MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

Offline - Junior Profil 
10. 9. 2021 10:33 Odeslat příspěvek
Asi neumíš číst, vodafone má jen dva tarify s omezenou rychlostí, neomezenka - 2 MBit a 10 MBit. Tarif který popisuješ (rodinný) jede i 150 MBit. protože ho mám a je bez omezení rychlosti. Navíc je k němu linka DSL 50 MBit neomezeně za 99 Kč. Což ti nikdo nedá! A jinak to máš s retencí! normálně je v tom tarifu jen 10 GB dat za cenu 1499,-Kč a tarif s 20 GB dat stojí 1999,- Kč a ten tvůj běžně 3000,- Kč (s 50 GB)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2021 15:11 Odeslat příspěvek
Díky moc. Mě to přišlo jednoduché to vyjednat :D nakonec jsem usmlouval v pohodě 60gb pro 4 dohromady a neomezene volání sms 1500kc bez internetu teda no. Máme ještě 100min volání pevnou linku a Interner 100mb/s asi tak měl bych ještě zkusit usmlouval cenu toho netu a pevné která stojí 500kc? Je to exUPC ještě. Není to spojené ještě platíme zvlášť. Diky moc za vysvětlení

Brát nebrat? U o2 14,14,7,4gb za 1600kc a klasika neomezeme sms volani.
Bojim se vodafonu jsem v tomto mimo :D strach z toho že to nepojede jak má. V o2 jsem roky..


Offline - Pokročilý Profil 
10. 9. 2021 17:22 Odeslat příspěvek
Když jsi v O2 roky a spokojený pak bych se Vodoucha nebál. Někde má signál slabší jinde naopak jako jediný.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 9. 2021 19:10 Odeslat příspěvek
KrylP píše
Původně jsem chtěl vzít tarif premium ze stránek "Mojeretence", ale tam není žádná jistota, že ten tarif zajistí a mají to s nemalým poplatkem, včera jsem našel nabídku s níže uvedenou cenou...

Neomezený premium za 570,- Kč s DPH, (včera jsem hned objednal za ty prachy...)
Ještě mají v nabídce:
2 GB - 270,-
5 GB - 350,-
10 GB - 410,-

Myslíš, že by si mě mohl nasměrovat na tu nabídku, těch 10GB za ty prachy by mě stačilo. Děkuji. Taky jsem koukal na mojeretence a i když to vypadá lákavě, tak třeba přetahovačka k Tmobilu na 3 měsíce a co potom, řešit to znovu a kdoví s jakým výsledkem. A u VF je ten poplatek docela monstrózní.


Offline - Junior Profil 
10. 9. 2021 21:28 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Když jsi v O2 roky a spokojený pak bych se Vodoucha nebál. Někde má signál slabší jinde naopak jako jediný.


Je to jak kde. Ale na Východní Moravě byl Vodafone se signálem tragédie. Poslední dobou se to trochu lepší s pokrytím 5G.


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 08:53 Odeslat příspěvek
Kdo chtěl, tak jsem poslal odkaz, hlavně tu nabídku s odkazem nedávejte sem !!! ZAKAZUJI !!! Protože, co se objeví tady, tak končí špatně. Chodí tady plno idiotů, co to zneužívá pro sebe a na ostatní nehledí.


Offline - Expert na retence Profil 
11. 9. 2021 09:37 Odeslat příspěvek
To je fakt. Hlavně do tématu o retencích nedávejte informace o retencích, neboť by je někdo mohl zneužít pro svoje potřeby a retenci si přihodit, anebo poradit / pomoci někomu jinému. Navrhuji toto téma uzavřít nebo zrušit.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 9. 2021 12:31 Odeslat příspěvek
Ona to nejspis nebude retence od operatora, tak proto. A nebud ironicky, kdyz ti tu delaji reklamu.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 9. 2021 15:55 Odeslat příspěvek
Tak v tomhle případě byla ironie plně na místě, neb napsat "chodí tu plno idiotů co to zneužívají pro sebe" je dost velká blbost.


Offline - Junior Profil 
11. 9. 2021 19:13 Odeslat příspěvek
roy1: Nauč se taky číst! Napsal jsem to jinak, protože je to přes firmu a někteří jsou schopni tím operovat u operátora a pak je konflikt a firma má problém a ukončí nabídku!
Dal jsem to tady, protože někteří na retenci nedosáhnou a tady mají příležitost a bez nutnosti se někoho doprošovat...

-- 11. 9. 2021 20:16 --

ze.us píše
Ona to nejspis nebude retence od operatora, tak proto. A nebud ironicky, kdyz ti tu delaji reklamu.

Jak vidím, ty si to pochopil.. :) Díky. Teď nestačím odesílat odkazy na ty tarify.

-- 11. 9. 2021 20:18 --

Raziel-CZ píše
To je fakt. Hlavně do tématu o retencích nedávejte informace o retencích, neboť by je někdo mohl zneužít pro svoje potřeby a retenci si přihodit, anebo poradit / pomoci někomu jinému. Navrhuji toto téma uzavřít nebo zrušit.


Nabídněte za tuhle cenu a všichni tam jdou, je to přes firmu, takže ironie není na místě!


Offline - Expert na retence Profil 
11. 9. 2021 21:02 Odeslat příspěvek
Já bych se rád podíval na tu cenu, ale když mi nic nepošlete, tak nemohu reagovat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 9. 2021 21:47 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Já bych se rád podíval na tu cenu, ale když mi nic nepošlete, tak nemohu reagovat.

Však ceny psal, viz. příspěvek výše. Hlavní ale je, že ten kdo je nabízí je nabízí zadarmo, nikoli s poplatkem 350,- za T- mob na 3 měsíce a dokonce 1.200,- za Vodafone. A to ještě kdoví s jakým výsledkem.


Offline - Pokročilý Profil 
11. 9. 2021 22:36 Odeslat příspěvek
KrylP píše
Chodí tady plno idiotů, co to zneužívá pro sebe a na ostatní nehledí.

Napsal si to jak si napsal, co tam máš dál?


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2021 07:26 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Já bych se rád podíval na tu cenu, ale když mi nic nepošlete, tak nemohu reagovat.


Ceny jsou na předchozí stránce... Žádné další možnosti tam nejsou. Dal jsem to tady i když je to jiné téma, protože, dostat retenční nabídku je pro plno lidí nemožné. Navíc, je to jen vodafone.

-- 12. 9. 2021 09:13 --

Pro všechny, co jsem jim poslal odkaz na tarify.
Admin určitě neřeší tarify přes víkend, tak buďte trpělivý. Hlavně sem nedávejte odkaz, ať mají šanci i ostatní. Admin určitě ví, že by to mohl nabídnou tady, ale taky by mohl hned ukončit, když by z toho byla lavina zájmu.

Zatím tam ta nabídka je, tak budu odesílat odkazy (pokud to zvládnu časově).
Upozorňuji, že pokud nabídku stáhne, tak to taky ukončím (přestanu odesílat odkaz), nic z toho nemám, ale chtěl jsem jen ostatním pomoct. :pozor


Offline - Expert na retence Profil 
12. 9. 2021 08:26 Odeslat příspěvek
@Suramajstr: S jakým výsledkem vědí všichni, kdo si tarif nechali sjednat a nikoli ti, co s tím nemají žádnou zkušenost. Zatím se od května 2020 podařilo sjednat / dokončit vybrané všem, tedy úspěšnost 100 %. Nemám z toho mimochodem ani korunu. To už bychom se ale opět dostávali k "propagaci" jisté věci a paradoxně opět třetí stranou. Nikdo nikoho do ničeho nenutí a zejména o tom ani není toto téma. Téma je o jeho názvu.

@KrylP: Jasně, dobře, díky za info. Dobrá práce. Zvlášť pokud dotyční to mohou mít na sebe a ne na třetí osobu. Většinou se vyskytují podobné nabídky, kdy si lidé musí dát číslo k nějaké firmě, což mnozí nechtějí.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 426  Další stránka
Stránka 343 z 426 [ Příspěvků: 6384 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies