MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky O2

Offline - Junior Profil 
27. 10. 2021 16:28 Odeslat příspěvek
Jak se prosím jmenuje ten kód jako OKU, ale pro VDSL? Hledal jsem ho na moje.o2.cz i na tomto vláknu, ale zatím neúspěšně.
(Po 16 letech a 7 měsících mi teď O2 DSL zrušilo veřejnou IP adresu, že si mám připlatit za pevnou.)
Díky předem.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
27. 10. 2021 17:22 Odeslat příspěvek
Google - kde najdu KPU kód => Nejdříve musíte zavolat na zákaznickou linku 800 02 02 02 a říct operátorovi, že žádáte o přenos internetu k jinému poskytovateli. Operátor vám vše potvrdí a informuje vás o tom, že vám kód přijde poštou. Na to ale čekat nemusíte, hned po hovoru kód najdete i v internetové samoobsluze.27. 1. 2021


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 11. 2021 13:18 Odeslat příspěvek
Mám o2 spolu O2tv, net a mobil. Teď došlo ke změně tarifů a místo 4GB jsem dostal 10gb a cena +50kč. Ty data nevyužiju a tak jsem jim psal na o2 chat, zda není nějaký nižší neomezený tarif s méně daty. Je se 3 gb a oproti původní ceně před změnou tarifu platím o 100 méně, takže fajn. Paní se mě ptala, zda si nechci přidat někoho ještě do o2 spolu. Napsal jsem jí, co mají rodiče za tarif a paní mi nabídla, že když si je tam přidám, tak mi dá pro ně 2x ten stejný tarif (neomezenka +3gb) každému za 200kč. To mi přijde hodně super a beru to. Takže 3x free modrý, O2 TV stříbrná s rodinným sledováním a pevným internetem za 1699 což mi přijde fajn.


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2021 18:50 Odeslat příspěvek
Ahoj, potřebovali bychom zařídit nějaký základní tarif pro dceru, třeba 2GB dat + 30 minut nebo VPN tarif + data, případně sdílená data.

V tuto chvíli jsme u O2, kde máme neomezený telefonní tarif se 3GB dat, internet VDSL 50 Mbps a TV modrá za 800 Kč a k tomu bychom rádi výše uvedený tarif pro dceru. V minulosti nám nabízeli další tarif za 150 resp. 200 Kč navíc. Nyní se mi nedaří spojit s někdejším zprostředkovatelem a přes operátora nám nabídli za další (stejný) telefonní tarif 350 Kč, případně za "základ" 300 Kč, což je vzhledem k předchozím nabídkám, kterých jsme tehdy (v průběhu letošního roku nevyužili), pro nás nepřijatelné.

Měl by někdo jinou / lepší nabídku, případně kam se s takovou poptávkou obrátit?


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 16:18 Odeslat příspěvek
Děkuji za odpovědi. Mám trochu obavy, že nerozumím pojmu "VPN telefonní tarif". Měl jsem zato, že dává možnost volání "zdarma" mezi čísly, které jsou u jednoho operátora pod jedním tarifem / jednou smlouvou. Jestliže náš hlavní operátor je O2, kde má moje partnerka telefonní tarif, pevný internet a TV, tak mi moc nedochází, jak by mi v takovém případě pomohlo VPN od Emtéčka. Prosím tedy o osvětlení VPN ...

Já mám předplacenku u Kaktusu, kde mám tři nejnižší balíčky (tedy 50 Kč volání, 50 Kč SMS a 100 Kč data) celkem za 200 Kč měsíčně a dobíjím přes dobíječku, takže to mám za kilo. Asi by nebyl problém abych to spravoval i dceři. Nicméně nevím o tom, že by Kaktus uměl i VPN, kde k tomu najdu informace? S těmi Kaktusími 6GB dat za 200 Kč, ta http://mobilenet.cz/clanky/kaktus-opet-nabizi-balicek-6-gb-neomezeno-pro-socialni-site-44458 ? Ano, koukám, že SIM se stále koupit dá ...

No, ještě to celé budu muset hodně promyslet ...

Od O2 jsem totiž dostal naprosto absurdní nabídku jak koncem roku 2021 od operátora, tak i dnes od našeho zprostředkovatele ...

varianta A => 120 volných minut + 1GB / 299 Kč
varianta B => neomezené volání a SMS + 3GB / 350 Kč

Za absurdní ji považuji protože asi tak půl roku nazpět nám nabízeli přidání dalšího telefonního tarifu za 150 Kč, resp. dvou stejných tarifů navíc za 200 Kč. To je hodně dramatické zdražení.


Naposledy upravil peliculiar dne 4. 1. 2022 17:06, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 17:12 Odeslat příspěvek
S tou kombinací 6GB tarifu + něco na volání ... Dá se za nějakých okolností pořídit 200 minut jednorázově a pak to udržovat samoobnovovacím? Třeba pokud by se 22 minut ze samoobnovovacího vyčerpalo, tak (ne)jde koupit víc než 22 minut?

Akce s 6GB dat za 200 Kč neskončila 15. října 2021 ? V článku níže je psáno, že se musel tarif aktivovat do toho data ...
http://mobilenet.cz/clanky/kaktus-opet-nabizi-balicek-6-gb-neomezeno-pro-socialni-site-44458

PS: Nevím proč, výše uvedený odkaz mi nejde vložit jako text s hyperlinkem. Něco se pokazilo ...
Umazává to "[url=adresa]text[/url]" ... tady to jde.

PPS: Vypadá to, že O2 žádné VPN tarify nenabízí - jak je to možné?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 1. 2022 17:41 Odeslat příspěvek
1. Samoobnovovaci a jednorazove nelze michat.
2. Link ti nejde vlozit, protoze je to konkurencni web.
3. 'VPN' u O2 je treba za dobiti starych predplacenek. Vsichni sitovi operatori tlaci 'neomezenky'.


Offline - Pokročilý Profil 
4. 1. 2022 18:04 Odeslat příspěvek
kombinovat jednorázový a auto nelze, buď jedno nebo druhé, jednorázové lze aktivovat opakovaně i do zásoby (jednotky se sčítají) a míchat různé hodnoty..automatické se obnovují buď po 30dnech nebo po vyčerpání všech jednotek, podle toho co nastane dříve, při obnově po 30dnech se převádí všechny jednotky do "nekonečna". Sim s 6GB se dá sehnat na aukru či jinde za investici cca 100 navíc oproti původní prodejní ceně, podle mně to za to stojí. Jak říkám nejjednodušší varianta je 6GB+22 či 50 minut s automatickým balíčkem..jediná nevýhoda automatických balíčků je, že k jejich obnově dojde vždy až po ukončení aktuálního hovoru, když dojde k vyčerpání během hovoru, ale i základní cena s dobíječkou bez balíčku vyjde na 1,25Kč/min, takže to je skoro jedno. Při těhle objemech asi nemá smysl řešit každou korunu a jestli to vyjde na 130 či 150 za měsíc je v podstatě asi fuk


Offline - Junior Profil 
23. 3. 2022 07:05 Odeslat příspěvek
Ahoj, kdo máte O2 tak čtěte

V průběhu Dubna se bude zdražovat tištěné vyúčtování z 29 na 49, rušit sleva 210kč Sociální O2 příspěvek pro invalidní osoby a zdražovat Internet HD Bronzový o 50kč a přidá se k němu O2TV Modrá.


Offline - Junior Profil 
25. 3. 2022 19:30 Odeslat příspěvek
Čas zdrhnout od O2 pro všechny, kteří u nich ještě jsou.


Offline - Administrátor Profil 
15. 6. 2022 10:01 Odeslat příspěvek
Tak mamince kamaráda nabídnuta po vygenerování OKU kvůli Výhodnému tarifu T-M (neomezenka + 1GB za 285) neomezenka + 3GB dat za 299 korun. Předtím platila 549, ale netuším, za jaký tarif. Tak oprava - snacha maminky kamaráda byla zahrnuta do O2 Spolu, kdy maminka má to, co jsem psal v předchozích řádcích, a snacha neomezenku + 10GB dat za 450. V součtu tedy flat + 13GB dat za 749 korun. Předtím kamarádka měla neomezenku se 4 nebo 5GB a platila 540, nebo možná 620. Jestli je tohle retence, nevím, ale zkrátka:

neomezenka + 3GB za 299
neomezenka + 10GB za 450

Obě v O2 Spolu, dohromady 749 korun


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 7. 2022 21:52 Odeslat příspěvek
Dobrý den, jsem v retencích nováček a tak se chci na pár věcí zeptat. Jsem u O2 na IČO jako firma se třemi telefony, flat se 3gb dat, pevným internetem 50 Mb a O2 tv stříbrná, platím dohromady něco přes 2000Kč. Teď ve faktuře, se objevila info., že od 1.9. se sníží procentuelně O2 profi výhoda, tedy sleva, kterou mám u každé služby a tzn. že mohu do měsíce odejít bez sankcí, byl jsem u nich uvázaný skoro na 2 roky. A tak se chci zeptat, zadal jsem v moje o2 zobrazení OKU, ale ještě se nikdo neozval. A můj dotaz, když tedy přejdu k jinému operátorovi, že mu pošlu ty čísla OKU, tak co se děje pak? Když se ozvou z retenčního O2 mám ještě nějakou možnost tu smlouvu s novým operátorem zrušit? Nebo jak to probíhá, kdy se stává smlouva s novým operátorem platná?


Offline - Expert na retence Profil 
4. 7. 2022 23:14 Odeslat příspěvek
Hezký den,

zrušit přenos je možné nejpozději dva dny před portací (při portaci ve čtvrtek tedy v úterý), čili ano. Pokud ale mohu poradit, přejděte k T-Mobile nebo Vodafonu. O2 je dinosaurus, který si klienta nezaslouží.

Při sjednávání další smlouvy trvejte na smlouvě bez závazku. Pak na platnosti nezáleží.


Offline - Pokročilý Profil 
4. 7. 2022 23:47 Odeslat příspěvek
O2 bude od září zdražovat, rozsah zdražení se má pohybovat ve většině případů od 50Kč do 100Kč.
https://www.dotekomanie.cz/2022/07/o2-z ... ni-tarify/


Offline - Junior Profil 
5. 7. 2022 07:02 Odeslat příspěvek
Tak snad konkurence nebude mít stejný nápad a O2 budou odcházet zákazníci ve velkém.... Bohužel, konkurenční prostředí je u nás hodně slabé a.... kdoví �
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 161  Další stránka
Stránka 127 z 161 [ Příspěvků: 2412 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies