MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

Offline - Expert na retence Profil 
20. 8. 2021 08:28 Odeslat příspěvek
Prosím o fakta, ne názory. Děkuji.
Poslední příspěvek


Offline - BAN MM.cz Profil 
20. 8. 2021 11:16 Odeslat příspěvek
Mám to taky tak, za 479 Kč mám Flat + 10 GB a dalších 10 GB v aplikaci. Dali mi to místo #jetovtobě


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Expert na retence Profil 
20. 8. 2021 15:32 Odeslat příspěvek
Ptám se, co znamená +X, neboť se služby jednotlivých operátorů neustále mění a teprve ty individuální (nemáme jen slavnou velkou trojku, nýbrž také virtuální operátory) a lidé si vysvětlují ona plus různě. Žel nemám křišťálovou kouli jako Jolanda nebo siderické informační kyvadélko jako Cibulka. Snad jsem to nyní vysvětlil, ačkoli je to off-topic, jasně.

Prosím uvědomte si, že jsou tu také jiní uživatelé, kterým svými off-topic orientaci v tématu stěžujete. Věnujte se věci a buďte vůči ostatním ohleduplní a slušní. Toto je fórum o mobilech a mobilních tarifech, ne zprofanovaný Facebook.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 8. 2021 16:25 Odeslat příspěvek
lucavka píše
Raziel-CZ píše
Co znamená to +2 nebo +10 GB?

Vy šmelíte s retencí a ptáte se, co znamená +2, +10? To je vtipný.



Také si myslím, že Martin, pohybující se v "blízkosti" retencí, by tu informaci /+2, +10 GB/ měl vědět, pokud ne, je to s podivem.


-
20. 8. 2021 17:13 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Ptám se, co znamená +X, neboť se služby jednotlivých operátorů neustále mění a teprve ty individuální (nemáme jen slavnou velkou trojku, nýbrž také virtuální operátory) a lidé si vysvětlují ona plus různě. Žel nemám křišťálovou kouli jako Jolanda nebo siderické informační kyvadélko jako Cibulka. Snad jsem to nyní vysvětlil, ačkoli je to off-topic, jasně.

Prosím uvědomte si, že jsou tu také jiní uživatelé, kterým svými off-topic orientaci v tématu stěžujete. Věnujte se věci a buďte vůči ostatním ohleduplní a slušní. Toto je fórum o mobilech a mobilních tarifech, ne zprofanovaný Facebook.

Vy jste fakt komik, přečtěte si vaše off-topic příspěvky a potom moralizujte.

Mě by zajímalo, proč to dává operátor k vyzvednutí do sámošky, proč to nedá normálně k tarifu?


Offline - Junior Profil 
20. 8. 2021 17:31 Odeslat příspěvek
Pravdepodobne proto, aby si nechal "zadni vratka". Objedm dat (za pluskem) muze kdykoli zrusit s tim, ze data daval prece jako bonus zdarma a k tarifu jako takovemu nepatri. Vodafone to tak jednou u predplacenek uz udelal, pak je zase vratil. Proste je to od operatoru prasarna.

....to stejne plati o vsech tech bonusech za dobiti atd atd - operator kdykoli muze takto zdrazit, pricemz to zahraje tak, aby to jako zdrazeni nevypadalo.


-
20. 8. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
Prasárna to každopádně je. Dost blbý na tom taky je to, že i s těmi daty jakože navíc je ten paušál pořád stejně moc drahej.


Offline - Expert na retence Profil 
20. 8. 2021 21:53 Odeslat příspěvek
@lucavka: Ach jo, to je jak v děcáku... Tak víte co? Ano, máte pravdu. Děkuji za diskuzi.

Co se dat v aplikacích týče, operátoři je dávají do aplikací zejména proto, aby přinutil lidi aplikace používat a třeba je lákat na další udičky a reklamy. Je to pro něj podpora prodeje, další byznys. Toto není názor, pokud by se někdo ptal. Ale samozřejmě jak je tu zvykem, názory jsou zajímavější, lépe se čtou, takže jsem třeba i přes své přímé kontakty úplně mimo.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
Po zjištění, že neomezená data SUPER za 559 fakt nevyužiju, když každý měsíc spotřebuji cca 16-18 GB, chci změnit na zde uvedených 10+10 za 478. Jaký radíte postup? Zobrazit kód k přenosu čísla nebo jen zavolat na operátora (a čekat hodinu než se dostanu na řadu)?


Offline - Expert na retence Profil 
21. 8. 2021 12:09 Odeslat příspěvek
@BLAZ67: Je to jedno, možné a funkční je obojí.

Otázka je, zda Vodafone také nemá nějakou dobu, kdy je možné retenci opět řešit. U T-Mobilu je od posledního odsouhlasení nutné vyčkat půl roku. U Vodafonu, kterých řeším jen cca 10 % případů, to (zatím) nevím.


Offline - Junior Profil 
21. 8. 2021 19:26 Odeslat příspěvek
Lucavka: ty si dobrý mentoš - "vydět" s "y" to jsem ještě neviděl....


Offline - Expert na retence Profil 
21. 8. 2021 19:36 Odeslat příspěvek
@KrylP: To bude nějaký Esquire nebo podobný zabanovaný troll s novou registrací. Ignorovat.


Offline - Junior Profil 
23. 8. 2021 06:52 Odeslat příspěvek
Pokud někdo hledáte nabídku pro více čísel, tak mě aktuálně dali za 1490,- následující:

- 4x flat
- 50 GB volně rozdělených mezi čísla
- music, social a video pass
- 8 tisíc sleva na hw

Alternativa byla ještě 4x neomezená data za necelé 2 tisíce, ale to bychom nevyužili
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342 ... 426  Další stránka
Stránka 339 z 426 [ Příspěvků: 6388 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies