MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

Offline - Junior Profil 
13. 8. 2010 18:08 Odeslat příspěvek
Vím že zde komplexní téma již existuje, ale díky pospolitosti je to takové nepřehledné.Takže si myslím, že je potřeba řešit retenci, či speciální nabídky, zkušenosti, nápady...atd po jednotlivých operátorech.V současném trejdu je kapku guláš.Takže zde prosím pouze dle nadpisu operátora.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2010 22:18 Odeslat příspěvek
Nazdar všem nadšencům. Asi tak před měsícem jsem dostal retenční nabídku na Kamarády 25% na dobu 12 měsíců. Plná cena je asi 285, a já budu platit nějakých 215. Číslo jsem si aktivoval v březnu, a po 3 měsíce jsem tam měl za 50% Kamarády do všech sítí. Konec této nabídky jsem si pohlídal, ke konci jsem zavolal na operátora, že plnou cenu platit nechci, a že chci předplacenku. a pak už to šlo samo. Toť má zkušenost.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2010 23:11 Odeslat příspěvek
Stále dávají, když se hodně zatlačí libovolný tarif Nabito s 50% slevou a 50% kreditem-bonusem k tomu. Ověřeno tento týden - ovšem je třeba mít připravenou strategii a ne jim tam plácat nesmysly...


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2010 14:44 Odeslat příspěvek
@dannyc : kdyz nepodnikas, nikde neni napsane, ze musis mit prerusenou zivnost :)

Vsichni (nejen) operatori jsou propojeni na registry podnikatelu, solusu a kradenych dokladu (mozna i solusu apod.), takze jejich system jim to podle IC, RC, cisla dokladu vzdy prolustruje sam..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 8. 2010 19:34 Odeslat příspěvek
Zdravím. Co vím, tak Nabité tarify se dávají jen těm, co podnikají apod. Obyčejný človíček jako já má hold smůlu a musí se spokojit s Tarify na míru. Vzhledem k tomu, že mé útraty nejsou nic moc, tak to ujde. Pořád je to lepší než drátem do oka :-)


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2010 13:42 Odeslat příspěvek
merlin111: i když nejsi podnikatel můžeš v rámci retence dostat tarif Nabito. Já přešel na "Na Míru" a když jsem si stěžoval že mi u jednoho čísla nevyhovuje tak mi nabídli od příštího měsíce změnu na Nabito, vybral jsem si Nabito 350. Čili nic není nemožné...


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2010 20:48 Odeslat příspěvek
A firmám nabito tlačí stále...


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2010 20:54 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

jsem už skoro 3 roky u vodafonu a z toho asi 1,5 roků retence na nabito 350, 25% dolů + 50 % kreditu navíc, útraty kolem 350-500 kč měsíčně,placeno vždy nejpozději druhý den online po té co mám v samoubsluze dostupné vyučtování...Chtěl bych teď mít možnost i internetu v mobilu ale opravdu hodně levně...Chtěl bych ho mít hlavně na meily + net rádio což může být problém jelikož bych musel šáhnout po tom nejvyšším tarifu co stojí 525 kč, myslíte si,že je nějaká reálná šance z nich dostat i 75% slevu ? Respektive podařilo se to někomu...Jinak by mi stačilo i ten tarif naplno ale jelikož je tam FUP jen 500MB tak to asi na měsíc nebude bohužel stačit :-(
Jinak na mobil budu mít nárok v listopadu,dá se nějak docílit toho,že by mi ho dali už teď v září ?Čím jim vůbec argumentovat,když je nabídka všech operátorů tak chabá ? tím,že O2 někdy neuplatňuje FUP ?

Díky


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2010 20:56 Odeslat příspěvek
Taky mám dotaz, mám jako předplacenkář možnost získat slevu na mobil ? Jsem u VF už 3 roky a zatím jsem žádný nebral :)


Offline - VIP uživatel Profil 
29. 8. 2010 17:58 Odeslat příspěvek
Pokud přejdeš na paušál tak ano, stačí na půl roku, potom se můžeš vrátit na předplacenku.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2010 23:04 Odeslat příspěvek
Dá se tedy vyjednat retence i na internet ?Když pro nově sjednané taridy je net teď k dispozici za polovic...


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2010 09:49 Odeslat příspěvek
K Nabitu, od září se nenabízí ani novým firemním zákazníkům, pouze když si o to výslovně zažádají.
Nefiremní zákazníci mají možnost získat Nabité tarify, pokud trvají na službě studentské zvýhodnění, rovněž stále platí, že tuto službu lze aktivovat na libovolnou osobu, která ji ještě u VF aktivní nemá, ne nutně na majitele účtu. Pokud službu ihned zrušíte, nabitý tarif Vám pochopitelně zůstane.
Jinak nevím jak s nabitými tarify, ale přítelkyně, když odcházela za firemním paušálem od jiného operátora (z tarifu Na Míru) a zmínila, že by chtěla Odepiš, dostala nabídku na změnu paušálu právě na něj. Předpokládám, že v rámci retence budou schopni dát i Nabitý tarif.
Já když jsem odcházel na firemní, tak po pár kecech o tom, jak přijdu o soukromí, a kdesi cosi, my paní nic nenabídla, jen se na rovinu zeptala, zda mi může nabídnout něco, co by mě přimělo zůstat .)


Offline - Junior Profil 
3. 9. 2010 13:39 Odeslat příspěvek
Napadá mě, co by VF nabídl, kdybych zmínil, že z Odepiše ( půl roku, předtím půlroku Nabito 119 ) chci jít na předplacenku a poté přejít pod Tondafone. Potřebuji mít slušné ceny volání do všech sítí a ceny sms okolo 1 kč mi nevadí. Minuta volání kamkoliv za 5 kč moc krásná není, takové možnosti nabij za xy a budeš mít volání lepší je hezké, ale pravidelně nabíjet xx, to se mi nevyplatí. Ale mít volání za 2,50 kamkoliv už je pěkné a nemuset platit vysoký paušál.


Offline - VIP uživatel Profil 
3. 9. 2010 13:46 Odeslat příspěvek
Tak Odepiš již není nabízen, naopak se lidi snaží jej získat jako retenci, takže si myslím že VF je rád když lidi z tohoto tarifu přejdou na jiný nebo klidně na předplacenku nebo na firemní tarif (pokud se nepletu tak Tondafon jsou firemní tarify u VF)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 364  Další stránka
Stránka 1 z 364 [ Příspěvků: 5450 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies