MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

DATAMÁNIE aneb 100 GB dat od O2

Online - Mírně pokročilý Profil 
8. 12. 2021 11:37 Odeslat příspěvek
To nemůže být k letošním kartám:

Brzy zrušíme vaši 100 GB SIM kartu

Je to již více než rok, kdy vám byla doručena 100 GB SIM karta.

Nezapomeňte si ji aktivovat do 31. 12. 2021, jinak o ni přijdete. A jak na to? Snadno. Stačí ji vložit do telefonu a začít datovat.

Teď navíc, při jejím prvním dobití do 24. 12. 2021, získáte v aplikaci Moje O2 i kód v hodnotě 1 000 Kč na vánoční dárky od O2.

Pokud si svojí SIM kartu neaktivujete, bude ukončena za:

Důležité je podle mě:
"Je to již více než rok, kdy vám byla doručena 100 GB SIM karta." - To je k loňským kartám. To by byl jinak pěkný ojeb!
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 11:46 Odeslat příspěvek
Taky mi dnes dorazilo info.. Na e-mail se klasicky odpovědět nedá.

Každopádně v dopise i u SIMky mám aktivaci do 31.12.2022, tak snad to bude platit. Nechci ji aktivovat letos. :-|

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 11:46 Odeslat příspěvek
Mám to stejné, také jsem koupil Datamanii letos a teď mi přišel mejl, že mi ji zruší. A ano, také mám v bookletu ke kartě uvedeno datum nutné aktivace do 31.12.2022.

Volal jsem na infolinku O2 a maník mi řekl, že "si myslí", že to mělo být aktivováno letos.

Tak tedy nevím. Aktivovat se mi ji teď nechce, protože pak se musí do půl roku zase dobít a nevím, jestli se tím automaticky nespustí čerpání dat.

PS: Nemám ji na kšeft, koupil jsem si ji jako zálohu na cesty.

Offline - Pokročilý Profil 
8. 12. 2021 11:48 Odeslat příspěvek
Asi při objednávání zadána nějaká email adresa a při vytváření účtu v MojeO2 byla zadána jiná. Takže původní adresa není v systému. Asi bude dost karet z té doby co nebyly ještě zaktivovány že si s tím dávají takovou práci.

Ano při aktivaci rovnou naskočí spuštění dat.

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 11:50 Odeslat příspěvek
Také mi to přišlo a známému k prokazatelně letošním kartám, což je v rozporu s uvedenou hláškou: "Je to již více než rok, kdy vám byla doručena 100 GB SIM karta."

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 11:53 Odeslat příspěvek
Taky mi to prislo. Ale je zajimave, ze tohle je prvni karta co jsem koupil. Loni jsem urcite nic nekupoval... Tak bud tam maji chybu, nebo to vsem za mesic propadne :)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2021 12:00 Odeslat příspěvek
Dobrý den!
Mně tato zpráva přišla taky, ale 100GB datovku jsem si koupil bezpečně poprvé až tento rok. Koupil jsem si jich více a na obálkách s číslama karet je napsáno SAP 660507, verze 08/2020, ale když to člověk rozbalí, tak je tam leták SAP 660508, verze 06/2021. Myslím, že v tom má O2 pěkný zmatek a zřejmě letos posílalo kupujícím i staré skladové zásoby z minulého roku. Buď jde o nějakou interní chybu, nebo se i lidem, kteří si SIMku pořídili až letos 2021 a ještě si ji nerozbalili a nechávají si ji až na letní sezónu 2022, může nečekaně po čtyřech měsících od nákupu zrušit. Přestože bylo deklarováno, že budou platit až do konce roku 2022.

Kupoval jsem si je průběžně a na všech je šarže 2020 a uvnitř letáky 2021. Tak teď babo raď.

Tohle se musí aktivně začít řešit, než dojde k průseru.

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 12:04 Odeslat příspěvek
Kartu mám půl roku, dva měsíce přes prázdniny jsem ji i využíval, takže to asi paušálně poslali všem.

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 12:07 Odeslat příspěvek
Mam tam vytisteny datum aktivace do 31.12.2022

Dole je napsano: vyhrazujeme si pravo na zmenu podminek, dokud nebude SIM karta aktivovana.

Proc mi ale poslali mejl, ze tu moji kartu, koupenou letos v lete, mam uz rok? Tohle je uz druhy mejl, kdy lidi nenapadne tlaci k tomu, aby kartu aktivovali..

Ale spis nez tady neco vypisovat, je lepsi jim zavolat :)

EDIT:

AHA. Dve karty kupovane v rozmezi par mesicu, kazda jine predcisli. Dokonce si myslim, ze prvni prisla ta letosni, pak asi tahali veci ze skladu.

stale ale zustava otazka, proc mi poslali ten mejl, kdyz karta verze 7/2020 byla kupovana nekym jinym.

Mozna budou zajimave slevy na Aukru... Spousta lidi ma doma neco, co muze za mesic vyhodit. A bohuzel o tom ani nemusi vedet.

Přílohy

300.jpg
300.jpg
[ 123.62 | Zobrazeno 126 krát ]

Naposledy upravil P3p3k dne 8. 12. 2021 12:33, celkově upraveno 2

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 12:19 Odeslat příspěvek
Ahoj, email mi přišel taky a to mám jen edici 2021. Volal jsem na O2, tam mají neskutečný bordel a nikdo mi k tomu nedokázal nic říct. Obávám se, že některým z nás prodali loňské edice a SIM opravdu deaktivují do konce roku. Bohužel nemám ani daňový doklad k SIMce, protože ho nedali do obálky a na email taky nic neposlali. Aktivně řeším, dám vědět, co jsem zjistil.

Offline - Pokročilý Profil 
8. 12. 2021 12:23 Odeslat příspěvek
Nikam nevolej, nic nezjistuj.Takovejch Jardu tam teď vola hromada. Co bys teď dělal kdybys mail přes který si objednával už měl zrušen?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 12. 2021 12:41 Odeslat příspěvek
Tak jsem psal na O2 Guru, zřejmě zainteresovaná slečna byla evidentně trošku vyděšená, že je to pro ni nová informace, že to chodí i lidem, co si objednali datamánii letos a že to musí ověřit a zjistit, co se stalo a že mám napsat později. Jde zřejmě o chybu.

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 12:59 Odeslat příspěvek
Na druhou stranu - obecné obchodní podmínky O2 by měly platit i u této předplacené karty. Konkrétně zde https://www.o2.cz/osobni/predplacena-karta je jasně uvedeno:

Platnost předplacené karty samotné je 12 měsíců od posledního dobití. Když během této doby aspoň jednou kartu nedobijete, karta se zablokuje a telefonní číslo může být znovu použito na jiné kartě.

Já jsem si koupil (a tedy i dobil) kartu letos v létě, takže minimálně do příštího léta by neměla být ze strany O2 zablokována, bez ohledu na to, zda je použita nebo ne. Ale u O2 je možné vše... třeba když mi ten O2 pracovník dnes tvrdil, že ji pak musím nabíjet minimálně každého půl roku - to je ale doba, po které ztratí platnost kredit na kartě, nikoli že je zrušena karta (zdroj, viz odkaz výše).

Offline - VIP uživatel Profil 
8. 12. 2021 13:15 Odeslat příspěvek
retron píše
Také mi to přišlo a známému k prokazatelně letošním kartám, což je v rozporu s uvedenou hláškou: "Je to již více než rok, kdy vám byla doručena 100 GB SIM karta."

A nebude to tím, že ty letos koupené karty jsou z loňské edice?

Offline - Junior Profil 
8. 12. 2021 13:24 Odeslat příspěvek
Vidím, že v tom má O2 parádní guláš. Mám 100GB SIM z loňské i letošní emise a nevidím důvod, proč by mi měli kteroukoliv letos na konci roku rušit. Loňskou Datamanii už mám dávno aktivovanou a naposledy dobijenou letos v květnu, tak této SIM se výhrůžka o zrušení týkat nemůže (platnost SIM 12 měsíců od posledního dobití snad platí). A letošní i když neaktivovaná SIM není stará ani rok, jak se v mailu píše, tak té se to taky týkat nemůže. Myslím, že O2 jen dělá bububu, aby si zvedli ke konci roku obrat :roll:

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170 ... 185  Další stránka
Stránka 167 z 185 [ Příspěvků: 2761 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies