MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 9. 2021 18:10 Odeslat příspěvek
Když mám pevný internet vo Vodafone, podarí sa mi získať retenčnú nabídku na telefón/paušál? Vidím veľa reklám, že zlúčením služieb dostanem lepšie podmienky, ale tie ich paušály sú extrémne drahé v pôvodných cenách.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 9. 2021 18:30 Odeslat příspěvek
Jak jsem psal výše, já mám 4gb a neom. volání a SMS za 317 k pevnému internetu. Jinak je to v retenci dražší (někdo psal dříve 337). Předpokládám, že to bude podobné i u jiných tarifů.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 09:05 Odeslat příspěvek
Já si vyžádal oku u dvou čísel. S rozestupem 10 dní. U prvního klasický postup. Telefon a dvě čísla z hesla paní se snažila ale nedokázala dát ani nabídku multipassu a neomezenky na SMS a hovory. U druhého čísla byl hovor paní nechtěla ani heslo jen nabídla neomezený super za 550 když si vezmu pevný internet. Ten nechci protože nemají bonding. Než jsem to dorekl tak děkuji a nashledanou. Takhle odbytý jsem nikdy u VF nebyl. Tak kouknu po konkurenci.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 10:51 Odeslat příspěvek
Od března jsem měl Neomezené volání/SMS + 10GB + Social pass na 1 rok za 498.
Včera zobrazeno OKU, dnes telefonát, Neomezené volání/SMS + 20GB (10GB v aplikaci) + Multi pass (Video + Music + Social + Chat) na 1 rok za 479,-Kč včetně DPH.
Kdyby mi tarif nevyhovoval, stačí se ozvat a můžou mi ještě nabídnout Vše neomezeně 10 Mb/s za 551,-Kč včetně DPH.
Já jsem spokojený. :-)


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 12:19 Odeslat příspěvek
Reliks píše
Od března jsem měl Neomezené volání/SMS + 10GB + Social pass na 1 rok za 498.
Včera zobrazeno OKU, dnes telefonát, Neomezené volání/SMS + 20GB (10GB v aplikaci) + Multi pass (Video + Music + Social + Chat) na 1 rok za 479,-Kč včetně DPH.
Kdyby mi tarif nevyhovoval, stačí se ozvat a můžou mi ještě nabídnout Vše neomezeně 10 Mb/s za 551,-Kč včetně DPH.
Já jsem spokojený. :-)



To je dobrá nabídka,rychlost 10 už asina běžné používání stačí, teda myslím


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 13:10 Odeslat příspěvek
Je to dobrá nabídka. Ten multipass pokryje hodně datově náročného provozu.
A těch 10Mbs? Ať zvedne ruku ten, komu to v mobilu nestačí.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 13:40 Odeslat příspěvek
Pro mě je 10 málo. Často potřebuji na YT stáhnout nějakou přednášku pro offline studium a nechci/nemohu čekat 30min. K tomu čas od času používám telefon jako hotspot a tady také potřebuji více než 10.

Ale pro nenáročného uživatele je to dobrý.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 14:49 Odeslat příspěvek
cz.hook píše
Pro mě je 10 málo. Často potřebuji na YT stáhnout nějakou přednášku pro offline studium a nechci/nemohu čekat 30min. K tomu čas od času používám telefon jako hotspot a tady také potřebuji více než 10.

Ale pro nenáročného uživatele je to dobrý.


Tak pro tyhle případy je tam ten Pass... I když taky se mi nelíbí tohle dělení internetu.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 9. 2021 14:50 Odeslat příspěvek
Kolega na YT čumí furt přes 10Mbit na FHD a všechno ihned načtené. Chápu že může být nějaké procento pro koho jsou vhodnější neomezené rychlosti ale pro 99% je 10Mbit naprosto dostačující pro vlastní potřebu, VF má těch 10Mbit celkem stabilně bez ohledu na lokalitu.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 15:10 Odeslat příspěvek
m4rk3J píše
cz.hook píše
Pro mě je 10 málo. Často potřebuji na YT stáhnout nějakou přednášku pro offline studium a nechci/nemohu čekat 30min. K tomu čas od času používám telefon jako hotspot a tady také potřebuji více než 10.

Ale pro nenáročného uživatele je to dobrý.


Tak pro tyhle případy je tam ten Pass... I když taky se mi nelíbí tohle dělení internetu.

Nevím jestli by dali ten Multi Pass i k tomu vše neomezené, vzal sem těch 20GB, bohatě mi to stačí.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 15:19 Odeslat příspěvek
Reliks píše
m4rk3J píše
cz.hook píše
Pro mě je 10 málo. Často potřebuji na YT stáhnout nějakou přednášku pro offline studium a nechci/nemohu čekat 30min. K tomu čas od času používám telefon jako hotspot a tady také potřebuji více než 10.

Ale pro nenáročného uživatele je to dobrý.


Tak pro tyhle případy je tam ten Pass... I když taky se mi nelíbí tohle dělení internetu.

Nevím jestli by dali ten Multi Pass i k tomu vše neomezené, vzal sem těch 20GB, bohatě mi to stačí.


Tak tam by byl k ničemu, že, když tam není datový limit.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 16:21 Odeslat příspěvek
hauzz - načtení je OK, ale já jsem psal "stahování" a tady už je pro mě 10mbit zbytečné omezení, když to mohu stáhnout 10-40x rychleji.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 18:50 Odeslat příspěvek
caute :-)

konecne sa s priatelkou osamostatnujeme a musim nejak vyriesit pripojenie k internetu

zaujimal by ma teda vas nazor, ci ma u mna vobec zmysel dobijat sa na retenciu

aktualne mam u Vodafone Kartu26, kde za 3,2GB (1,2 + 2GB "darek" v aplikacii) dat platim 99,50 Kc ... hovory a SMS nevyuzivam, komunikujem takmer vyhradne cez internet a nemienim platit za volne minuty, ktore nevyuzijem :) naviac teraz pracujem z domu a ani tie data moc nevyuzivam

v baraku kam sa stahujem, je optika Vodafone ... 300 Mbps by mi asi stacilo :-))

ak by som si len zariadil internet z ofiko nabidky, bolo by to 392 Kc v pripade 300Mbps alebo 490 Kc za 500Mbps ... modem/router by som si urcite zabezpecil vlastny (s podporou ax wifi)

som ochotny platit za pevny internet + internet v mobile dokopy tak 600 Kc ... operatori ludi ktori vyuzivaju len data, moc v laske nemaju ... myslite, ze je sanca, ze mi vykuzlia nejaku nabidku ? :-D

... podstatny dotaz - ako sa k nejakej podpultovej nabidke co najrychlejsie dostat ? :-)


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2021 21:10 Odeslat příspěvek
Prijde mi dost blahove domahat se slevy za udrzeni zakaznika, kdyz tim zakaznikem jeste nejsi.
Pripojeni 300 Mbs vetsine lidi staci. Pravdepodobne by stacilo i 50Mbs, protoze WiFi to stejne zkrouhne.
Idelane pripojit pocitac kabelem a vyuzit rychlost 300 Mbs a latency 10ms naplno.


Offline - Pokročilý Profil 
2. 9. 2021 21:31 Odeslat příspěvek
A na data si pročti vlákno Kaktusu - za 100 měsíčně 6GB dat s nekonečnými převody nevyužitých dat (předpokládá se využití dobíječky)+ ještě další data na socky. SIM se dá sehnat třeba na Aukru (6GB edice)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344 ... 426  Další stránka
Stránka 341 z 426 [ Příspěvků: 6388 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies