MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

Offline - Junior Profil 
30. 7. 2022 11:36 Odeslat příspěvek
Když mi to aktivovali, tvrdili, že za rok stačí zavolat a aktivují to znovu...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2022 14:26 Odeslat příspěvek
Nové passy by dle rozhodnutí EU neměli sjednávat. Ale když se dá sehnat flat+neomezená data 10 Mbs za 500, tak už strjně nemají moc smysl.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2022 14:44 Odeslat příspěvek
Když by je neměli sjednávat, tak proč je furt mají v nabídce?


Offline - Moderátor Profil 
30. 7. 2022 17:33 Odeslat příspěvek
Kde má VF ty Passy v nabídce?

Jo, a VF si nařízení zase vyložil po svém. Jestliže Passy porušují síťovou neutralitu (jako že od začátku ji porušovaly), tak ji budou porušovat i v těch případech, kdy budou mít Passy "jen" staří zákazníci (ti, co je měli aktivované od dříve a nechali si je).

Proč mám pocit, že se Vodafone blbě a ve svůj prospěch přeložil význam nařízení EK, že Passy jako službu porušující síťovou neutralitu "nesmí nadále nabízet" (offer)? V tomhle případě nejde jen o aktivní obchodní nabízení (cpát passy do ceníku, nabídek tarifů a balíčků na webu a do reklam), ale nabízení jako takové (tj. zpřístupnění služby). Holt EK použila v dobré víře nepřesnou terminologii a korporátní právničtí pochopové to hned zvětřili a využili jako díru.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 8. 2022 13:17 Odeslat příspěvek
Včera s výpovědním oddělením dohodnuto následující:
2x Neomezený Super - za 487 kč/karta
internet 500Mbit + TV klasik včetně pronájmu premium TV boxu a modemu - 634kč.
2x sleva 5000kč na telefony.
Za mě spokojenost.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 8. 2022 17:41 Odeslat příspěvek
Neomezený Basic se dá za 298 (2 čísla v kombinaci s pevným internetem). Super mi nabízeli okolo 350, nevím ale přesnou cenu.


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2022 18:11 Odeslat příspěvek
Red Basic (4 GB) je standardně za 299,- Kč s pevným internetem... https://www.vodafone.cz/tarify/kombi/


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 8. 2022 18:26 Odeslat příspěvek
Toto je ale Neomezený Basic (2mbps a žádný FUP)


Offline - Junior Profil 
29. 8. 2022 19:00 Odeslat příspěvek
Aha. A da se ten internet používat? Taky mi to nabizeli, ale měl jsem obavy, že to bude na dvě věci �


Online - Pokročilý Profil 
29. 8. 2022 21:06 Odeslat příspěvek
Rychlost 2Mbps není nijak tragická, dá se s ní koukat i na Youtube :-)


Offline - Moderátor Profil 
29. 8. 2022 21:11 Odeslat příspěvek
adam.jacques píše
Aha. A da se ten internet používat? Taky mi to nabizeli, ale měl jsem obavy, že to bude na dvě věci �

Možno nasimulovat pomocí této appky: https://play.google.com/store/apps/deta ... s.throttly ;)


Offline - osobne Profil 
30. 8. 2022 06:50 Odeslat příspěvek
Nojo, ale samostatně za 450. To je drahé.


Offline - Junior Profil 
30. 8. 2022 09:08 Odeslat příspěvek
Tak v telko dava obecne smysl mit vice sluzeb od jednoho opa. Cenova politika opu odrazi vysoke fixni naklady tohoto byznysu.
Poptavat jeden tarif je takove mrhani casu a usili.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 9. 2022 17:09 Odeslat příspěvek
Tak dnes sjednán tarif Neomezený Basic za 377,37. Původně jsem přecházel z kreditu a chtěl jsem něco do 400Kč, protože z mého pohledu nemá smysl platit více jak čtyři stovky za tarif. Volám a píšu sms jenom jednou za čas a potřeboval jsem hlavně data. Bohužel jsem u konkurence nenašel něco podobného do čtyř stovek. A pokud by se něco naskytlo tak by to bylo pro mě těžké získat protože nejsem ani u jednoho zákazníkem. Koukám že ani tento tarif co jsem sjednal levněji už asi nepůjde nebo ho někdo máte ještě za lepší cenu než já?


Offline - Expert na retence Profil 
5. 9. 2022 08:56 Odeslat příspěvek
@Linhya: Na Kaktus jste koukal? 100 minut, 100 SMS a neo internet 2 Mb/s za 300 Kč?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367 ... 426  Další stránka
Stránka 364 z 426 [ Příspěvků: 6388 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies