MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky O2

Online - Junior Profil 
14. 7. 2021 06:49 Odeslat příspěvek
Jenom shrnutí, jak to dopadlo (spoiler alert - podle očekávání).

Další pracovní den (7. 7. – byl tam dlouhý víkend) volali znovu, nebyl jsem u toho, tak jenom tlumočím. U stávajícího tarifu Modrý Plus šli asi o 30 procent dolů na plusminus 400 korun, čili pořád o stovku nad veřejnou nabídku T-mobile. Nabízeli ještě O2 Family, ale ani tam se na 304 korun nedostali.

Podtrženo sečteno, O2 chtěli víc (499 -> 549 za GB dat, který není potřeba), nemají nic 8-P. Po dvaceti pěti letech je číslo ode dneška u T-mobilu (nepatrné startovací problémy, ale to už je tady off topic).
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2021 11:39 Odeslat příspěvek
Tam si mel jit rovnou misto kolecka u O2-))


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2021 20:55 Odeslat příspěvek
polda píše
A máš připojení kabelem a rychlost aspoň 20MB ? Když to zládne setopbox tak asi slabé CPU v TV


Ano, mám 100 Mbps VDSL, v tom problém není. Pomalý CPU nevím, v tom to nebude, zkoušel jsem snad všechny IPTV služby a problém je jen u T-Mobile, nedá se nic dělat, spíš mají problém v té apce, neschopný programátoři to neumí pořádně vyladit.


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2021 07:42 Odeslat příspěvek
o2 spolu zdražilo od 1.8.21., nebo se mi to zdá?... :)


-
1. 8. 2021 16:05 Odeslat příspěvek
Můžeš upřesnit? Díky
Zdražují teď nejmenší neomezený tarif, tak jestli se to nepromítlo i do o2 spolu..


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2021 16:31 Odeslat příspěvek
nnnokiaE52 píše
Můžeš upřesnit? Díky
Zdražují teď nejmenší neomezený tarif, tak jestli se to nepromítlo i do o2 spolu..

Aaaha...,tak to konec poplachu...:)...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 8. 2021 13:21 Odeslat příspěvek
Ahoj,
mám dotaz na možnosti retencí u O2. Mám u nich roky tarif O2 TV air. Před asi půl rokem mi jej přehodili na O2 TV Air Bronzová, což hned zdražili a ještě upravili podmínky, takže z původních dvou zařízení, která mohla O2 TV používat současně bylo jen jedno. Šel jsem do retence a tam mi nakonec nabídli balíček Rodinné sledování s 50 procentní slevou. Takže nyní platím za tarif 299,- + 50 Kč rodinné sledování.

Kvůli tomu, že teď ty sporty (kvůli kterým tu O2 TV mám) různě přeskládali mi už přestává stačit ten základní bronzový tarif. Ale nechci za ten stříbrný platit 449 Kč + 50 Kč rodinné sledování. To už je moc.
Víte o nějakých retencích k tomuto tarifu?

Telefon ani internet u nich nemám.
Díky.


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 08:15 Odeslat příspěvek
50Mbit VDSL od O2 mam jiz pul roku, v akci jsem platil 300 Kc za mesic. Po pul roce prepnuto na 499 Kc za mesic. Volal jsem do O2, ze chci internet zrusit, prepnuto na retencni, nejdrive nabidli slevu 50 Kc, po nejake diskuzi nakonec sleva 100Kc, tedy ve finale 399 Kc za mesic (bez modemu TV atd.). Nic moc, cekal jsem slevu alespon 150Kc, treba to za pul roku zkusim znova


Offline - Expert na retence Profil 
27. 8. 2021 08:39 Odeslat příspěvek
Doporučím optiku od T-Mobile. Pokud máte vlastní modem, nebudete platit ani poplatek za jejich zařízení. Využívám 1000 / 500 Mbit za 299 Kč na rok, kdy za rok se zase obnoví. Jednání je tady rozhodně férovější.


Offline - Moderátor Profil 
27. 8. 2021 09:11 Odeslat příspěvek
sova.m píše
50Mbit VDSL od O2 mam jiz pul roku, v akci jsem platil 300 Kc za mesic. Po pul roce prepnuto na 499 Kc za mesic. Volal jsem do O2, ze chci internet zrusit, prepnuto na retencni, nejdrive nabidli slevu 50 Kc, po nejake diskuzi nakonec sleva 100Kc, tedy ve finale 399 Kc za mesic (bez modemu TV atd.). Nic moc, cekal jsem slevu alespon 150Kc, treba to za pul roku zkusim znova

Údajně vyšší než 100 Kč sleva získat nelze. Sám tu 100 Kč slevu mám, ale níž jsem se bohužel nebyl schopen dostat. Takže taktéž platím za inzerovanou rychlost 50/5 Mbps 399 Kč měsíčně.


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 09:20 Odeslat příspěvek
Raziel-CZ píše
Doporučím optiku od T-Mobile. Pokud máte vlastní modem, nebudete platit ani poplatek za jejich zařízení. Využívám 1000 / 500 Mbit za 299 Kč na rok, kdy za rok se zase obnoví. Jednání je tady rozhodně férovější.
To je parádní nabídka, ale zřejmě máš od T-M i jiné sdružené služby, že je možné se dostat na takovou cenu...


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
peta809 píše
sova.m píše
50Mbit VDSL od O2 mam jiz pul roku, v akci jsem platil 300 Kc za mesic. Po pul roce prepnuto na 499 Kc za mesic. Volal jsem do O2, ze chci internet zrusit, prepnuto na retencni, nejdrive nabidli slevu 50 Kc, po nejake diskuzi nakonec sleva 100Kc, tedy ve finale 399 Kc za mesic (bez modemu TV atd.). Nic moc, cekal jsem slevu alespon 150Kc, treba to za pul roku zkusim znova

Údajně vyšší než 100 Kč sleva získat nelze. Sám tu 100 Kč slevu mám, ale níž jsem se bohužel nebyl schopen dostat. Takže taktéž platím za inzerovanou rychlost 50/5 Mbps 399 Kč měsíčně.


U O2 bylo donedávna ještě možno získat v rámci retence Internet HD stříbrný za 349,-Kč ( mám jej za tuto cenu). Bohužel u mě optika není dostupná :-(


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 11:29 Odeslat příspěvek
Bohuzel u me na vesnici jina moznost nez VDSL neni. Mel jsem predstavu, ze to za tech 350 Kc/mesic klapne, ale i ta 100 Kc sleva je lepsi jak dratem do oka. Alespon ze ten net jede stabilne a bez problemu

Raziel-CZ: Diky za tip, na tu optiku se mrknu, v Praze mam kabel od Vodafonu (UPC), 300/20 Mbit za 420 Kc, nejakych 120 Kc v chalupe se vzdycky pocita :)


-
27. 8. 2021 11:59 Odeslat příspěvek
Ještě koukni na tohle, třeba ty složitý podmínky splníš:
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR


Offline - Expert na retence Profil 
27. 8. 2021 13:56 Odeslat příspěvek
bodyczech píše
To je parádní nabídka, ale zřejmě máš od T-M i jiné sdružené služby, že je možné se dostat na takovou cenu...

Na dotyčnou cenu se může dostat každý i bez ostatních služeb. Stačí umět jednat.

Sjednal jsem samostatně přes ADSL.cz.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 161  Další stránka
Stránka 125 z 161 [ Příspěvků: 2415 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies