MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Šedí operátoři - nabídka tarifů

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 9. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
Pronajmu 1x čistě datovou SIM.

Neomezená data Neomezenou rychlostí sítě včetně 5G (Již neprodávaný T-Mobile tarif MAX)
749,-Kč - platba na účet 1 měsíc předem. V Roamingu cca 30 GB

Platí do smazání....
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
15. 9. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
Zprostředkuji nabídku přímo od O2 - od dnešního dne nové, zajímavě postavené tarify:
https://www.o2.cz/podnikatel/volani-z-mobilu

Konkrétní nabídku jsem schopen sdělit oproti konkrétní poptávce.

Pouze na IČ. Minimum jsou 2 služby - např. 2x SIM, 1x SIM + DSL nebo O2TV apod.
Pouze pro nová čísla či přenosy od konkurence ( ne od O2 Family ).

Smlouva přímo s O2.

Pokud jste živnostník v závazku, máte uzavřenou smlouvu déle jak 3 měsíce a nečerpal jste žádný bonus na nákup telefonu, můžete odejít zcela bez sankcí.

Pro více info pište prosím SZ.

Děkuji


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 9. 2021 03:51 Odeslat příspěvek
Ahoj muzes mi poslat celou nabidku s cenami? Z tarifů mi jde hlavne o neomezena volani+sms+data , ale klidne i nejaky flat s mensim objemu dat treba 6GB.
Take ta O2 TV me zajima cenova nabidka.Pripadne i neco dalsi co se da vyhodneji, napr.telefon.

Dekuji za odpoved
Vita


Offline - Junior Profil 
28. 9. 2021 20:53 Odeslat příspěvek
Aktuálně mám k dispozici 1 až 3 datové karty v síti O2 bez limitu stahovaných dat a bez limitu rychlosti.
Karty nebudou moci volat. Objem dat v EU - 35 GB.
Cena je 550,- Kč vč. DPH vždy na měsíc dopředu.

Případně 450,- Kč vč. DPH vždy na měsíc dopředu u SIM s omezením rychlosti na 20/20. Objem dat v EU také 35 GB.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte do SZ.


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2021 14:03 Odeslat příspěvek
Ahoj,
hledáte levnější neomezený tarif? K dispozici máme neomezené tarify se od 2 GB do 10 GB.
Více info a ceny do sz.


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2021 15:32 Odeslat příspěvek
:D Neomezený tarif s 2GB? :D
Tak asi by se slušelo napsat "neomezené volání a SMS spolu s omezeným balíčkem dat", ne? ;-) Nevím teda o co jde, ale pokud to je pod dvě stovky tak OK. Ale i tak mám pocit že "reklamština" by aspoň zde být nemusela. 8-)


Online - Junior Profil 
3. 10. 2021 16:17 Odeslat příspěvek
Tak je to ustálené, až někde uvidíš 'neomezený + neomezený' tak každej ví, že je to voice + data.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 08:32 Odeslat příspěvek
Albert.Bert píše
:D Neomezený tarif s 2GB? :D
Tak asi by se slušelo napsat "neomezené volání a SMS spolu s omezeným balíčkem dat", ne? ;-) Nevím teda o co jde, ale pokud to je pod dvě stovky tak OK. Ale i tak mám pocit že "reklamština" by aspoň zde být nemusela. 8-)

Chytráku, zařiď mi flat s 2GB dat pod 200Kč.


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
2GB dat jsou ušmudlané NIC, dostat se s neomezeným voláním na 299kč jde standardní cestou u operátora, na to netřeba nějaké nabídky zde. Takže pokud někdo nabízí opravdu výhodnou nabídku, čekal bych cenu kolem dvou stovek. Ty data 2GB je jako když plivne. Toť můj jistěže špatný, milný a chybný názor. ;-)

Nicméně, podstata byla nabízet služby pod skutečným název. Tedy neomezené volání je neomezené volání, data jsou data. Konkrétní nabídku neznám a celkem si kladu otázku, proč tu někdo reklamuje tarif, o kterém nic nenapíše? Možná nebude tak výhodný jak se zdá, nevím. Ale někomu může těch ušetřených 10Kč stát za to, jiný by rád skutečnou slevu. Neboli je ochoten zaplatit adekvátní cenu za adekvátní služby. A při nabídce 2GB prostě musím zpozornět, jelikož za takové množství je ostuda si nechat platit a započítat to do ceny tarifu. A u "výhodných" nabídek tuplem. :D

Závěrem perlička která mě praštila do očí. "Neomezené volání, sms a neomezené data (10 Mb/s) za 730 Kč"(vodafone)....toto se tu fakt nabízí?!?? Běžná cena je 799Kč, o možnosti dostat se brzy na třeba pod šest stovek ani nemluvím. No a pak se někdo diví, když reaguju na očividnou "reklamštinu". Určitě se tu dá najít pro někoho zajímavá nabídka, ale tipuju že skutečně výhodná bude tak jedna ze sta. :lol:

Ježiši to zase bude urážlivých komentářů na mě. :D :tleskani


Naposledy upravil Albert.Bert dne 4. 10. 2021 20:28, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 10. 2021 14:33 Odeslat příspěvek
Citace
2GB dat jsou ušmudlané NIC

Kdyz se podivas treba do vlakna o rocnim balicku na Twistu, budes prekvapen, kolika lidem to s prehledem staci...


Offline - Junior Profil 
4. 10. 2021 15:26 Odeslat příspěvek
Neříkám že to někomu nestačí, ale účtovat si za to třeba 100Kč v rámci ceny tarifu je obludnost. 2GB za dvacku, za dvě stovky neomezené volání a SMS, to dává celkem jasnou částku za kolik by to mělo být, pokud už chce někdo prodávat "výhodné tarify". Jestli ale při rozložení ceny tarifu neom. volání+sms+2GB vychází data na 99Kč a někdo chce tvrdit, že to je super cena, pak doporučuju studenej obklad na čelo a test na covid a jiné psychiatrické choroby. Tím nereaguju na konkrétní nabídku, tím naznačuju že nejde o objem dat ale o cenu.

Mimochodem, celkem by mě zajímal rozdíl ceny mezi tarifem s 2GB a 10GB. Pokud je "propastný" (rozuměj alespoň 2x tolik), tak je ta nabídka fakt mizerná, to platí obecně. :potichu


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 08:21 Odeslat příspěvek
@Albert.Bert

můžete mi laskavě sdělit, kde se dá standartně u operátora dostat s neomezenkem a 2GB dat na 299,- Kč ? mně by to stačilo :-)


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 10:46 Odeslat příspěvek
Stačí si vzít jakýkoli nejnižší tarif a pak si to domluvit na retenci. Je to možná snazší než tu čekat, jestli nějaký šašek nenabídne něco podobného. A vzhledem k tomu, že se tu někteří hrozně diví nad takovými nabídkami, tipuji že ty zdejší "výhodné" tarify budou opravdu silně "výhodné".


Online - Pokročilý Profil 
5. 10. 2021 11:03 Odeslat příspěvek
ski1961 píše
@Albert.Bert

můžete mi laskavě sdělit, kde se dá standartně u operátora dostat s neomezenkem a 2GB dat na 299,- Kč ? mně by to stačilo :-)


Když přejdeš k T-Mobile, tak dostaneš neomezenku + 3GB dat za 275Kč (550Kč - 50%) na první tři měsíce. Pak to lze v retenci prodloužit obvykle na 3 až 5 let.


Offline - Junior Profil 
5. 10. 2021 20:18 Odeslat příspěvek
Sleva 50% z ceníkové ceny na první tři měsíce je jasná a lákavá, ale jakou slevu TM nabídne nebo lze vyjednat po třech měsících?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 26  Další stránka
Stránka 18 z 26 [ Příspěvků: 382 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies