MobilMania.cz

Přihlásit se




SMS o zmeškaném hovoru

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 3. 2016 12:30 Odeslat příspěvek
Rád bych se dozvěděl o tom, že se mi někdo pokoušel dovolat, v těchto třech případech:

A. právě jsem hovořil,
B. právě jsem vytočil číslo, ale hovor ještě nebyl spojen,
C. měl jsem vypnutý mobil.

Jsem u Vodafonu a donedávna nebyl problém ve všech třech případech dostat SMS s informací, kdo mi volal. Teď už ovšem SMS chodí jen v případě C. V případech A a B SMS chodit přestaly – nevím, kdy přesně se to stalo, protože když vám žádné SMS nechodí, logicky se domníváte, že vám prostě nikdo nevolal, ne že operátor tuto službu bez varování zrušil. Až když mi kamarádi začali tvrdit, že se mi snažili opakovaně dovolat, a já jsem o ničem takovém nevěděl, zavolal jsem na infolinku, kde jsem vyrozuměl, že ke zrušení skutečně došlo. SMS v případě A lze nahradit aktivací služby „druhý hovor na lince“ – pak je možné při prvním hovoru přijmout i druhý hovor, a pokud ho nepřijmete, zobrazí telefon po ukončení prvního hovoru ztracené volání. Ale v případě B došlo ke zrušení bez náhrady, nepřijde žádná SMS a telefon žádné ztracené volání nezobrazí. Vzhledem k tomu, že se voláním živím a ve stavu B je můj telefon mnoho desítek minut denně, je to dost podstatný problém.

Máte aktuální zkušenosti, jak to teď funguje u ostatních operátorů? Dozvíte se ve všech třech případech, že vám někdo volal? Nebo jen v případech C a eventuálně A, ale nikoli B, jak to teď funguje u Vodafonu? Rád bych přešel k operátorovi, kde upozorňování na zmeškané hovory funguje normálně jako dřív ve všech třech případech, ale chtěl bych se předem ujistit, že nepřejdu z bláta do louže.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2016 15:31 Odeslat příspěvek
Jsem u VF od roku 2000, že by posílali SMS v případech A a B jsem nikdy neregistroval.


Offline - Junior Profil 
7. 3. 2016 19:51 Odeslat příspěvek
Já mám Vodafone a všiml jsem si, že mi přijde sms o zmeškaném volání když mi na mobilu svítí signál 4G.


Offline - Zástupce operátora Profil 
8. 3. 2016 08:11 Odeslat příspěvek
Dobrý den,

jaký máte telefon? Tomáš


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 3. 2016 12:00 Odeslat příspěvek
Nokia Asha 202, ale zkoušel jsem to v několika dalších telefonech a je to všude stejné.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 5 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies