MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky O2

Offline - Administrátor Profil 
25. 7. 2022 08:58 Odeslat příspěvek
Do dvou hodin cca.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
25. 7. 2022 21:25 Odeslat příspěvek
Dnešní zkušenost. V Moje O2 jsem zobrazil OKU kód pro přenesení služby a do hodinky se ozvali sami. Prvně mi velmi ochotná paní zkoušela nabínout vyšší rychlost za stejnou cenu a když jsem řekl, že třeba někdy v budoucnu, tak nabídla k předešlé 100 Kč slevě další 100 Kč slevu na stávající služby (Internet Stříbrný + O2 TV Modrá). Nakonec se ještě zeptala kam jsem měl v úmyslu "odejít" a kolik bych platil. Tak jsem uvedl dominantního lokálního poskytovatele s tím, že bych po zdražení u O2 platil u toho nového méně. To nějak přešla, potvrdil jsem jí zájem o aplikaci slevy a bylo hotovo. Aktuálně tak čerpám 200 Kč slevu měsíčně. Do září tedy cena internetu a TV 299 Kč měsíčně, od září 349 Kč. Já jsem spokojenej. Jako takhle, za rok to dá 2400 Kč, za 10 let 24000 Kč, když půjdu do extrému. A to už jsou slušný peníze. Musí se člověk ozvat. Nicméně mě ta lehkost získání slevy na služby mile překvapila, posledně to bylo těžší a na dvakrát po 50 Kč. Ale vzhledem k tomu, že se drtivá většina zákazníků neozve, tak jim to nijak neublíží a O2 to na zisku vůbec nepozná.

Tak směle do toho, dívky a chlapci! B)


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2022 21:38 Odeslat příspěvek
Já od nich asi stejně odejdu. Sice stabilnější internet jak zdejší wifi, ale bez veřejné ip adresy postrádám dost služeb, které mám na wifi.


Offline - Junior Profil 
26. 7. 2022 08:21 Odeslat příspěvek
Tu cenu mám přesně nastavenou jak "peta809". Do září tedy cena internetu a TV 299 Kč měsíčně, od září 349 Kč.
Akorát škoda, že ji nenechali trvale na těch 299 Kč.


Offline - Pokročilý Profil 
26. 7. 2022 11:01 Odeslat příspěvek
Co se týče VDSL tak se dá argumentovat i nabídkou T-mobile - za 300 na půl roku i 100mbit.


Offline - Junior Profil 
26. 7. 2022 16:51 Odeslat příspěvek
Koukám Internet HD Stříbrný s O2 TV se prodává za 399Kč. Když kouknu do vyúčtování vidím 499Kč a sleva 100Kč :hm


Offline - Pokročilý Profil 
26. 7. 2022 17:55 Odeslat příspěvek
To tak první 2 měsíce.....!


Offline - Junior Profil 
26. 7. 2022 18:15 Odeslat příspěvek
Tak to by mělo O2 u tarifů psát. T-Mobile to u tarifů má Po dobu prvních 6 nebo 12 měsíců.


Offline - Pokročilý Profil 
26. 7. 2022 18:35 Odeslat příspěvek
Pokud nabídku rozklikneš dál tak se informace objeví


Offline - Junior Profil 
26. 7. 2022 18:41 Odeslat příspěvek
Asi jsem slepý. Jediné co vidím je, že na 2 měsíce je za stejnou cenu vyšší balíček TV. To jsem měl při zřizování tarifu také, ale po 2 měsících jsem to zapomněl deaktivovat a naúčtovali mi plnou cenu.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 09:12 Odeslat příspěvek
Tak ma dnesni zkusenost s O2 retencnim.

Zobrazen OKU kod u internetu (Internet HD Zlaty - 5G Box), jiz pri zrizovani sluzby byla nastavena trvala sleva 100Kc. Volala prijemna pani, rekla z jakeho duvodu vola a jaky je problem, respektive duvod zobrazeni OKU, jestli cena nebo technicky problem. REkl jsem, ze cena a ze mi bylo nabidnuto preneseni sluzby pod T-Mobile, kde mame 5 cisel. Ochotne nabidla trvalou slevu 200 Kc, zkontrolovala, co muze nabidnout pod pausaly u O2, pokud bychom vse prenesli po ne, ale to nebylo cenove vyhodne.

Za me tedy sleva 200 Kc a asi spokojenost.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 10:15 Odeslat příspěvek
Tak slevu 200 Kč mám již poměrně dlouho (3 čísla, sleva 600 Kč). Po oznámení o navýšení ceny jsem se snažil telefonátem na retenční i o navýšení slevy. Paní byla komunikativní a příjemná, ale sdělila mi, že prý mám již maximální slevu a že vyšší již dát nelze. Vím ale, že někdo má i slevu 250 Kč na číslo. Zkusím ještě zobrazit OKU a uvidíme, jestli se ozvou sami a zkusí se nějak domluvit. Kdybych na ty 3 čísla neměl vázanou O2 TV se slevou, asi bych uvažoval i o přechodu jinam, i když nevím, jestli bych sehnal na 3 čísla flat a 3 Giga netu na každé za 600 Kč celkem.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 12:57 Odeslat příspěvek
Citace
i když nevím, jestli bych sehnal na 3 čísla flat a 3 Giga netu na každé za 600 Kč celkem.


Flat plus 3 gb dat za 200 Kč je velice dobrá nabídka a pochybuji, že někdo nabídne něco lepšího na pouhé 3 čísla.


Offline - Administrátor Profil 
27. 7. 2022 14:59 Odeslat příspěvek
Dohny69 píše
Tak slevu 200 Kč mám již poměrně dlouho (3 čísla, sleva 600 Kč). Po oznámení o navýšení ceny jsem se snažil telefonátem na retenční i o navýšení slevy. Paní byla komunikativní a příjemná, ale sdělila mi, že prý mám již maximální slevu a že vyšší již dát nelze. Vím ale, že někdo má i slevu 250 Kč na číslo. Zkusím ještě zobrazit OKU a uvidíme, jestli se ozvou sami a zkusí se nějak domluvit. Kdybych na ty 3 čísla neměl vázanou O2 TV se slevou, asi bych uvažoval i o přechodu jinam, i když nevím, jestli bych sehnal na 3 čísla flat a 3 Giga netu na každé za 600 Kč celkem.


Fakt? Tak to je super nabídka, co byste nechtěl. Předpokládám, že jsou spojeni v O2 Spolu, je to tak?


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2022 16:37 Odeslat příspěvek
Jo, je to v O2 spolu. Já jsem opravdu spokojenej. Za 850 Kč ty 3 čísla a O2 stříbrnou určitě nikde neseženu. Ale nevím, proč by mělo O2 zdražovat a argumentovat aktuálním vývojem ekonomiky. Když byla ekonomika dobrá, žádné zlevňování nikdy neproběhlo. Je to takovej můj vnitřní boj.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 163  Další stránka
Stránka 130 z 163 [ Příspěvků: 2438 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies