MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Retenční nabídky O2

Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 11. 2022 14:25 Odeslat příspěvek
Když jsme byl u O2family tak po zobrazení OKU volali a nabízeli lepší cenu a je to cca 6měsíců.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 11. 2022 14:31 Odeslat příspěvek
Podle informací které jsem slyšel tak od nového roku půjdu O2family přímo pod O2. Kolega s nimi jednal chtěl vylepšit nabídku zaměstnaneckého programu protože ve firmě máme asi 4000 sim karet od o2 a jejich "super" program využívá asi 20 rodinných pslušníků.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 11. 2022 15:33 Odeslat příspěvek
Já si vygeneroval OKU, ale hovor žádný a už je to pár dní. Nebýt 2letého závazku kvůli zlevněnému mobilu, tak uteču dřív.


Offline - Junior Profil 
4. 11. 2022 22:43 Odeslat příspěvek
Mě se po zobrazení OKU taky neozvali. Až bude čas požádám o zrušení internetu a uvidím co nabídnou.


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2022 20:33 Odeslat příspěvek
Ahoj, mohl by se mi ozvat SZ někdo, kdo u O2 má firemní SIM? Děkuji za případnou ochotu..

L.


Offline - Junior Profil 
11. 11. 2022 23:48 Odeslat příspěvek
Internet HD Bronzový (20/2 Mbit/s), jehož plná cena dle ceníku O2 po zdražení od 1.9.2022 je 449 Kč, mi byl dnes v rámci retence nabídnut za 299 Kč, smlouva na neurčito.

Pozn.: reálná rychlost 24/5 Mbit/s.


Offline - Administrátor Profil 
26. 11. 2022 10:49 Odeslat příspěvek
Nemám žádnou retenční nabídku, jen mi přišla nabídka SMS na tarif neomezené volání, SMS a 1,5GB dat za 249 korun. Bylo to od O2, já jsem u O2 Family, tak jsem si volal do O2, proč mi chodí SMSkový nabídky. Operátorka mě přepojila do O2 Family a můj první dotaz směřoval na to, že jsem zaslechl spekulaci, že se bude O2 a O2 Family spojovat. Operátorka to rezolutně popřela (21. listopadu), včera mi přišlo vyúčtování, kde od 1. ledna 2023 oznamují sloučení obou společností.

Já tam však volal kvůli tomu tarifu, aktuálně mám do 2. června 2023 flat + 1,5GB dat za 249 korun. Proč mi ho tedy nabízí znova? Jenže když jsem operátorce předčítal text té SMSky, všimnul jsem si, že v tom je neomezené volání a SMS POUZE DO O2. Kdežto můj stávající tarif je neomezenka kompletní.

Vy víte, že mi ho loni v prosinci garantovali napořád, to operátorka rozporovala, ale zároveň mi řekla, že pokud nezdraží, nebo pokud já nebudu tarif chtít změnit, mám ho nafurt.

Původně flat + 1GB za 349, pak odchod k T-Mobilu flat + 1GB za 285, nabídka O2 Family za 249 s garancí napořád, přijato. V lednu oznámeno, že mi od března změní tarif na flat + 1,5GB dat za 299, podána reklamace, uznána, cena 249 korun za flat + 1,5GB do konce smlouvy (stalo se v únoru 2022, smlouva končí 2. června 2023). Před pěti dny operátorka na lince O2 Family řekla, že už žádné smlouvy nejsou, že O2 zdražuje jednou za 2 až 3 roky, letos, že už zdražovali, takže pokud nezmění ceník (to v podstatě vyloučila), nebo já tarif (zcela vyloučeno), měl bych ho mít napořád.


Offline - Expert na retence Profil 
26. 11. 2022 16:03 Odeslat příspěvek
Věřit se nedá nikomu a ničemu. Udělají změnu a pak řeknou, že to nemohli tušit, svedou věc na vedení, v čemž budou mít de-facto pravdu, ale za šmejdy budou jednotliví operátoři, neboť informace jdou z jejich úst.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 12. 2022 15:56 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

nepatří to úplně do tohohle vlákna, ale nenašel jsem lepší místo, kam to napsat.
Rád bych se zeptal na jednu věc ohledně telefonu pro babičku. Má ještě pevnou linku, kterou za žádnou cenu nechce rušit, že prý jí vyhovuje víc než mobil. Platí za ní 350 korun měsíčně, což není tak úplně málo. Rád bych se tedy zeptal, bylo by možné na ní případně dostat taky nějakou "retenční" slevu, jako to jde na mobilu, nebo to u pevné linky je mimo? Nebo případně napadá Vás, jak jinak levněji by šla pro babičku pevná linka vyřešit? Jde na ní jen o volání, ale bohužel asi do všech sítí v rámci ČR.
Předem moc díky za nějakou radu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 12. 2022 16:16 Odeslat příspěvek
A používá nebo používala by babička internet? Pokud ne, tak neporadím. Pokud ano, tak mi napadá řešení ve formě pořízení internetu (něco kolem 3 stovek) a výměna současného telefonu za VoIP řešení. Pravděpodobně by mělo jít i přenést telefonní číslo, aby o něj nepřišla. Nejen, že tedy bude mít internet (spojení se světem i jinak), ale i VoIP, kde bude jisto jistě daleko levnější volání.


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2022 17:58 Odeslat příspěvek
Asi je duležité uvést kolik min babička provolá.Pokud málo a bylo by to voláni přes sim kartu levnější existuji mobilní telefony co vypadaji jak pevna linka klasický tlačítka a sluchatko jak u pevné.


Offline - Pokročilý Profil 
16. 12. 2022 19:17 Odeslat příspěvek
Retenční slevu lze získat i na pevnou linku.
V rámci té ceny 350Kč má neomezené volání na pevné a mobilní linky v ČR, telefonuje hodně, využívá to neomezené volání?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 12. 2022 12:35 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

díky za reakce. Telefonuje docela hodně. Rozpis hovorů od toho bohužel nemám, ale odhaduju, že nějakých 10 hodin měsíčně to asi bude. Jen nedokážu říct, kolik z toho jsou odchozí a kolik příchozí hovory. Odhadoval bych to tak 50:50 nebo možná mírná převaha příchozích hovorů. Ale prostě telefonuje z toho docela dost, a to jak na další pevné linky, tak na mobilní čísla....odhaduju do všech sítí.

Internet na pevné babička nevyužije. Nicméně kdyby to bylo levnější, než teď, tak není problém ani s internetem. Třeba by se pro něj nakonec nějaké využití našlo. Teď jsem ještě našel na stránkách Vodafonu v ceníku, že nabízí pevnou s neomezeným voláním za 199 Kč, což by byla nádhera. Nicméně na infolince mi tvrdili, že to je tarif jen pro zákazníky exUPC, i když v ceníku o tom není ani slovo. Neumím sem bohužel vložit náhled stránky, ale je to v aktuálním ceníku Vodafonu od 5.12.2022 na straně 32. 3 tarify za 25, 70 a 199.

Milos píše
Retenční slevu lze získat i na pevnou linku.
V rámci té ceny 350Kč má neomezené volání na pevné a mobilní linky v ČR, telefonuje hodně, využívá to neomezené volání?
A jak se dá u O2 řešit retenční nabídka na pevnou linku? Normálně přes infolinku nebo jak? A jakou slevu je možné docílit? Ta pevná je u nich už asi 30 let, prostě od samého začátku, s výjimkou možná 2 let, kdy to bylo u konkurence.

Předem díky za radu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 12. 2022 17:41 Odeslat příspěvek
Citace
Vodafonu v ceníku, že nabízí pevnou s neomezeným voláním za 199 Kč, což by byla nádhera. Nicméně na infolince mi tvrdili, že to je tarif jen pro zákazníky exUPC

Ano, je to VoIP na jejich internetu, takze linka mela pravdu.


Offline - Poslední varování Profil 
19. 12. 2022 18:46 Odeslat příspěvek
Není to ale jenom pro zákazníky exUPC na kabelovce, lze i na xDSL.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 163  Další stránka
Stránka 135 z 163 [ Příspěvků: 2438 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies