MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Nulové tarify

Offline - Junior Profil 
17. 3. 2020 12:16 Odeslat příspěvek
Operátoři musí zákazníka při změně podmínek informovat nejméně 1 měsíc dopředu. Kdysi dávno jsem měl tarif O2 ZERO a z O2 mi přišel měsíc předem dopis, že tarif ukončují a převedou mě na lepší za 39 Kč/měsíc (žádné volné jednotky, jenom o pár halířů levnější cena hovorů). Možná to Vodafone psal na předchozím vyúčtování.

Ani bych se nedivil, kdyby v druhé vlně převáděli i nefiremní zákazníky. Podobně jako to v minulosti udělali i při převádění vteřinového účtování hovorů na minutové.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 3. 2020 15:13 Odeslat příspěvek
U Vodafonu je možné si zřídit stále tzv. Nulová tarif. Myslel jsem, že to nejde, ale byl jsem velmi překvapen.
V Alarmu jsme měl Emtéčko, kde se teď bude platit 25 Kč.

Ještě dobrý je snad nulový tarif je od ČEZ. Tam pokud se odebírá od nich elektřina, tak jsou SMS v jejich síti zcela zdarma.


Offline - Junior Profil 
24. 3. 2020 01:36 Odeslat příspěvek
Tak dnes mi bylo řečeno, že Vodafone už nulový tarif nenabízí. Existuje nějaká alternativa? Našel jsem akorát tarif od ČEZu, ale tam je potřeba každé tři měsíce provést volání nebo poslat sms a ještě předplacenku od kaktusu za 50 Kč na rok, zatím asi nejlepší volba


Offline - Junior Profil 
24. 3. 2020 13:05 Odeslat příspěvek
Zkusil bych se u Vodafonu ještě jednou zeptat. Já dnes bez problému přenesl dvě čísla od emtecka na nulový tarif.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 3. 2020 13:55 Odeslat příspěvek
Z předplacenky je ta šance vyšší.


Online - Junior Profil 
24. 3. 2020 15:39 Odeslat příspěvek
Psal jsem jim na FCB...

Pokud chcete přenést telefonní číslo k Vodafonu a přejete si ho využívat s Nulovým tarifem, zavolejte nám prosím na 800 77 77 77, kde se s kolegy domluvíte na konkrétním termínu přenosu.


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2020 17:06 Odeslat příspěvek
Můžu se zeptat, jak ten tarif na míru od Vodafone funguje? Předpokládal jsem, že za měsíc účtují 0 korun a platím to co provolám, ale mám ho aktivovaný, ale stále se ukazuje, že je to v podstatě předplacená karta a musím si dobít kredit, když chci volat. Řekl bych, že jsou nějak smíchané dvě služby a nebo je to tak správně?

Jinak se dá pořád aktivovat a když to neaktivuje jeden člověk na lince, tak zavolat znovu a další už to aktivuje a když ne, tak znovu volat.


Offline - Junior Profil 
12. 4. 2020 20:29 Odeslat příspěvek
Je to paušál. Jednou měsíčně ti přijde vyúčtování.


Offline - Pokročilý Profil 
13. 4. 2020 09:43 Odeslat příspěvek
A když nepřekročí 100Kc, tak ho nemusíš zaplatit a převede se dal.


Offline - Junior Profil 
13. 4. 2020 09:59 Odeslat příspěvek
120,- kc.


Offline - Pokročilý Profil 
14. 4. 2020 14:18 Odeslat příspěvek
OK, tak mozna 100 bez DPH :) Ja uz mam jednu kartu rok na 80Kc, tak cekam na dalsi inkaso. Minule inkaso dopadlo vyhruznym emailem, reklamaci v bance i u Vodafonu a omluvou Vodafonu.


Online - Junior Profil 
10. 7. 2020 21:07 Odeslat příspěvek
CEZ - po 3 mesicich prisel mail s upozornenim na nevyuzivani tarifu - moznem omezeni sluzeb.


Offline - VIP uživatel Profil 
6. 8. 2020 10:26 Odeslat příspěvek
Pro vsechny:
Je treba rozlisovat slovo Tarif (cenovy program) a slovo Pausal (zpusob uhrady tarifu)!
Takze Tarif na miru muze byt jak pausal, tak predplacena karta.
Tedy nestaci operatorovi ci na pobocce sdelit, ze chcete nastavit Tarif na miru.
Je treba sdelit i jakym zpusobem budete hradit (kredit/pausal)

90% lidi to nerozlisuje a pak se divi...

Podtrzeno, secteno - pokud nechcete dobijet kredit, tak staci zmenit platebni metodu na postpaid (pausal) a nemusite pritom menit Tarif...(kredit se prevede jako preplatek)


Offline - Junior Profil 
21. 11. 2020 08:51 Odeslat příspěvek
Tady nějaký nulový tarif:
https://www.starnet.cz/startel/

Ale platit se musí.
Tarif VOLÁM ZA NULU - bez měsíčního poplatku, za předpokladu, že v posledních třech po sobě jdoucích měsících od aktivace služby StarTEL bude celková částka minimálně 150 Kč. V opačném případě bude účtován v posledním měsíci tohoto období udržovací poplatek ve výši 150 Kč.


Offline - Pokročilý Profil 
21. 11. 2020 11:18 Odeslat příspěvek
50 Kč minimální útrata měsíčně (resp. 150 za 3 měsíce) mi moc jak nulový tarif nepřijde. Jsou určitě levnější třeba ČEZ nebo Vodkafone. Dokonce i Emtéčko s MINI po zdražení ze 3,63kč na 25 měsíčně /SIM je na půlce s implementovanou VPN.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Další stránka
Stránka 12 z 21 [ Příspěvků: 306 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies