MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Offline - Moderátor Profil 
13. 7. 2022 21:20 Odeslat příspěvek
O2 Guru tvrdí, že může být uspaný maximálně půl roku a pak se transformuje na tarif jiný, tak nevím. Proto se raději ptám na nějakou osobní zkušenost.
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
13. 7. 2022 21:31 Odeslat příspěvek
Budiž, ale na to jsem se neptal. To je veřejně známá věc. Ale k věci. Odpověď na mou otázku znáš?


Offline - Junior Profil 
13. 7. 2022 23:00 Odeslat příspěvek
Stačí dobít do roka od předchozího dobití. Používám tuto kartu jedenkrát v roce na dovolenou, takže dobíjím jednou za rok, jen je potřeba si ohlídat ten termín.


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2022 02:18 Odeslat příspěvek
Ať si tvrdí kdo chce co chce (třeba pan.nikdo), mě DATAMANIE 100 GB v roamingu funguje, letos v červnu jsem na ní jel 14 dní v Řecku, loni též Řecko a o Vánocích Německo. Jinde jsem nebyl, takže jiné státy nezaručuji, stejně tak jestli by fungovala i mimo EU. Též nezaručuji 5G, protože nemám 5G zařízení, používám ji během roku v LTE routeru na chalupě, na cestách v LTE USB modemu.


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2022 02:59 Odeslat příspěvek
No mně teda DATAMANIE 100GB nefunguje v cizině, pouze v ČR. Vyzkoušeno v Polsku, Slovensko.


Offline - Pokročilý Profil 
14. 7. 2022 05:08 Odeslat příspěvek
Hlavně to netvrdí (třeba pan nikdo) ale i přímo provozovatel O2


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2022 05:35 Odeslat příspěvek
Německo a Slovensko karta naprosto hluchá :D
Asi má honzatrx VIP edici, :-) která funguje v rámci EU.
Další možnost je, že to má souvislost v používání v USB modemu :)


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2022 06:03 Odeslat příspěvek
Asi by stacilo zverejnit cerpani dat ze samosky, pokud to O2 umi...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 7. 2022 07:38 Odeslat příspěvek
honzatrx píše
Ať si tvrdí kdo chce co chce, mě DATAMANIE 100 GB v roamingu funguje, ... na cestách v LTE USB modemu.


Zajímavá informace, může někdo další potvrdit, že v USB modemu jede Datamánie i v zahraničí? Je fakt, že pro spoustu lidí je dneska už notebook něco jako kazeťák, takže USB modem asi moc lidí nepoužívá a všichni to zkouší jenom v telefonu.


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2022 07:18 Odeslat příspěvek
Já tomu nevěřím, osobě jsem to loni zkoušel a přidával jsem se i foto, bez potvrzující foto je to klamavá informace


Offline - Junior Profil 
15. 7. 2022 07:38 Odeslat příspěvek
Simkartu nenecha o2 prihlasit do jine site, je jedno jestli se prihlasuje z tlf nebo modemu. Jestli ma nekdo specialni edici, se kterou roaming funguje, tak ma jednoduse stesti.
Take bych chtel videt printscreen, jak je ta simkarta prihlasena v roamingu.


Offline - osobne Profil 
15. 7. 2022 08:31 Odeslat příspěvek
Mohl si také nechat vyměnit SIMkartu, jestli to blokují jen podle výrobních čísel původních SIM.
:hm


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2022 19:53 Odeslat příspěvek
radim píše
honzatrx píše
Ať si tvrdí kdo chce co chce, mě DATAMANIE 100 GB v roamingu funguje, ... na cestách v LTE USB modemu.


Zajímavá informace, může někdo další potvrdit, že v USB modemu jede Datamánie i v zahraničí? Je fakt, že pro spoustu lidí je dneska už notebook něco jako kazeťák, takže USB modem asi moc lidí nepoužívá a všichni to zkouší jenom v telefonu.


V roamingu rozhodně Datamánie nefunguje. Alespoň u mě první edice, kde jsem měnil SIM za novou. V Rakousku se do sítě tento týden vůbec nepřihlásila. Pokud má někdo nějaké jiné informace a zkušenosti, nechť napíše.


Online - Vrátnej na ČTÚ Profil 
17. 7. 2022 21:33 Odeslat příspěvek
Tak co, spustí 3 kolo prodejů zítra nebo až v srpnu ? :D


Offline - Moderátor Profil 
17. 7. 2022 22:18 Odeslat příspěvek
Ani zítra, ani v srpnu. Možná ani nikdy. Doba a současná situace nehraje do karet a Ukrajinci už svou dostali. Myslím, že pro letošek je už "rozdáno".
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 286  Další stránka
Stránka 191 z 286 [ Příspěvků: 4278 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies