bělorusku tankoval za 16Kč/ litr a tady o 24Kč dráž.....a ropa to byla stejná z Ruska....
dejv

co s telekomunikacemma ma spolecneho benzin vubec nic jeho cena se tvori na burze a obsahuje i dalsi faktory spotrebni dan, dph doprava :tleskani , kdyz nekdo napise tohle srovnani nema cenu se snim o tom bavit :oboze

- Junior Profil 
10. 9. 2012 01:01 Odeslat příspěvek
Dejve dejve ty by jsi měl zpátky do základky. Sic nevím co má benzín společného s telefonováním, ale sám sis o to řekl. Za prvé když už srovnáváš jiné věci než volání tak srovnávej věci zakoupené či poskytnuté v zemi s řádnou tržní ekonomikou. K níž má tvou zmíněné Bělorusko sakra daleko. Vím o čem píšu. V Minsku mám spoustu přátel a v Bělorusku jsem byl nepočítaně krát.

"To musíš vědět ty proč nás chceš asi ohromit množstvím prožvaněných minut za měsíc, souvislost s touto debatou to totiž vůbec nemá - úspora je v nákladech v procentech a nemá na to vliv počet minut za měsíc." to jsi napsal

- takže dle tebe když někdo provolá 10 minut za měsíc a někdo 2000 minut tak dle tebe mají všichni i s málo voláním i s hodně voláním a každý měsíc stejně hovorů do 1 minuty ? Víš ty něco o pravděpodobnosti ? Jednou to může být tvou zmíněných 20 % a v druhém měsíci třeba nic.

A k těm ostatním zemím. Víš jaká je průměrná útrata zákazníků operátorů v ČR, kteří platí telefonní služby fakturou (né předplacenkáři) - je to cca 400 - 500 Kč. Takže kdyby u nás nefungoval oligopol, ale řádná konkurence tak si můžou všichni zákazníci operátorů třeba jako v Polsku zvolit neomezené volání a sms za 79,- zl (474,-Kč) a neřešit ty tvoje potažmo vodafoní sekundy. Už chápeš o čem píšu. A nemusím řešit jak ty píšeš volání přes data a podobné ptákárny. A to nepíšu o Francii, Německu, Rakousku atd. a dalších. Tam mají taky volání za cca 500,- Kč bez omezení. A to tam operátoři platí své zaměstnance "trošku" vyšší mzdou a i ostatní náklady mají vyšší přesto je tam volání levnější a operátor vydělá, ale né tolik jako u nás. A to není jen u telefonování, ale i u jiných služeb. Dcery v České republice jsou pro své matky v zahraničí pořád ještě zlatá vejce. Regulátor trhu nefunguje (i v malé cca třímilionové a relativně nejen právně zaostalé Albánii fungují čtyři operátoři), naopak oligopol funguje, a blbí zákazníci platí a platí.
Dejve dám ti radu. Nejdříve se vrať do školy. Dej si pár hodin zeměpisu, pak projeď Evropu (dál nemusíš) od asi nejvyspělejšího Německa po nejzaostalejší Kosovo a srovnej si ceny služeb ať se dozvíš něco o tržní ekonomice. A víš co zjistíš ? Že to co jsi některé zahraniční koncerny prostřednictvím svých dcer dovolí u nás si nedovolí nikde v Evropě. Považují nás za idioty kteří platí a nechají si s prominutím srát na hlavu. A platí to u všech segmentů zboží a služeb. Je to od cen a kvality potravin, přes volání, bankovní služby atd, atd. Prostě v tomto případě z toho nelze vydělit jen volání, když jsme na serveru píšícím o volání. Pokud my Češi neřekneme jednou ne tak se nezmění nic.
Takže bičujte retenční oddělení přecházejte jinam pokud Vám nedají seriózní nabídku, protože jinak dotujete ze svého nejen "chudobný" ČEZ a další koncerny, kterým operátoři poskytují volání skoro zadarmo, ale díky Vám všechny tři křepelky svým zahraničním vlastníkům pořád snášejí zlatá vajíčka.

- Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2012 08:28 Odeslat příspěvek
Zdravím,
můžete mi prosím poradit, jestli je to fakt dobrá nabídka?

Smlouva na dobu 2 let, závazek 6 500,- Kč bez DPH. Za těchto podmínek nabízím:

- 2x SIM - každá měsíčně za 1 289,- Kč bez DPH neomezené volání, neomezené SMS a připojení SUPER ( 4GB )

- 8x SIM – všechny tarif 250 minut za 625,- Kč bez DPH

- 3x SIM - tarif 20 minut za 91,- Kč bez DPH

- 10-ti% objemovou slevu po celou dobu smlouvy na všechny služby kromě audiotexových hovorů

- 2x Samsung Galaxy SIII a 2x Huawei Ascend G300 zdarma + částku ve výši 22 000,- Kč s DPH, kterou můžete čerpat po celou dobu smlouvy.

Nyní v rámci domluvení podmínek, je možné částku 22 000,- Kč použít i jako slevu na volání.

Dále nabízím benefit v podobě služby Bez obav - tato služba je zdarma a jednou za 3 měsíce Vám bude kontrolovat správnost nastavených tarifních programů a pokud budete mít tarif nastavený špatně ( malý nebo naopak ho budete převolávat ), bude Vám tato služba vracet částku, kterou jste zaplatil navíc do Vyúčtování.

Díky

- Junior Profil 
10. 9. 2012 09:54 Odeslat příspěvek
Nabídka se mi nezdá výhodná. Vodafone neoficiálně nabizí neomezené volání, sms a internet (myslím 3GB FUP) za 1155 Kč vč. DPH - teď zrovna koluje jedna taková nabídka na aukru přes šedého operátora.
250 min. nabízí VDF za 375 Kč i individuálům jako retenci.
Při tolika simkách se dá dostat na nižší cenu.

- Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2012 11:31 Odeslat příspěvek
Díky za názor.
Otázka zní, jak do těch cen započítat i ty 4 telefony, jejich cena je odhadem cca. 30tisíc. A už telefony potřebujeme, takže jsou tam schválně..
A dále je tam ještě 22tisíc, které můžu potřeboval na mobily, ale i na zaplacení faktur, takže za 2 roky cca. 800Kč měsíčně minus...
To jste bral do úvahy?

- Junior Profil 
10. 9. 2012 13:35 Odeslat příspěvek
Ty telefony samozřejmě taky ber v potaz a to tak že jejich hodnotu vyděl 24 měs. Když jsem to tak počítala tak jim tak 700 kč dáš navíc než bys dostal jako jednotlivec... Asi bych to zkusila jěště trochu přitlačit.
Tak já tam dneska taky volala a prý se mi ozvou do konce fakt. období, takže uvidíme...

- Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2012 14:05 Odeslat příspěvek
Prosím Tě,
a jak jsi vypočítala, že jim měsíčně dám o 700Kč více než jednotlivec? Z jakých tarifu jsi vycházela? Moc to nechápu.

Díky.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 350  Další stránka
Stránka 57 z 350 [ Příspěvků: 5237 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies