MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

T-Mobile Twist Plus

Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
1. 10. 2021 08:09 Odeslat příspěvek
Za dobití 250 Kč odměna 500 MB dat, při vyšším dobití odměna 1 GB dat a neomezené volání v síti. :)
Poslední příspěvek


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
1. 10. 2021 17:22 Odeslat příspěvek
Jde udělat / převést normální Twist karta na tu 10 GB Twist kartu ? :D


Offline - Junior Profil 
1. 10. 2021 20:09 Odeslat příspěvek
BALÍČEK Internet 10 GB s měsíční obnovou za 469 Kč
DATOVÝ LIMIT 10 GB

SMS AKTIVACE:

IMESIC10OBNOVA A na 4603

viz: https://www.t-mobile.cz/nabidka-predplacenych-karet

v polovině stránky - Vyberte si zvýhodněný balíček, překliknout na záložku Internet.


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
1. 10. 2021 21:15 Odeslat příspěvek
Ale pak není jasné, jestli i u normální sim karty, na které se zapne ten 10 GB balíček je pak ta lepší cena 422 Kč nebo kolik. :-)

Pokud by člověk měl víc sim karet a nechal je v kouzelném šuplíku a na přeskáčku je používal až přijde SMS s nabídkou 200 + 200 a měl to jako první dobití v měsíci (+ 20 nebo 25% kréda navíc) tak by těch 10 GB vyšlo na +- 200 Kč. :D Tak jasně, máme tu 6 GB Boží Kaktus za +- 66 Kč a Datamánii 100 GB za 300 Kč (ale ta platí jen na území ČR), ty sim karty T-Mobile s 10 GB budou platit na celém území EU. 8-) Těchto 10 GB o T-mobile by se dalo aktivovat narozdíl od Božího balíčku u Kaktusu když potřebuju. 8-)

***
"kterou je následně možné obnovit se slevou 10 % oproti ceníkové ceně 10 GB balíčku (tedy za 422 Kč)" :-)

Pokud to platí jen pro tu sim kartu 10 GB a ne pro obyčejnou s balíčkem ta cena 422 Kč a šla by i normální sim na to převést a chodily by na ni SMS s nabídkou 200 + 200 tak na takové sim by ten balíček vyšel i na míň jak 200 Kč. Stačilo by takových karet mít 3 kusy a střídat je. :D Otázka je, jestli ta sleva 10% platí jen pro kontinuální obnovu balíčku nebo i po přerušení.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 3. 2022 09:29 Odeslat příspěvek
Před pár dny jsem TWIST PLUS chtěl aktivovat na jejich infolince, prý to už nejde, ůdajně ho zrušili.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 3. 2022 13:26 Odeslat příspěvek
Nejde ani aktivace SMSkou?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 3. 2022 16:23 Odeslat příspěvek
SMSkou mi to nešlo nikdy, jen na infolince.


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
19. 6. 2023 06:26 Odeslat příspěvek
Z F*ckbooku T-Mobile:

Honza Zn
T-Mobile CZ Dobrý den, když vidím, že se tu řeší předplacené karty, tak bych měl dotaz...dnes mi přišla SMS, že v červenci na jednom mnou používaném čísle bude zrušený tarif Twist Našim+ (3,50 Kč/ min) a bude nahrazený tarifem Twist Standard (4,50 Kč/min). Tarif Twist S námi (3,90 Kč/min.) v aktuálním ceníku bude platit dál a bude možné na něj přejít, nebo bude taky zrušený a nahrazený tarifem Standard? Tarif S námi nyní mají rodiče a je zvláštní, že několik let měli mnohem dražší Twist tarif a na výhodnější ceny je nikdy nikdo automaticky nepřeváděl. I když se možná v rámci všeobecně známých specifik českého trhu "zkvalitňuje" pouze na vyšší ceny... � Děkuji.

T-Mobile CZ
Dobrý den, Honzo, ano tarif Twist Našim+ vyřazujeme ze stálé nabídky a bude nahrazený tarifem Twist Standard, kdy bude hovor za 4,50 Kč/min a SMS za 1,90 Kč. Anet

Sním či bdím ? Minuta hovoru za 4,50 Kč? WTF? KarTel útočí na nebohého čekého zákazníka/ovci. :D Každý kdo proti tomuto zlu aktivhovně nebojuje je hňup, co si nechá kálet na hlavu. 8-)


**************************************

Vypadá to, že Twist+ by mohl být pro čechy napadené KarTelem záchrana. :D

https://mobilenet.cz/clanky/ukryta-nabidka-twist-plus-potesi-zakazniky-t-mobile-s-predplacenkou-14689

Pokud tedy ještě jde aktivhovnat. 8-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 6. 2023 09:14 Odeslat příspěvek
Zhruba pred mesicem to SMSkou neslo, infolajnu jsem nasledne nezkousel.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 6. 2023 09:20 Odeslat příspěvek
Minulý týden mi ho na lince aktivovali, když jsem volal s dotazem, jak požádat o vyplacení kreditu po převedení k OpenCall kvůli levnějšímu volaní (Zmínil jsem že 3,90 Kč za min mi přijde strašně drahé).
Před pár měsíci jsem to ale zkoušel rovnou s dotazem na aktivaci Twist Plus, a to mi řekli že takový tarif už nenabízejí.
Takže to jde ale je nutné předstírat, že člověk přechází na jinou předplacenou kartu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 6. 2023 10:19 Odeslat příspěvek
Nemusel jsem nikam přecházet a změnili mi na Twist Plus v půlce ledna po zavolání
na 4603 s tím, že mi skončil balíček Edice 50 minut a 50 SMS a taky jsem si stěžoval,
že jinak je to drahý akorát se ještě mě "na oplátku" ptali na ulici a číslo, kde bydlím...


Offline - Junior Profil 
19. 6. 2023 11:10 Odeslat příspěvek
V polovině dubna jsem si Twist Plus nastavoval na SIM kartě, která byla nově aktivovaná jako předplacená Twist karta po ukončení měsíčního paušálu. Automaticky mi nastavili již nový Twist Standard (4,50 Kč/min.) a po telefonátu na infolinku mi nastavili Twist Plus (2,50 Kč/min.). Ale bylo to až na druhý pokus, první pracovník byl nějaký zmatený.


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2023 19:35 Odeslat příspěvek
dnes mi operátor aktivoval tarif twist plus na nové, jen tři týdny aktivní sim s přednastaveným tarifem twist s námi, na které jsem si před prázdninami aktivoval zlevněný balíček ročního internetu. prostě jsem to zkusil a zavolal 4603, řekl jsem, že chci změnit tarif a odůvodnil to, že potřebuji ze sim také volat, ale za rozumný peníz. když si operátor tarif twist plus v systému dohledal, sdělil mi, že je to neveřejný tarif a zeptal se: "to jste si někde dohledal na internetu?" já jen stručně odpověděl "ano". poté mi operátor bez dalších průpovídek a dohadování tarif změnil. bingo! :-)


Offline - Junior Profil 
11. 7. 2023 08:05 Odeslat příspěvek
TWIST (Twist s námi) mám cca 3 roky. Je používaný výhradně na příjem dat z Magenty a kontaktování podpory. Kredit cca 600Kč. Na aktivační "CHCI PLUS" odpověď: "Vazeny zakazniku, litujeme, ale sluzbu nemuzeme aktivovat, neni pro Vas urcena. Vas T-Mobile." :)


Online - Pokročilý Profil 
11. 7. 2023 08:14 Odeslat příspěvek
Tak to schválně zkus aktivovat přes operátora (přes infolinku) :-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, #  Další stránka
Stránka 4 z 5 [ Příspěvků: 61 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies