MobilMania.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Přechod k Vodafone

Offline - Junior Profil 
29. 11. 2019 10:12 Odeslat příspěvek
Ahoj, chci se zeptat, existuje nějaká telefonní linka u Vodafone, pokud bychom k nim chtěli přejít, ale chtěli bychom paušál, který se nabízí jenom určité skupině občanů? Teď nemyslím ty se správnou barvou kůže, ale spíš věk - týká se to paušálu "Tarif 60+". Rodičům ještě 60 není a jediný způsob je potom využít prarodiče a napsat paušál na ně. Na prodejně jsme si dohodli, že by to takhle šlo - napsat na prarodiče. Nastavením jim ten tarif vyhovuje, nepotřebujou neomezené volání ani neomezený internet. V česku neexistuje paušál pro normální lidi, za normální cenu (ano, vím, že to všichni víme). Tenhle jediný by jim vyhovoval z nabídky všech. Je to všechno kvůli T-Mobile, který se na nás vykašlal a nenabídl nic než Magentu i po vyžádání ČVOP. Nestojí o zákazníky co jsou u něj 10let+
Díky
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 11. 2019 12:02 Odeslat příspěvek
Žádná taková linka neexistuje. Já jsem to vždy dělal tak, že jsem zavolal na normální infolinku a přímo se zeptal, co mi můžou nabídnout, když k nim přejdu.
Pro lidi s malou spotřebou služeb tu jsou virtuálové. A proč to vlastně řešíš, když to teda napíšete na prarodiče? A co je vlastně na tom tarifu tak výhodného? Za tři stovky nic moc teda, to jsou lepší nabídky.


Offline - Junior Profil 
29. 11. 2019 14:56 Odeslat příspěvek
Bylo by lepší to napsat na přímo než přes někoho, proto se ptám.
Radime, dokážeš teda poradit jiný paušál v téhle cenové hladině se stejnými nebo lepšími parametry? U jednoho čísla je nutnost neomezených SMS, u druhého by stačilo co nabízí ten paušál od Vodafone


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 11. 2019 15:08 Odeslat příspěvek
Nebylo by lepší se vykašlat na Vodafone a využít pro paušál třeba Emtéčko? Tarif Mini a je klid? Nastavit Inkaso a nemusí se rodiče vůbec o nic starat.


Offline - Pokročilý Profil 
3. 12. 2019 10:34 Odeslat příspěvek
Pokud nesplňují věk tak o-mobil má za 350 neomezenku pro volání i SMS a je to bez smlouvy na dobu určitou výpovědní lhůta 1 měsíc nebo zkus dát poptávku na šedivku na tomto fóru. A koukám že ČEZ mobil má za 300 neomezené volání +2000 SMS to je taky celkem zajímavá cena. Platí prvních 12 měsíců a je pro všechny tak na rok vystaráno.


Offline - Junior Profil 
3. 12. 2019 13:34 Odeslat příspěvek
Emtéčko jsem se díval, ten tarif není asi v ničem lepší než co má ten Vodafone pro důchodce. To už je možná lepší mít přímo kredit někde.

Ten ČEZ mobil vypadá zajímavěji :tleskani

díky


Offline - Pokročilý Profil 
3. 12. 2019 17:02 Odeslat příspěvek
Záleží na tom kam všude volají pokud to bude jen v rámci rodiny a známých tak se vyplatí se všemi domluvit na tom Emtéčku pak má prakticky neomezené volání a SMS mezi sebou za necelé 4 koruny měsíčně/sim.


Offline - Moderátor Profil 
3. 12. 2019 17:11 Odeslat příspěvek
hauzz píše
Pokud nesplňují věk tak o-mobil má za 350 neomezenku pro volání i SMS a je to bez smlouvy na dobu určitou výpovědní lhůta 1 měsíc nebo zkus dát poptávku na šedivku na tomto fóru. A koukám že ČEZ mobil má za 300 neomezené volání +2000 SMS to je taky celkem zajímavá cena. Platí prvních 12 měsíců a je pro všechny tak na rok vystaráno.

Vím, že to sem nepatří, ale celkem by mě zajímalo, co by na to jejich logo řekl Microsoft :D


Offline - Pokročilý Profil 
3. 12. 2019 17:35 Odeslat příspěvek
Jo taky už mi to říkal kolega postižený mrkvosoftem :-) dobrý postřeh i když trošku OT


Offline - osobne Profil 
5. 1. 2022 00:15 Odeslat příspěvek
Umožňuje Vdf přenos čísla od jiného operátora na již existující předplacenou SIM? V samoobsluze jsem tu možnost nenalezl.


Online - Junior Profil 
5. 1. 2022 00:45 Odeslat příspěvek
Ve 2020 to neuměl a nemyslím si, že se něco změnilo.


Offline - osobne Profil 
5. 1. 2022 18:09 Odeslat příspěvek
Zkusil jsem to dnes přes infolinku a jde to. Přeneseno by mělo být až 11.1., jsem myslel, že to půjde dřív než za 6 dnů. Přenáším z Kaktusu.


Online - Junior Profil 
5. 1. 2022 18:19 Odeslat příspěvek
Tak to je dobrá zpráva.


Offline - osobne Profil 
6. 1. 2022 17:40 Odeslat příspěvek
Tak to nejde, i když se mnou včera operátorka udělala objednávku na přenos čísla přímo na stávající předplacenou SIM, tak mě pěkně oklamala, protože dnes SMS od České pošty, že převzali pro mně zásilku doporučeně za 200 Kč, došlo mi, že mi Vdf posílá novou SIM a přenos jsem vzápětí na infolince zrušil, prý nemám zásilku přebírat. Alespoň doufám, že je přenos zrušen, protože na support žádný spoleh fakt není, nechtěl bych o to číslo přijít.


Offline - Junior Profil 
2. 5. 2022 12:31 Odeslat příspěvek
Zdravím, čistě náhodou, co takhle přejít na 1 měsíc na tarif, a potom to změnit na předplacenku. Nezkoušel někdo jestli je to možné?

Diky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, #  Další stránka
Stránka 1 z 3 [ Příspěvků: 33 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies