MobilMania.cz

Přihlásit se




O2 - pomalý internet v Mnichově

Offline - Junior Profil 
1. 4. 2024 11:28 Odeslat příspěvek
Mám dotaz, o2 se rozhodlo, že připojení v zahraničí nebude poskytovat? Dříve jsem si myslel, že se pohybuju v blbych lokalitách, ale čím dál víc jsem přesvědčený, ze to je problém O2. Aby mi internet na 4G v Mnichove jel 0.3 Mbit to fakt není normální. Dá se to nějak reklamovat? Tohle fakt není použitelné.



Naposledy upravil dockalacek dne 1. 4. 2024 15:02, celkově upraveno 1

Založeno samostatné téma, dotaz byl v Retenčních nabídkách O2

Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
1. 4. 2024 16:36 Odeslat příspěvek
Mě tedy jede O2 internet v roamingu "stejně" rychle jako v ČR. Zkoušel jsi změřit rychlost i na jiných místech v Německu? Zkoušel jsi to případně i s jiným telefonem?


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2024 18:13 Odeslat příspěvek
Ahoj, v Mnichově netuším, ale v Drážďanech to bylo ok. 225 Mbps i více. Ip 13 mini, O2.


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2024 18:33 Odeslat příspěvek
No to vážně nebude u 02 - nejrychlejší řešení, které mnohdy pomůže je restart telefonu


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2024 19:41 Odeslat příspěvek
V Drážďanech měřím +- stejnou rychlost jako v ČR. Nevím, jak v Mnichově… I když je pravda, že na některých místech na dálnici to jelo v 3G, někde i EDGE a rychlost katastrofa. Vyzkoušel bych reset telefonu, Je možné, že byl telefon předtím přihlášen do 2G nebo 3G sítě, a špatně se do BTS přehlásil. Vyzkoušel bych ve volbě dat vyzkoušet jiné volby než automatickou volbu dat a hlasu. Popř. konečnou možnost výměnu SIM pokud není problém v telefonu.


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2024 20:05 Odeslat příspěvek
Nevím, proč mě moderátor vyhodil z Family vlákna, protože to je relevantní právě k těmto tarifům ale OK. Každopádně i na plném 5g to vypadalo takto. Po překročení hranice zpět najednou vše vpohode.

Přílohy

Screenshot_20240401_131828_Chrome.jpg
Screenshot_20240401_131828_Chrome.jpg
[ 90.13 | Zobrazeno 26 krát ]




Offline - Junior Profil 
1. 4. 2024 20:12 Odeslat příspěvek
Hele s o2 family a s rychlostním limitem 10 Mbit to mimo ČR bylo omezený taky na těch cca 8 - 9,9 Mbit. Ale rozhodně ne tak, jak to máš ty. Jako je možný, že operátor něco testoval, ale je to divný. Taky jsi možná narazil na přetíženou BTS, ale zase takovej extrém, to se mi nezdá.


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2024 21:40 Odeslat příspěvek
Když jsem jezdil do Vídně s O2 Family, tak to v Rakousku škrtili na 5/5 Mb/s. Upřímně jsem rád, že už mě převedli pod O2. Ten internet u O2 Family byl dost nevypočitatelný. Ale je pravda, že než mne převáděli, tak jsem byl Rakousko, Německo, Maďarsko, Polsko a kolem 8 Mb/s to posledních pár měsíců jelo. Spíše bych to viděl na nějaký výpadek.


Offline - Junior Profil 
1. 4. 2024 23:43 Odeslat příspěvek
Zkoušel jsi se ručně přepojit do sítě jiného operátora? Taky mohla být chyba tam, to už se mi také stalo.


Offline - Junior Profil 
2. 4. 2024 01:27 Odeslat příspěvek
To je pravda, co píše kolega m4rk3J. Kolikrát se stačilo připojit “mimo partnerskou síť” a data skoro nefungovala. Ruční přepojení na jinou síť to řešila. Předpokládám, ale že MaroH vše vyzkoušel.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 10 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies