MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Šedí operátoři - nabídka tarifů

Offline - Junior Profil 
2. 12. 2020 11:43 Odeslat příspěvek
Nabízím:

- Neomezený tarif s neomezenými daty rychlostí až 20 Mbps za 666,- bez DPH ( 806,- Kč s DPH ) již od 1 čísla
- Navíc bonus na nákup telefonu 2800,- Kč vč. DPH

Smlouva přímo s O2, POUZE na IČ, pouze pro nová čísla nebo přenosy od konkurence vč. O2 Family.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte do SZ a napište mi Vaše IČ a kontakt.

Mohu nabídnout i jiné tarify a služby ( mobilní volání, O2TV, DSL, fixní LTE atd. ) - vše POUZA na IČ.
Možné sloučení se službami, které už u O2 máte - tím možnost slevy i na tyto služby.

Děkuji
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 12. 2020 13:24 Odeslat příspěvek
PetrMikes_ píše
Uvolnilo se nám několik desítek volných míst k těmto tarifům:

Neomezené volání a SMS + 30 GB
Neomezené volání a SMS + 50 GB


Pošli mi prosím více info do pm. Diky.


Offline - Junior Profil 
9. 12. 2020 22:26 Odeslat příspěvek
Mne také.dekuji


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2020 07:34 Odeslat příspěvek
Já děkuji za informaci, že jde o síť Vodafonu, která nemá ani za Prahou pokrytí (třeba Modletice a Jažlovice u Říčan). Čili pro mne osobně nepoužitelné. Ale někdo má snad víc štěstí, že se v roce 2020 pohybuje v místech, kde má Vodafone signál. :pozor


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2020 10:57 Odeslat příspěvek
Nejsou tam jen sklady?:-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 12. 2020 12:20 Odeslat příspěvek
I ve skladech zatim pracuji lide ;)
A to tam kdysi mival Oskar dohledove centrum...


Offline - Junior Profil 
11. 12. 2020 12:01 Odeslat příspěvek
Tak jsem to nemyslel. V minulosti jsem tam byl dvakrat na pohovoru a cesta z Prahy busem...to bylo děs:-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 12. 2020 06:36 Odeslat příspěvek
Zdravím, v současnosti mám na firmu 2x neomezený tarif TM, ke každému číslu 5Gb dat+ nesmysl zvaný Magenta, kvůli datům.Takže dohromady cca 20Gb dat, které nepotřebuji.Platím 1600 Kč měsíčně za oba čísla.
Poptávám na firmu 2x neomezený tarif, ke každému 5-7 Gb....nevím jak je to teď se signálem Vodafone, ale radši bych se mu vyhnul.
Napište mi prosím konkrétní nabídky ...cena s DPH a jak technicky uzavřeme smlouvu...prosím do SZ.

Díky.Mirek


-
13. 12. 2020 09:30 Odeslat příspěvek
Poptávka ve vlákně Nabídka.. Ach jo.


Offline - Pokročilý Profil 
13. 12. 2020 09:41 Odeslat příspěvek
Prosím moderátory aby diskuzi až po Zagyho vymazali, když je někdo tak dementní že si neumí přečíst že jde o poptávku nemá tu co dělat a žádosti o PM do diskuze to si někdo dělá p*del? Co takhle dotyčnému tu PM napsat místo zasírání diskuze? To nemá dotyčný mozek? Asi ne...


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2020 10:32 Odeslat příspěvek
A co naopak sloučit obě vlákna do jednoho? Poptávka a nabídka, ať to je hezky pohromadě.


Offline - Junior Profil 
13. 12. 2020 11:41 Odeslat příspěvek
Carlosi 789, jsou tam logistické firmy, velkosklady a v nich jsou všude zaměstnanci. A ty všechny enormně se.e, že mají jednoho z operátorů k nepoužití.


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2020 22:40 Odeslat příspěvek
Já to chápu...;-)


Offline - Junior Profil 
14. 12. 2020 23:54 Odeslat příspěvek
Mě to mrzí, protože Vodafone se podbízí cenou, ale i kdyby to bylo zadarmo, tak si to v místě, kde trávíš třetinu dne nepořídíš, protože je ti to k ničemu.
Zkrátka tu máme dva plnohodnotné operátory a chcípáka, který nedokázal pokrýt republiku minimálně stejně, jako konkurence.


Offline - Junior Profil 
19. 12. 2020 17:41 Odeslat příspěvek
hgfdsa píše
A co naopak sloučit obě vlákna do jednoho? Poptávka a nabídka, ať to je hezky pohromadě.

Jen to neeee, raději tak jak to je. To byl chaos.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 26  Další stránka
Stránka 14 z 26 [ Příspěvků: 382 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies