MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Nové tarify T-Mobile

Offline - Junior Profil 
21. 9. 2020 15:41 Odeslat příspěvek
já bych to tak nezatracoval, není to zrovna terno -60% oproti kartelové nabídce, ale hratelné to je
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 9. 2020 16:11 Odeslat příspěvek
Hratelné to je, ale jen pro velmi úzkou skupinu uživatelů, kteří mají plusminus přesně takovou spotřebu. Kdo má menší nebo větší, tomu je to na nic. Já bych třeba bral 100+100+1 za 100 Kč. Až bude takový balíček na předplacence, jdu do toho.

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 09:59 Odeslat příspěvek
Lze nějakým způsobem vynutit při objednávce nového tarifu na webu či přechodu z twistu kompletní nabídku tarifů, nebo se musí člověk spokojit jen s tím co nabízí přímo nastavené na webu? nabízí celkem 3 přednastavené s tím, že u jednoho lze volit částečně minuty i data, ale opět jen pár balíčků, nikoliv kompletní nabídku, při výběru "sestavte si tarif sami" to opět nabízí data pouze 3 varianty neomezených a volání vždy flat+různé minuty do zahraničí. Pro uživatele, je pak možnost sestavovat tarif kompletně na míru dle jejich ceníku, nebo to nelze ani pro zákazníky využívající tarif? V ceníku píšou, že varianta bez volných minut a sms lze kombinovat s balíčky dat 4GB a vyšším, ale nastavit při nové objednávce toto nelze, bez minut a sms tarif objednat nelze

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 10:54 Odeslat příspěvek
Jo jasný mě to nešlo ani když jsem přecházel z jinýho tarifu. Musíš jim zavolat na infolinku že chceš jen data bez volných minut a SMS.

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 11:31 Odeslat příspěvek
přemýšlím nad využitím jejich nabídky na změny tarifu přes aplikaci či samoobsluhu a tím získání vždy na 30dní neomezených dat, což by mě vyšlo levněji než jejich nabídka..moje představa by byla začít na 4GB za 225,- a každý měsíc si přidat 1GB navíc, takhle by to vyšlo klidně na půl roku v cenách postupně od 275,- po 550,-,výhoda je možná získat opakovaně při každém navýšení, ale pokud opravdu i pro aktuální zákazníky jsou ty varianty v samoobsluze osekané a lze vybírat jen z pár jejich sestavených kombinací, tak to pak zajímavé už tolik není, kdyby to šlo jak jsem si "naplánoval" tak na půl roku by byšly neomezené max s průměrnou cenou za 362 měsíčně..což jaksi nemá konkurenci. proč t-m všude inzeruje jak je tarif flexibilní a v ceníku má jak u hlasových tak atových částí 7-11 variant, ale svobodně bez infolinky si je vybrat nemůže?

JudgeDeath
při přechodu ze starších tarifů, nebo i když už máš svobodný tarif, tak v samoobsluze stejně nejde kombinovat všechny varianty? Na co přejdu první měsíc mě je tak nějak jedno

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 14:03 Odeslat příspěvek
JayDeeSq: četl si podmínky pro ten neomezený internet na 30 dní? je tam napsané že budou hlídat zneužití podle třeba rodného čísla že si případně vyhrazují právo tě zabanovat na rodné číslo na všechny současné i budoucí tarify u T-mobile (zabanovat=zabanovat tento neomezený balíček nebo obecně všechny slevy u T-Mobile, teď přesně nevím).

Taky jsem uvažoval jako ty, ale ten ban na rodné číslo mě trochu odradil.

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 14:44 Odeslat příspěvek
Zároveň je za zneužití těchto Podmínek považováno opakované navyšování a snižování tarifu za účelem získání Balíčku a stejně tak situace, kdy Účastník významně sníží svůj stávající tarif a vkaždém dalším období svůj tarif postupně navyšuje tak, aby splnil podmínku pro získání Balíčku. Vpřípadě podezření na zneužití Podmínek je TMCZ oprávněn Účastníka z akce na získání Balíčku dle svého uvážení dočasně či trvale vyloučit. Tato aktivita se vyhodnocuje na úrovni Účastníka, čili na úrovni jeho IČ či RČ a vtakovém případě má tedy TMCZ možnost vyloučit ztéto akce všechny Účastnické smlouvy daného Účastníka.

Ban není na služby, ale jen prostě přijdeš o nárok na balíček pod svým RČ/IČ i na ostatních číslech, což není nikterak zásádní problém, pro jednorázové krátkodobé využití. Navíc já neplánoval snižování a následně navyšování, ale pár měsíců růst postupně nahoru, což není v rozporu s podmínkami, ovšem pokud přes samoobslužné kanály je i pro uživatele tarifu nabídka značně omezená proti ceníkovým možnostem, tak to ztrácí trochu význam protože za 3 měsíce bych už byl na tak vysoké ceně, že to nedává smysl, v tom případě pak je lepší 50% pro přenesené číslo na 3 měsíce a pak jednat, nebo rovnou vzít nabídku od T-M, která je bez starostí na 5let

Offline - Junior Profil 
21. 1. 2021 16:12 Odeslat příspěvek
JayDeeSq tak já tam vidím víc variant dat ale nemám tam možnost bez volných minut a SMS.

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
26. 8. 2021 10:36 Odeslat příspěvek
T-Mobile mění tarify. Zlevňuje a neomezená data pustí i přiškrceným tarifům

Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... eratori_jm

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 12:06 Odeslat příspěvek
Jsem zvědavý, jak na to zareaguje O2.

http://www.t-press.cz/cs/tiskove-materi ... ojdou.html

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 15:06 Odeslat příspěvek
O2 zareaguje podle toho, co CTU napíše do analýzy velkoobchodniho trhu pro mobilní data.
Zda se, že analyza vyjde brzy.
Každopádně TMobile udělal malý krok vpred, což je pěkně, ale zůstává otazka, zda to je dostatecne.

Ten horky tarif neom+1GB za 304kc zůstává v nabídce?

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 17:21 Odeslat příspěvek
K pláči ;(

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 10:37 Odeslat příspěvek
Tmobile provedl jen kosmetickou úpravu, žádná sleva to ve skutečnosti není.

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 11:46 Odeslat příspěvek
nikdy opakuji nikdy nepůjdou v oficiálních tarifech na 300,- kč s dostatkem volaní, sms a dat

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 19:00 Odeslat příspěvek
Nechť si to všeci zapematují! :D

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 10 z 11 [ Příspěvků: 154 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies