MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Vodafone - nové tarify

Offline - Junior Profil 
22. 8. 2012 16:57 Odeslat příspěvek
Vyj*bávají s náma jak s malýma harantama, je jen na nás, jestli se necháme.

Já se musím popasovat s VDFN, protože doma nemám signál T,O ani UFO.
Takže mám tři simky:
Na jednom účtu IN KARTU 88 Kč.
Na druhém ODEPIŠ 12 Kč, nyní nově, společně s tarifem na míru za 0 (pro GSM modul).
Tím mám pokryto to základní co potřebuju, navíc to má výhodu, že můžu otravovat na infolince zdarma.
Doma wifi (mohu si poskládat libovolně hodnoty Uploadu/Downloadu a agregace).
V případě nutnosti na doma IPVOX (Voip) na mobil počítám tak za 1,128 (S DPH) s tarifikací 1+1 (cena bude snad platit od poloviny září, zatím je tuším 1,56).
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
22. 8. 2012 19:03 Odeslat příspěvek
Je na case aby se co nejdriv alespon vpustili virtualni op a tahle luza tahla pryc.Podle me chtej vyzdimat posledni kapku co jen muzou protoze kdyz prijdou virtualove tak sem zvedavej kolik mameluku u nich zbyde az zjisti ze to jde za desetinu toho soucasnyho.

Offline - Pokročilý Profil 
22. 8. 2012 20:12 Odeslat příspěvek
Jsem pesimista. 4. operátor bude hodně vysoké náklady a již rozebraný trh. Musel by to být hodně silný protivník. Spíš bysme potřebovali ČTÚčkem nařízení vpuštění virtuálů

Offline - Zástupce operátora Profil 
23. 8. 2012 09:26 Odeslat příspěvek
mobilman píše
Těmi sms do všech sítí se rozumí i do těch zahraničních ?
Mluvím o těch nových tarifech které mají to volání do zahraničí a smsky do všech sítí.
Uvítal bych kvalifikovanou odpověď, ne předpoklady. Dík.

Dobrý den, neomezené SMS jsou do všech mobilních sítí v ČR (vyjma nejnižšího balíčku za 399 Kč, kde jsou neomezeně do Vodafonu). Cena SMS na zahraniční číslo je 2,50 Kč pro jakýkoliv tarif.
Ondra

-- 23. 8. 2012 09:52 --

xondrax píše
Zdravim,chtel jsem se zeptat jak je to teda s porizovanim tel. od VDF.Informace k tomu jsou zatim neuplne-od zari uz to bude mozny jen s uvazkem na 2 roky nebo ke stavajicimu modelu dotace pribude jeste tahle varianta?Chtel jsem si kolem vanoc brat novej foun,ale jestli to bude jen s tim 2letym uvazkem asi bych si mel pohnout...

Dobrý den, od 25. srpna nabízíme zvýhodněné telefony se závazkem na 24 měsíců. Díky tomu budeme moci u nejoblíbenějších telefonů nabídnout lepší zvýhodněné ceny, než doposud.
Ondra

-- 23. 8. 2012 09:54 --

Tomáš Marný píše
Tak mně právě přišla SMSka:
Dobry den, prave jsme vam zrusili Po svem pro starsi tarify. Hezky den, Vodafone.

Hezký den, službu Po svém bychom vám nerušili bezdůvodně, abychom ale zjistili proč k tomu došlo a zda to opravdu je v pořádku, pošlete nám prosím zprávu přes http://tam.je/forum.
Děkujeme.
Ondra

-- 23. 8. 2012 09:57 --

zivan píše
Nic, stejne jako Nabito 350 s 50% slevou, na kterem doted nebyl problem s Po svem a minuly mesic mi ho taky zrusili.

Dobrý den, nabídka pro držitele In-karty opravdu není se službou Po svém kombinovatelná. Pokud jsme vám ji nechali aktivní, šlo o chybu, kterou jsme tedy později uvedli do správného stavu.
Ondra

23. 8. 2012 16:45 Odeslat příspěvek
Na inkartu je sleva 75%, tohle je firemni tarif s 50% slevou na nabite tarify.

Offline - Junior Profil 
23. 8. 2012 17:12 Odeslat příspěvek
Účtování po vteřinách je sice super, ale nastavení cen jasně značí, že je to pěkně propočítané, aby se změnou tarifikace na 1+1 neprodělalo - respektive spíš ještě něco vydělalo. Inu nezbývá než počkat, jestli nebude na Vánoce nějaká pěkná sleva - třeba 50%, pak si myslím, že spoustu nových zákazníků Vodafone natáhne...

23. 8. 2012 23:28 Odeslat příspěvek
Tak Vodafone je dle mého už větší parchant jak zbývající oba kolosy. Nechá milostivě tarify Na míru, ale aby nevypadaly tak výhodně, tak je zdraží. Co na to říci. Chce se mi zvracet, ale to bych měl pak hlad a takovou radost těm parchantům neudělám. Milý Vodafone, kdysi jsi razil nejvstřícnější politiku, která mi byla sympatická, i když jsem u konkurence. Tohle je k pláči (nebo k zlosti.

zdroj: http://mobil.idnes.cz/ferove-tarify-vodafonu-kdo-je-nevyuzije-zaplati-vice-p03-/mobilni-operatori.aspx?c=A120821_152554_mobilni-operatori_apo

Offline - Junior Profil 
23. 8. 2012 23:39 Odeslat příspěvek
Koukám, že někdo si nedokáže přebrat informace z tiskovky, ale musej mu to novináři polopaticky přeložit... K rozluštění reklamštiny je hold zapotřebí tlumočníka... :roll:

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2012 07:41 Odeslat příspěvek
A já se Vodafonu zase vůbec nedivím, on to dělá kvůli zisku a ne kvůli ztrátě. Jak by se asi jeho akcionářům líbilo, kdyby si kvůli vám snížil zisk? Jediné, co by pomohlo ke snížení cen, je větší a dravější konkurence, takže musí přijít další operátor, který se bude muset chovat hodně dravě, aby přebral zákazníky, tedy bude muset přijít s nižšími základními cenami.

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2012 10:08 Odeslat příspěvek
Je rok 2012 a jako novinka se prezentují ceny, za který sem volal před 15-ti lety s Twistem... :)

24. 8. 2012 11:54 Odeslat příspěvek
Vzhledem k tomu, že VF jako jediný investuje do své sítě nejméně, jeho 3G je dle uživatelů nejvíce tragické a i v roce 2012 si mnozí stěžují na problém se signálem a mnozí z mých známých od VF odešlo kvůli zákaznické péči, když se z jejich soukromého telefonního čísla stalo číslo firemní. Toliko k Vodafonu.

A ztráta? Mít i u odchozích hovorů s tarifem za 15 stovek zisk přes 3 Kč na odchozím hovoru do cizí sítě je myslím snová záležitost....

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2012 12:54 Odeslat příspěvek
Myslím,že až to příští týden spustí, tak pár jedinců, kteří se nechají nachytat nebo nemají dostatek informací, tak na nové tarify možná přestoupí, zbytek informovanějších a šikovnějších na retenčním vyhádá 50% slevu, většina lidí ale přestup na nové tarify řešit nebude, to spíš počká na vánoční nabídku, kdy tam hodí nějakou slevu nebo dvojnásobný počet minut jako loni. Proto,myslím, ty vysoké paušály, aby za 2 měsíce před Vánoci bylo z čeho slevit.
Důvod prodloužení úvaznků u dotovaných telefonů z 6 na 24 měsíců je evidentní- Vodafone se bojí nástupu virtuálních operátorů, kteří by snad již na začátku přístího roku konečně mohli legálně zahájit provoz.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 8. 2012 13:26 Odeslat příspěvek
goob píše
Vzhledem k tomu, že VF jako jediný investuje do své sítě nejméně, jeho 3G je dle uživatelů nejvíce tragické a i v roce 2012 si mnozí stěžují na problém se signálem a mnozí z mých známých od VF odešlo kvůli zákaznické péči, když se z jejich soukromého telefonního čísla stalo číslo firemní. Toliko k Vodafonu.

A ztráta? Mít i u odchozích hovorů s tarifem za 15 stovek zisk přes 3 Kč na odchozím hovoru do cizí sítě je myslím snová záležitost....

Sice ma nejmensi pokryti signalem 3.5G, ale zase tam kde je, tak je vetsinou nejrychlejsi. Ted jsem v Praze nameril lehce pres 16Mbit, v Plzni bezne kolem 12ti. Brno 8-12.

Offline - Junior Profil 
24. 8. 2012 16:21 Odeslat příspěvek
Tak a je konec.
Od této chvíle jsou na eShopu už jen nové Férové tarify.

Příloha
20120824-Vodafone1.jpg

24. 8. 2012 16:46 Odeslat příspěvek
A kde jsou ostatní tarify na míru. Například za 0,-

A co tam dělají ty přemrštěný přeškrtnutý ceny?!? To jako aby zákazník si myslel, jak to má za levno :-\

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Další stránka
Stránka 13 z 21 [ Příspěvků: 309 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies