MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

DATAMÁNIE aneb 100 GB dat od O2

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 13:26 Odeslat příspěvek
mě WE DO mělo doručovat už před týdnem, zásilka pořád nic a dnes mi přišla sms, že mezi 12-15, tak jsem zvědavej, na sim nespěchám, stačí do konce srpna, tak jsem to neurgoval

jinak ceny na bazosi jsou prozatím o ničem, stačí mrknout na aukro, pár aukcí aktuálně v cenách okolo 350-450..kup teď za 649..za 1500 pár dní po konci prodeje asi těžko může být reálné
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 8. 2021 15:11 Odeslat příspěvek
SIM karet mám dvanáct po 1000 Kč na Bazoši. Čas je postupně nacení, není kam spěchat.

Offline - Moderátor Profil 
16. 8. 2021 15:20 Odeslat příspěvek
čas nic nenacení, protože je jich přebytek a spekulantů taky hodně a pokud příští léto bude stejná akce, tak nikdo nebude mít důvod kupovat za vyšší cenu

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 15:29 Odeslat příspěvek
A nebo taky ne a potom cena bude jeste vyssi.

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
Docela zoufalost dělat překupníka karet...

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 15:53 Odeslat příspěvek
rejca:
Proc, prosim? Prijde mi to obdobne, jako napr. nakupovat akcie O2 v dobe kdy jsou lacine a prodavat je v dobe kdy jsou drahe.

Offline - Vrátnej na ČTÚ Profil 
16. 8. 2021 16:03 Odeslat příspěvek
rejca píše

Takhle funguje +- 50 % firem. Levně koupit, draho prodat. :D Není potřeba nad tím ohrnovat nos, každý se živí, jak umí. Všichni jsme někde zákazníci a jinde prodávající. :-) Kdo ví, jak firmou tečou peníze, má to v krvi, aby levně nakupoval. Tím víc na druhé straně zůstane. 8-)

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 16:26 Odeslat příspěvek
Borec jich má 100 kusů na aukru za 600 a jiný 30 :-)

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 16:27 Odeslat příspěvek
rejca píše

Tak je to nabídka a poptávka, pokud někdo je ochotný za tu simku dát víc peněz, tak proč toho nevyužít?

16. 8. 2021 17:13 Odeslat příspěvek
Blýská se na lepší časy? ČTÚ chce regulovat ceny mobilních dat

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mo ... t-40369200

Že by na Vánoce byla nová Datamánie za 150 Kč (Nordic ?) ? :D Být překupník, asi by se mi lehce opotila pr*el :D

Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 8. 2021 17:19 Odeslat příspěvek
Na prazdne keci CTU bys mel byt uz za ta leta zvykly. Takto provadi pruzkumy trhu minimalne 15 let, tedy uz od roku 2006.
https://www.ctu.cz/analyzy-relevantnich-trhu

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 17:26 Odeslat příspěvek
ty sim nahoru půjdou, akorát ne den po ukončení akce, protože kdo je chtěl si je objednal..to až časem se rozjede poptávka..samozřejmě nějakej blbec co to koupít se našel i během akce :-D a jinak proč je to nemorální? PRostě nákup a prodej, ten kdo je nakoupí tam do toho ty peníze investuje, to je prostě klasický obchod a zároveň investice

16. 8. 2021 17:41 Odeslat příspěvek
Problém bude v tom, že překupníčků bude víc jak loni a zásoba karet také větší, no uvidíme. Pokud budou hejli cálovat, nebráním se tomu prodat. :D 8-) V horším případě použiju a prodám nenabitou za kolik to půjde. Snad za ni bude aspoň kilečko nebo dvě. :D

Offline - Junior Profil 
16. 8. 2021 18:43 Odeslat příspěvek
Nechápu ty co tu moralizuji. Na naši ulici byl na prodej pozemek za 8 mega. Někdo ho koupil, rozpůlil jej na dva a nyní prodal obě půlky - ”kus” za 6 mega.
Je to úplně stejná situace. Osobne docela obdivuji toho podnikavce.

Offline - Junior Profil 
17. 8. 2021 06:37 Odeslat příspěvek
Mirek.P: Neberte to jako urážku, ale nechápete, protože vám morálka, etika, dobré mravy asi nic neříkají. Vy třeba obdivujete spekulanty, ale jiným se takové chování může příčit i když jich samotných se to nemusí týkat. Taky nebudu zavírat oči, když nějací šmejdi okrádají důchodce předřazenými hrnci. Klidně si prodávejte předražené SIMky, jen u toho aspoň tak nshlas a veřejně nemlaskejte ;-) .

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 185  Další stránka
Stránka 152 z 185 [ Příspěvků: 2761 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies