MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Předplacené karty

Offline - Pokročilý Profil 
18. 1. 2022 09:45 Odeslat příspěvek
Určitě Kaktus je z předplacenek na tento roční provoz nejlepší, koupit SIM a první rok se dá jet z bonusu 100 Kč. Pokud se dobije v dobíječce když bude na kartě úvodní bonus tak nový bonus 200 (víc bych nenabíjel) se bude moct spotřebovat do roka od aktivace SIM. Ještě se zbytek bonusu před propadnutím dá prodloužit nákupem např 22 minut jednorázovýho balíčku na dalších 30 dní. A následně pokud by měl rok od dobití propadnout kredit stačí dobít 50Kč pro prodloužení základního kreditu o další rok. Podobnou platnost má i mateřský T-Mobile, min.200Kč na 12 měsíců. Tam bych si aktivoval na infolince tarif Twist plus (2,5/min, tarifikace 60+60). Sice Katus to nedožene pro někoho lepší podpora (infolinka vs.fb) já osobně bych šel do toho Kaktusu.

-- 18. 1. 2022 09:53 --

Jiný předplacenky jsou do délky platnosti SIM/kreditu na hony vzdálený. Ještě by mohl být zajímavý Emtéčko a tarif mini (postpaid v síti O2 vč.VoLTE). Ale zaplatí se o dost víc než v případě Kaktusu.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2022 09:58 Odeslat příspěvek
Jo jak píšu - Kaktus je nejrozumnější volba - nic bych na úvod nedobíjel (není proč) a udržoval za 50Kč ročnně. Ale jak píšu opravdu neexistuje předplacenka (O2, vodafone), která by totéž zvládla (ať nežeru) za 200 ročně?


Offline - Pokročilý Profil 
18. 1. 2022 10:28 Odeslat příspěvek
No za 50 ročně z toho hodinu hovorů nedostaneš - to je za 150 kreditu (2,50/min.). A proč je požadavek zrovna na jinou síť? Signál?


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2022 10:51 Odeslat příspěvek
Tak, psal jsem cca hodinu* a jo, když už to budu platit, tak jsem si říkal, že záloha na místa se špatným T-mobile signálem (v čr by se to zúžilo jen na vodafon, ale primárně mi jde o cizinu (čistě záloha))
*(přesně teď za 4 měsíce útrata 14Kč, při účtování minuta za 2,5Kč, první minuta celá - takže u katusu by to bylo 30Kč/rok)


Offline - Administrátor Profil 
24. 1. 2022 16:55 Odeslat příspěvek
Pánové, o Vodafone datovce diskutujte tady (PŘESUNUTO):

viewtopic.php?style=2&f=1&t=1321557


Offline - Junior Profil 
25. 1. 2022 11:29 Odeslat příspěvek
dockalacek: nechápu - o vodafone datovce tady nikdo nemluvil (aby jo, když je úplně mimo požadavky) - tak proč by se měla diskuse přesunout tam?


Offline - Moderátor Profil 
25. 1. 2022 12:48 Odeslat příspěvek
a ten příspěvek od rssreader a následná dlouhá diskuze je co kromě pár příspěvků nového vlákna které bylo založeno později? moderátor to vyhodnotil správně


Offline - Junior Profil 
25. 1. 2022 16:25 Odeslat příspěvek
Teda prošel jsem 3 stránky zpět a ani jediný příspěvel od rssreader. Tak pořád nechápu :-(

Ještě mne napadá, že Moderátor něco vystřihl?!? Pokud jo, tak chápu, ale možná stálo za to to zmínit.


Offline - Junior Profil 
25. 1. 2022 17:35 Odeslat příspěvek
Šmarja moderátor prostě odsud vyjmul mnou započatou diskuzi k Vdf kartě a založil ji jako nové téma a sem vložil místo ní jen odkaz na ni. Co na tom nechápeš?


Offline - Pokročilý Profil 
25. 1. 2022 21:52 Odeslat příspěvek
Jo kdyby to takhle popsal (část diskuze o VDF 30GB SIM jsem přesunul sem:) pak by to asi každý pochopil. Takhle to fakt vypadá dost divně.


Offline - Administrátor Profil 
27. 1. 2022 16:55 Odeslat příspěvek
rssreader píše
Šmarja moderátor prostě odsud vyjmul mnou započatou diskuzi k Vdf kartě a založil ji jako nové téma a sem vložil místo ní jen odkaz na ni. Co na tom nechápeš?


Přesně tak, vaším příspěvkem začalo téma Vodafone datovky.


Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
27. 1. 2022 21:00 Odeslat příspěvek
https://www.alza.cz/levne-sim-karty/18881200.htm

ty 3 GB za 99 Kč není úplně špatné, když tam je 100 Kč bonus kreditu. :D

Využít 3 GB, hodit do Kouzelného šuplíku a až přijde SMS 200 + 200 tak je vymalováno. 8-)


Offline - Moderátor Profil 
27. 1. 2022 22:01 Odeslat příspěvek
Žádná taková už v nabídce není.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 2. 2022 11:27 Odeslat příspěvek
Ještě bych dodal,co jsem se dočetl,při převodu z karty se vším všudy na jinou předplacenku operátor převede kredit jen do 300 korun,takže pokud tam máte víc


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 2. 2022 08:45 Odeslat příspěvek
Jo jak píšu - Kaktus je nejrozumnější volba - nic bych na úvod nedobíjel (není proč) a udržoval za 50Kč ročnně.

hellodear.in

tea tv
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 47  Další stránka
Stránka 33 z 47 [ Příspěvků: 691 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies