MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Offline - Junior Profil 
17. 8. 2020 17:35 Odeslat příspěvek
něco sem dat museli aby tam nebyla tma a co kdyby se něco nahodou prodalo.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2020 18:52 Odeslat příspěvek
Standa_82 píše
radim píše
imaster píše
O2 jen proto, že sdílí společně s T mobilem infrastrukruru.


Já nevím, není to nějaký hoax? Na stejném místě jsem loni při neomezeném létě měl 80 Mb/s s T-M, teď 8 Mb/s s O2. Moc to nechápu. Takto je pro mě ale celá Datamánie nepoužitelná. :-( Kéž by dal T-M na ty víkendové balíčky rychlost aspoň 30 Mb/s (ty jejich 3 Mb/s jsou teda taky k smíchu musím říct.), hned bych to používal.

Hoax to neni. Minimalne BTS maji nektere spolecne. Jestli i konektivitu k nim to nevim.
Ale ja jsem na jedne takove pripojeny. Rychlosti mam stejne i u TM. (10/3Mbitps)
Jinak dost zalezi na signalu. Ve meste mam venku rozdil i 2x oproti vnitrku. A to jsem zkousel u okna.



ten víkend u t-mobile jde na plnou rychlost


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2020 19:00 Odeslat příspěvek
Výhodou je že si těhlech nových úžasných předplacenek můžete objednat až 99 najednou. Zkoušel jsem kolik to dá. Jestli tohle je zářijová nabídka tak to je bída. Ještě že jsem si jednu 100gigovku koupil.


Offline - Moderátor Profil 
17. 8. 2020 19:07 Odeslat příspěvek
0055 píše
Ja si myslim ze majitele tech karet se stali nejakymi betatestery. O2 vydalo nejake mnozsvi karet pro mnohe lidi nevycerpatelne a z toho si dokaze velmi dobre udelat realny pruzkum kolik tech GB z tech karet budou rezidenti cerpat. Podle toho treba pripravi tarify.

To už za ně před rokem udělal T-Mobile. Lišit se to nebude, alespoň ne nijak dramaticky.


Offline - Moderátor Profil 
17. 8. 2020 19:11 Odeslat příspěvek
XLADI píše
Jestli tohle je zářijová nabídka tak to je bída.

Podle mě není, protože Guru O2 někde v diskuzi psal, že další nabídky budou až v září a data to nebudou


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2020 19:27 Odeslat příspěvek
Ta stogiová předplacenka je dobrá na léto v Česku. Teď přemýšlím, jestli ji ještě aktivovat (mám tarif u TM s 20GB dat neomezenou rychlostí) nebo počkat na příští léto. Asi počkám. Nebo do dát na Aukro a doufat, že to jako dopadne jako s nula eurovkami s Karlem Gottem poté, co umřel (tyto zcela bezcenné papírky se prodávaly i za víc než 5000 Kč).


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2020 19:30 Odeslat příspěvek
Někteří jsou fakt blbci. Už teď jsem prodal dvě simky po 2000 Kč.


Offline - Moderátor Profil 
17. 8. 2020 19:35 Odeslat příspěvek
Hezky! Však na blbosti se vydělává nejlépe :D. Mám 3, takže dvě půjdou nejspíš do světa.


Offline - Junior Profil 
17. 8. 2020 19:37 Odeslat příspěvek
Gratuluji. Mám tři navíc. :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 8. 2020 06:43 Odeslat příspěvek
radim píše
imaster píše
O2 jen proto, že sdílí společně s T mobilem infrastrukruru.


Já nevím, není to nějaký hoax? Na stejném místě jsem loni při neomezeném létě měl 80 Mb/s s T-M, teď 8 Mb/s s O2. Moc to nechápu. Takto je pro mě ale celá Datamánie nepoužitelná. :-( Kéž by dal T-M na ty víkendové balíčky rychlost aspoň 30 Mb/s (ty jejich 3 Mb/s jsou teda taky k smíchu musím říct.), hned bych to používal.


Nevím jestli se to nezměnilo, ale v době kdy se O2 a TM takto spojili se psalo, že si rozdělili republiku. TM sdílí síť pro O2 v Česku a O2 sdílí síť pro TM na Moravě.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 8. 2020 08:05 Odeslat příspěvek
marczus píše
Zdravím,
dnes mi taktéž přišla SIMkarta. Do jaké doby musím simku aktivovat aby mi nepropadnul kredit/případně nevypršela platnost SIMkarty? Mám ji zatím jako záložní.

Děkuji za odpověď

Hezký den,
karta by měla být do zařízení vložena nejpozději do konce příštího roku, po aktivaci je pak zapotřebí brát v potaz, že je platnost SIM nastavena vždy na 12 měsíců od posledního dobití.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 8. 2020 09:36 Odeslat příspěvek
10.8. objednáno na webu Datamánie.cz
(zpočátku jsem byl mírně zděšen, protože potvrzovací mejl objednávky od O2 nepřišel do pár minut, jak jsem zvyklej z jiných e-shopů)
10.8. navečer přišel mejl o tom, že mám potvrdit svůj zájem o SIM kartu
11.8. přišla akceptace objednávky ("Gratulujeme, stihli jste to. Vaše objednávka k vám dorazí do týdne.")
18.8. ráno SMS upozornění že dneska přijede PPL
18.8. cca 9.30 dorazil kurýr z PPL a přivezl kartu
Taxem na to zvědavej :-)

-- 18. 8. 2020 10:41 --

petr311 píše
Tvl., tak to je síla, koukám, že O2 se zařadil zpět do doby ledové... :-( asi bylo naivní si myslet, že se blýská na lepší časy. Asi fakt ti co skoupili ty karty se 100GB, tak budou v balíku... :-(


Ty karty nikdo neskoupil, objednejte si další a uvidíte, že to půjde. A jen hlupák dá překupníkovi víc než 300, větší cenu ta karta nemá.


Offline - Junior Profil 
18. 8. 2020 09:43 Odeslat příspěvek
dobry den,otazečka pro renču.je možnost přenos twist čisla ktere použivam už dlouho a mam je rad na kartu datamania.a když jo co se stane z čislem datamanie po přenosu dal.děkuju.


Offline - Junior Profil 
18. 8. 2020 09:49 Odeslat příspěvek
Operátor 02 číslo použije po nějakém case pro novou SIM kartu.


Offline - Junior Profil 
18. 8. 2020 09:52 Odeslat příspěvek
Dotaz na O2 guru. 13.8 . Jsem objednával druhou kartu, vše proběhlo v pořádku, oba měly dorazily, ale na výpisu nemám uvedeno jméno a příjmení, jen dodací adresu a tel.cislo. Dorazí karta a nebo mám někde zavolat a doplnit údaje? Díky za info.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 285  Další stránka
Stránka 56 z 285 [ Příspěvků: 4273 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies