MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Jaký tarif do GSM brány bezpečnostního systému?

Offline - Junior Profil 
4. 1. 2015 13:41 Odeslat příspěvek
jj, je to ten jejich nejvyšší tarif s neomezenou výjezdovkou.
Přivezou na zavolání i klíče když je ztratím, připojištění až do 5 miliónů při překonání toho zabezpečení a další kraviny.
Nevim proč to nemaj na svých stránkách, asi se tim nechtějí chlubit, tak kdyby se chtěl nekdo mrknout na ceník Jablotronu:

http://uloz.to/xktFG9Ub/prehled-ochrany-pdf
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 1. 2015 15:35 Odeslat příspěvek
Přesně tak, za 841Kč je nejvyšší služba hlídání, kterou osobně také využívám. Jak již bylo zmíněno výše, v ceně je neomezený počet výjezdů, dovoz klíčů od domu, apod. Primárně také nabízím některou z placených služeb (viz. již uvedený ceník), kde v případě rodinných domů zpravidla vyhovuje střední varianta. Skutečně jen tak je plně využit potenciál bezpečnostního systému. Málokdo má možnost okamžitě reagovat na případný poplach, navíc toto nemohu ani doporučit, nikdy nevíte kdo bude stát proti vám. Byť mám několik klientů, kteří se vyloženě "těší" na nezvanou návštěvu, kterou následně plánují se zbraní v ruce pacifikovat. To je samozřejmě každého volba.
Pro případy, kdy si uživatel skutečně nepřeje napojení na PCO a situaci si bude řešit sám, tak je možnost osadit jakoukoliv SIM kartu, případně využít bezpečnostní SIM Jablotron s již popisovanými výhodami.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Tento příspěvek byl označen jako off-topic. Klepněte pro zobrazení příspěvku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 1. 2015 15:16 Odeslat příspěvek
Mohl by mi někdo poradit tarif do M2M zařízení? - pošle řádově 10 - 30 SMS měsíčně a je schopné odesílat polohu přes GPRS - pár kB.



Naposledy upravil Fíla dne 6. 1. 2015 05:53, celkově upraveno 1

přesunuto do vhodnějšího tématu



Offline - Junior Profil 
5. 1. 2015 16:18 Odeslat příspěvek
Přečti si diskuzi výše...tam jsme vyjmenovali většinu možností.
Teoreticky by ti vyhovoval Mobil.cz - 10-30sms dělá 15-45kč a net je 32kb/s v ceně, je to předplacenka v síti T-Mobile


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 1. 2015 17:12 Odeslat příspěvek
můj příspěvek byl přesunut, zatím jsem pro kaktus kvůli nižším udržovacím nákladům


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 7. 2015 13:18 Odeslat příspěvek
Netuší někdo jak vyřešit u JABLOTRONU, který komunikuje přes LAN ( jde o nájemný sklad uvnitř budovy, kde není signál a budova má samostatnou ostrahu), ovládání přes mobil ( možnost odkodovani a zakodovani)?
Aktualně to řeším pouze přes PC ( J-LINK),ale potřeboval bych to i z telefonu..
Platit 90,-Kč měsíčně se mi nechce , navíc když v daném místě téměř není signál a přístup přes MYJablotron by tak asi nefungoval..
Nechápu, že nemají aplikaci J-Link pro Android , kde to komunikuje po LAN a nemusí se řešit žádné měsíční poplatky, jen abych dokázal odkodovat a zakodovat..
Holt Jablotron už asi také zavedl vlastní "nasírací oddělení zákazníků" , kdy už spokojenost zákazníka není priorita.. Např . i změna klávesnic na ty titěrné neergonomické butony je děsná..


-
15. 7. 2015 15:21 Odeslat příspěvek
To spis bude resenim vytahnout externi antenu az ven. Pak by mohl mit aspon jeden operator signal


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 11. 2017 22:39 Odeslat příspěvek
Dovolím si opět obnovit tuto diskuzi - jakou SIM od jakého operátora s jakým programem / tarifem / předplacenkou byste doporučovali do alarmu Jablotron 100, pokud chci dostávat pouze SMS o případném narušení nebo sabotáži nebo poruše systému?

Takové sms se budou generovat v řádu jednotek za rok, žádnou jinou komunikaci s ústřednou alarmu nepožaduji a proto chci udržet náklady na absolutním minimu.

Díky za návrhy a rady :)


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2017 23:21 Odeslat příspěvek
https://emtecko.cz/trz/objednavka-zame.html#obj tarif mini?


-
23. 11. 2017 15:15 Odeslat příspěvek
Já momentálně používám Vodafone s tarifem na míru 0SMS 0 Minut = 0,- Kč měsíčně
Na prodejně je na požádání.


Offline - Junior Profil 
3. 12. 2017 15:37 Odeslat příspěvek
Já ve všech GSM alarmech používám pouze emtecko/trz. Nic lepšího na cz trhu není.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, #
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 60 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies