MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky O2

Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 17:08 Odeslat příspěvek
Nijak neobhajuju O2...dle mého jsou jejich ceny stále vysoké... Podle mě ale O2 stouply nakládky ve formě dražší elektřiny, ve formě dražších pohonných hmot apod(někdo musí doručit SIM kartu, Technik musí udělat výjezd, někdo musí být na té infolince která žere elektřinu).. A zlevňování nikdy nebylo? No já si pamatuju ceny když tady ještě nebyli neomezené data.. nebo stačí do googlu napsal "O2 zlevňuje" a ukážou se články z minulého roku kdy O2 zlevňovalo
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
27. 7. 2022 17:38 Odeslat příspěvek
Oproti zahraničí je to předražené, oglilopol, nekonkurenční prostředí. Zdražují, protože chtějí vydělávat víc a víc.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 17:51 Odeslat příspěvek
VelkyZnalec píše
Nijak neobhajuju O2...dle mého jsou jejich ceny stále vysoké... Podle mě ale O2 stouply nakládky ve formě dražší elektřiny, ve formě dražších pohonných hmot apod(někdo musí doručit SIM kartu, Technik musí udělat výjezd, někdo musí být na té infolince která žere elektřinu).. A zlevňování nikdy nebylo? No já si pamatuju ceny když tady ještě nebyli neomezené data.. nebo stačí do googlu napsal "O2 zlevňuje" a ukážou se články z minulého roku kdy O2 zlevňovalo

O2 určitě stouply náklady, ale stoupl i zisk (vím, že to je princip podnikání, ale proč jsou víc a víc nenažraní a proč by to měl odnést zákazník?). Co se týče zlevňování, tak se Vám stalo, že Vám operátor zavolal a nabídl Vám levnější tarif? Tak to asi ani náhodou. Dokud se neozvete sám a platíte stále stejně, tak jste pro ně nejlepší zákazník. Já jsem si ty slevy musel vybojovat.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 7. 2022 21:03 Odeslat příspěvek
3x jsem zobrazoval OKU během cca od neděle. Zatím se nikdo neozval. Myslíte, že bych jim měl napsat mail?


Offline - Pokročilý Profil 
27. 7. 2022 21:49 Odeslat příspěvek
Ne zadat přenos linky k T-mobile. Přinejhorším budeš mít na 1/2 roku 100mbit za 299...


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 21:53 Odeslat příspěvek
Nekdy nestaci zobrazovat OKU, ale je nutne rovnou prejit k prenosu cisla, pak se zpravidla ozvou. Na 100% jiste to neni, ale co dnes je, ze?


Offline - Administrátor Profil 
28. 7. 2022 09:18 Odeslat příspěvek
VelkyZnalec píše
Nijak neobhajuju O2...dle mého jsou jejich ceny stále vysoké... Podle mě ale O2 stouply nakládky ve formě dražší elektřiny, ve formě dražších pohonných hmot apod(někdo musí doručit SIM kartu, Technik musí udělat výjezd, někdo musí být na té infolince která žere elektřinu).. A zlevňování nikdy nebylo? No já si pamatuju ceny když tady ještě nebyli neomezené data.. nebo stačí do googlu napsal "O2 zlevňuje" a ukážou se články z minulého roku kdy O2 zlevňovalo

Mě posledních cca 8 měsíců O2 příjemně překvapuje, řekl bych, že už je plně retenčně srovnatelné s T-Mobilem. Ještě tak před rokem bylo O2 z Velké trojky retenčně nejslabší, ale moje osobní zkušenost s kamarádkou a tchyni, spojené do O2 Spolu, kamarádka flat + 10GB za 450, tchyně flat + 3GB za 299, já si nedávno vydupal další stovkovou slevu na Internet Platinum 250/25, což samozřejmě nezabrání zdražování, ale i po tom zářijovém navýšení o 50 budu pořád platit méně než před slevou.

Dohny69 taky příjemně překvapil, protože 3x flat + 3GB a O2 TV Stříbrná za 850 je super. Když to rozpočítám čistě průměrově, tak 850 : 4 = 212,50 korun na službu, což mi přijde bomba. Ono není důležité, jestli jste slevy dosáhli díky retenci, O2 Spolu nebo Magentě, podstatné je, aby člověk byl spokojený s tím, kolik za služby platí.


Offline - Pokročilý Profil 
28. 7. 2022 11:32 Odeslat příspěvek
No zřejmě retence dokáží ušetřit přeci jen více než trapný oficiální ceníkový "slevy" v podobě Spolu nebo Magenty. Smutné je že co si u nás vyhandlujeme na retencích mají jinde již jako ceníkové ceny nebo ještě méně. Navíc v kontextu mezd jsme opravdu, ale opravdu na jiné planetě...


Offline - Moderátor Profil 
28. 7. 2022 18:50 Odeslat příspěvek
Tak dnes další pozitivní zkušenost s retenčním u O2. Přítelkyni jsem sdělil mou zkušenost, plus tipy jak na ně a vyhledal jsem jí skutečně relevantní a výhodnější nabídky na podobné služby v její lokalitě a bez větších problémů taktéž dostala trvalou 200 Kč slevu. U O2 má Internet HD Stříbrný + O2 TV Modrá a nějaký paušál. Takže resumé, jde to snadno B)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2022 20:01 Odeslat příspěvek
Ahoj, O2 mi zdražila internet, mám HD Internet Stříbrný + O2 TV Modrá za 448, v tom už započtená 100 sleva. Koukal jsem že tu někdo psal že má to samé za 349, tak mám zkusit OKU a říct že mám nabídku za 350?


Online - Pokročilý Profil 
4. 10. 2022 20:02 Odeslat příspěvek
S televizí těžko


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 10. 2022 20:06 Odeslat příspěvek
Tak televizi si můžou strčit za klobouk, tu stejně nepoužívám, nevím proč to tak vnucují, ale bez TV mi internet vůbec nenabídli. Jinak stránku před píše Peta809 že to má za 349. Teda jestli internet HD Stříbrný je to samé co Stříbrný, nebo je v tom nějaký rozdíl?


Offline - Moderátor Profil 
4. 10. 2022 21:38 Odeslat příspěvek
Je to úplně stejné, ty internety. Jinak postupovat, jak jsem psal. Zvládla to i moje přítelkyně B)

Za důležité považuji vyhledat si relevantní nabídky ostatních operátorů nabízených ve vaší lokalitě. Lze na to použít třeba stránky Cetinu a pak srovnávat ;)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 10. 2022 10:46 Odeslat příspěvek
Peta809: Moc děkuji! Šlo to úplně hladce jak si říkal. Sami se ozvali z retenčního a dali mi rovnou HD zlatý internet za 349. Jen se jim fakt musím zasmát, kdyby mě nechtěli obrat a od září nezdrazili tak to vůbec nebudu řešit. Teď ještě oproti původnímu stavu 50 měsíčně prodelalaji a pritom za rychlejší připojení.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2022 11:00 Odeslat příspěvek
Potřeboval bych na 2 čísla neomezené volání + pár desítek SMS + 1-3 GB mobilního Internetu. K tomu 3-5 GB do LTE modemu kanceláři a případně pár desítek minut, pár desítek SMS a pár GB pro dítě. které je nyní u Tescomobile a kredit mu dobíjím přes Tesco Clubcard bonusy. Preferuji O2 a virtuály pod O2, ale uvítam i tipy pro výhodné tarify u ostatních operátorů.

Momentálně mám 2x Free Modrý (neomezenka s 3 GB dat) za 2x 549 Kč s Profi dohodou za 494 Kč a k tomu Internet Optimal Air 30 GB za 499 Kč, s Profi dohodou za 449, takže měsíčně platím 1.437 Kč s DPH. Lze pořídit podobnou konfiguraci za méně peněz, případně za stejné peníze v tom mít i tarif pro dítě? :hm
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 161  Další stránka
Stránka 131 z 161 [ Příspěvků: 2415 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies